Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37701 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Ma nek mirvic place on ih placa, kao i ona zeljina kurava od diretorice
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37702 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Fedja i HadzIja

vrijeme je

:kakoste: :kakoste:
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#37703 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Anquilla wrote: 14/10/2022 19:35 A vjerovatno ode, sam ili sporazumno.

Očito je da nešto debelo ne štima u timu.
Ma gdje ce ne stimati. Došao lik da nam pokaze kako se osvajaju trofeji. Pogled na tabelu da plačeš. Od mogucih 33/10 :lol: Niko ovakav niz nije imao. Ono grčevita borba za sredinu tabele, a svlačionicu je izgubio,očito.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37704 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 14/10/2022 19:43
Anquilla wrote: 14/10/2022 19:35 A vjerovatno ode, sam ili sporazumno.

Očito je da nešto debelo ne štima u timu.
Ma gdje ce ne stimati. Došao lik da nam pokaze kako se osvajaju trofeji. Pogled na tabelu da plačeš. Od mogucih 33/10 :lol: Niko ovakav niz nije imao. Ono grčevita borba za sredinu tabele, a svlačionicu je izgubio,očito.
Ovo je psihološko dno naših igrača, manjak samopouzdanja amortizuju viškom nervoze.

A Feđa, velika očekivanja, velike riječi i nimalo djela.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37705 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Uprava napolje!
Hadžija odlazi!
Feđa vrijeme je!
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#37706 Re: Utakmice.

Post by Revolucionar ★ »

Nista mi necemo dobit s odlaskom Dudica. Taj otkaz, ako uslijedi, ce bit alibi za direktoricu, sportskog direktora i niz drugih faca u upravi koji se svako pola godine amnestiraju nekim Dudicem, Marinkovicem itd itd. NJU ERA, braco, vrhunac sezone nam je dres maslinaste boje s jumbo grbom, niceg drugog se sjecat necemo
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37707 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Cuj nista necemo dobiti otkazom Dudica :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37708 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

Husref Musemic bi nam dosao ko budali samar. Da zavede reda medju ove pickurine.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37709 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Brukamo se boga mi. Bezmudije uprave, strucnog staba i igraca od ove garniture Sarajevo nije vidjelo.
Nek' se kurca napuse!
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#37710 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Eno se i Kodro prokurčio, fasova crveni. Bravo Duduke majstore, nikad nas Sloga nije dobila do danas.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#37711 Re: Utakmice.

Post by Revolucionar ★ »

Oznaka Tablica wrote: 14/10/2022 19:51 Cuj nista necemo dobiti otkazom Dudica :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajde Boga ti. Nemoj ono seljacko-navijacki da je vazda trener kriv. Tri zadnja trenera i dva seta igraca - rezultat isti. Mojne ba price, stihijsko kupovanje i izostanak liderstva od vrha ka dnu. Ako je jedna Barcelona mogla po istom principu popucat po savovima, eto ne moze nasa šaka jada. Nek nam posalju Husa, spasi sezonu, pa da mu ma**u j**u sljedece sezone, takav je adet
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37712 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Joj Fergija :lol:
Ko da go taj će pobjediti. Jel Boga ti? Ja mislio ko dobro i pošteno trenira.
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#37713 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pitar sa Kariba wrote: 14/10/2022 19:53 Brukamo se boga mi. Bezmudije uprave, strucnog staba i igraca od ove garniture Sarajevo nije vidjelo.
Nek' se kurca napuse!
Ma ovo je za tojage. U 11 kola da nisi u stanju 4-5 pobjeda imati. Odmah se rokni,kako igrači, tako i trener. Vjerujem da ni trener amater ne bi ovakav niz napravio. Pa da su im skresali barem plate. Ponavljam,mi smo najpozeljniji poslodavac. Extra lovu ubireš, a zajebajes se bez posljedica. Ima li to igdje? Mozemo li se mi na poslu zajebavati? U Sarajevu očito moze bez posljedica. Ali zato smo najjači u influesanju, najbolji i najorganizovaniji klub. Let's gooo :lol:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#37714 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Samo derati po plati. Svima od Hadzije, Feđe pa do igraca.
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37715 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Situacija je alarmantna, a tek oktobar. 13. kolo, a ti nisi u stanju da skupiš više od 20 bodova.

Ne znam šta raditi dalje. :? Otjerati Dudića i šta onda, koga dovesti? Mislim neka ode odmah večeras, ali daj onda neka se igra popravi, mijenjaj pametno. Dovedi koga treba umjesto Dudića. Realno sada je baš teško dovesti stalnog trenera. Veće su šanse za privremenog trenera. Blizu smo da opet imamo tri trenera u sezoni.

Mislim da bi se Mirvić trebao malo razdrmati, ako mu je u planu da uradi nešto sa nama, a jeste. Pošamaraj ih, udaraj po džepu, zaprijeti, šta ja znam. Ne znam, nisam pametan.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37716 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Nemoguće da su zaboravili igrati, da fulaju prazan go , strašno šta smo dočekali ma šta bio razlog. Sve uslove imaju a ništa ne pokazuju
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37717 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Ako mirvic direktorica uprava i igraci imaju sve uslove onda im svima skupa fali jedna stvar... MOZAK
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37718 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Logovan wrote: 14/10/2022 20:16 Situacija je alarmantna, a tek oktobar. 13. kolo, a ti nisi u stanju da skupiš više od 20 bodova.

Ne znam šta raditi dalje. :? Otjerati Dudića i šta onda, koga dovesti? Mislim neka ode odmah večeras, ali daj onda neka se igra popravi, mijenjaj pametno. Dovedi koga treba umjesto Dudića. Realno sada je baš teško dovesti stalnog trenera. Veće su šanse za privremenog trenera. Blizu smo da opet imamo tri trenera u sezoni.

Mislim da bi se Mirvić trebao malo razdrmati, ako mu je u planu da uradi nešto sa nama, a jeste. Pošamaraj ih, udaraj po džepu, zaprijeti, šta ja znam. Ne znam, nisam pametan.
Cuj koga Husrefa ili Dzenu :D
Mi se samo znamo vrtiti u krug.
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#37719 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pa zato i jeste ovako što se on kurčio bez pokrića i pokušao je na silu. Vidimo šta smo dobili, a očito manjak kvalitete kod njega a i nekih igrača. Neko kad pogleda ovu Slogu i sve ekipe koju su nas popišale, pomislio bi neke ekipe ranga Zrinje,a ono jebena Sloga te dobije gdje dva igrača na nešto liče. Ali imaju damu, znaju šta hoće i streme ka tome za razliku od nas. Mislim da je ovo sad i sabotiranje. Izgubio je svlačionicu i to je nepovratno. Vjerovatno je to šupački od igrača, ali neko je doveo do toga. Još nešto, ja sam za intelektualne sposobnosti našeg predsjednika zabrinut. Ko ovo može trpiti i plaćati, ja sam frapiran tom činjenicom. Ne znam je li mu palo na pamet vec na pola ovih očajnih rezultata postroji Duduka, stručni štab i da ih lijepo urazumi. Ako ne pali a očito ne pali, onda udariš po dzepu. Pa ako im nije žao para, ko ih jebe, makar je klub tu nadobitku.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#37720 Re: Utakmice.

Post by dzeno123 »

GandalfSivi wrote: 14/10/2022 19:17 Mazohizam je ovo gledati...
Secer cu dobiti zbog Sarajeva i zbog zene.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37721 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Moje misljenje da se ovo namjerno radi da se Dudek otjera nema nikakvog logicnog objasnjenja ili plate nisu dobili par mjeseci ali neki problem postoji samo sto ga mi ne znamo. :cry:
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37722 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

last mohicans wrote: 14/10/2022 20:27 Pa zato i jeste ovako što se on kurčio bez pokrića i pokušao je na silu. Vidimo šta smo dobili, a očito manjak kvalitete kod njega a i nekih igrača. Neko kad pogleda ovu Slogu i sve ekipe koju su nas popišale, pomislio bi neke ekipe ranga Zrinje,a ono jebena Sloga te dobije gdje dva igrača na nešto liče. Ali imaju damu, znaju šta hoće i streme ka tome za razliku od nas. Mislim da je ovo sad i sabotiranje. Izgubio je svlačionicu i to je nepovratno. Vjerovatno je to šupački od igrača, ali neko je doveo do toga. Još nešto, ja sam za intelektualne sposobnosti našeg predsjednika zabrinut. Ko ovo može trpiti i plaćati, ja sam frapiran tom činjenicom. Ne znam je li mu palo na pamet vec na pola ovih očajnih rezultata postroji Duduka, stručni štab i da ih lijepo urazumi. Ako ne pali a očito ne pali, onda udariš po dzepu. Pa ako im nije žao para, ko ih jebe, makar je klub tu nadobitku.
koliko sam se samo u zadnjih 20g se naslusao toga "svlacionica bojkotuje trenera" bez obzira ko u tom trenutku bio trener :-)
Last edited by zbunjola71sa on 14/10/2022 20:31, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#37723 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Dinostula wrote: 14/10/2022 20:27 Moje misljenje da se ovo namjerno radi da se Dudek otjera nema nikakvog logicnog objasnjenja ili plate nisu dobili par mjeseci ali neki problem postoji samo sto ga mi ne znamo. :cry:
Ne bih rekao da su finansije problem, odnos igrači-trener je pukao neko vrijeme. Očekivalo se da ce otici sam, očito šupak ne misli da je išta kriv,pa ne nudi ostavku. Koji smo mi peh od kluba.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37724 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Vrlo moguce.

A to mozemo saznati samo na jedan nacin. OSTAVKE!!!
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37725 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

gold'n'brown wrote: 14/10/2022 20:23 Cuj koga Husrefa ili Dzenu :D
Mi se samo znamo vrtiti u krug.
Ma jebo ti takvu politiku. Hoćeš nešto da napraviš, dovedeš nekog trenera, krenu te loši rezultati i vratiš nekog od njih dvojice, pa opet, pa opet, pa opet, pa opet, pa opet. I tako svaki put kada te krene loše. A hoćeš da napraviš klub koji će redovno osvajati titule, koji će igrati grupne faze, itd. Pa daj radije neka budu treneri dok se ne penzionišu. Nećemo ih tjerati pa makar ispali iz lige. A ne ovako, tjeraj, vraćaj, tjeraj, vraćaj.
Post Reply