Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#37701 Re: Utakmice.
Ma nek mirvic place on ih placa, kao i ona zeljina kurava od diretorice
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#37702 Re: Utakmice.
Fedja i HadzIja
vrijeme je

vrijeme je
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37703 Re: Utakmice.
Ma gdje ce ne stimati. Došao lik da nam pokaze kako se osvajaju trofeji. Pogled na tabelu da plačeš. Od mogucih 33/10
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#37704 Re: Utakmice.
Ovo je psihološko dno naših igrača, manjak samopouzdanja amortizuju viškom nervoze.last mohicans wrote: ↑14/10/2022 19:43Ma gdje ce ne stimati. Došao lik da nam pokaze kako se osvajaju trofeji. Pogled na tabelu da plačeš. Od mogucih 33/10Niko ovakav niz nije imao. Ono grčevita borba za sredinu tabele, a svlačionicu je izgubio,očito.
A Feđa, velika očekivanja, velike riječi i nimalo djela.
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37705 Re: Utakmice.
Uprava napolje!
Hadžija odlazi!
Feđa vrijeme je!
Hadžija odlazi!
Feđa vrijeme je!
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#37706 Re: Utakmice.
Nista mi necemo dobit s odlaskom Dudica. Taj otkaz, ako uslijedi, ce bit alibi za direktoricu, sportskog direktora i niz drugih faca u upravi koji se svako pola godine amnestiraju nekim Dudicem, Marinkovicem itd itd. NJU ERA, braco, vrhunac sezone nam je dres maslinaste boje s jumbo grbom, niceg drugog se sjecat necemo
-
Oznaka Tablica
- Posts: 709
- Joined: 27/09/2022 13:50
#37707 Re: Utakmice.
Cuj nista necemo dobiti otkazom Dudica

- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#37708 Re: Utakmice.
Husref Musemic bi nam dosao ko budali samar. Da zavede reda medju ove pickurine.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#37709 Re: Utakmice.
Brukamo se boga mi. Bezmudije uprave, strucnog staba i igraca od ove garniture Sarajevo nije vidjelo.
Nek' se kurca napuse!
Nek' se kurca napuse!
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37710 Re: Utakmice.
Eno se i Kodro prokurčio, fasova crveni. Bravo Duduke majstore, nikad nas Sloga nije dobila do danas.
- Revolucionar ★
- Posts: 2347
- Joined: 27/10/2011 17:39
- Location: Adventure seeker on an empty street
#37711 Re: Utakmice.
Hajde Boga ti. Nemoj ono seljacko-navijacki da je vazda trener kriv. Tri zadnja trenera i dva seta igraca - rezultat isti. Mojne ba price, stihijsko kupovanje i izostanak liderstva od vrha ka dnu. Ako je jedna Barcelona mogla po istom principu popucat po savovima, eto ne moze nasa šaka jada. Nek nam posalju Husa, spasi sezonu, pa da mu ma**u j**u sljedece sezone, takav je adet
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37712 Re: Utakmice.
Joj Fergija
Ko da go taj će pobjediti. Jel Boga ti? Ja mislio ko dobro i pošteno trenira.
Ko da go taj će pobjediti. Jel Boga ti? Ja mislio ko dobro i pošteno trenira.
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37713 Re: Utakmice.
Ma ovo je za tojage. U 11 kola da nisi u stanju 4-5 pobjeda imati. Odmah se rokni,kako igrači, tako i trener. Vjerujem da ni trener amater ne bi ovakav niz napravio. Pa da su im skresali barem plate. Ponavljam,mi smo najpozeljniji poslodavac. Extra lovu ubireš, a zajebajes se bez posljedica. Ima li to igdje? Mozemo li se mi na poslu zajebavati? U Sarajevu očito moze bez posljedica. Ali zato smo najjači u influesanju, najbolji i najorganizovaniji klub. Let's goooPitar sa Kariba wrote: ↑14/10/2022 19:53 Brukamo se boga mi. Bezmudije uprave, strucnog staba i igraca od ove garniture Sarajevo nije vidjelo.
Nek' se kurca napuse!
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#37714 Re: Utakmice.
Samo derati po plati. Svima od Hadzije, Feđe pa do igraca.
- Logovan
- Posts: 102754
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37715 Re: Utakmice.
Situacija je alarmantna, a tek oktobar. 13. kolo, a ti nisi u stanju da skupiš više od 20 bodova.
Ne znam šta raditi dalje.
Otjerati Dudića i šta onda, koga dovesti? Mislim neka ode odmah večeras, ali daj onda neka se igra popravi, mijenjaj pametno. Dovedi koga treba umjesto Dudića. Realno sada je baš teško dovesti stalnog trenera. Veće su šanse za privremenog trenera. Blizu smo da opet imamo tri trenera u sezoni.
Mislim da bi se Mirvić trebao malo razdrmati, ako mu je u planu da uradi nešto sa nama, a jeste. Pošamaraj ih, udaraj po džepu, zaprijeti, šta ja znam. Ne znam, nisam pametan.
Ne znam šta raditi dalje.
Mislim da bi se Mirvić trebao malo razdrmati, ako mu je u planu da uradi nešto sa nama, a jeste. Pošamaraj ih, udaraj po džepu, zaprijeti, šta ja znam. Ne znam, nisam pametan.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37716 Re: Utakmice.
Nemoguće da su zaboravili igrati, da fulaju prazan go , strašno šta smo dočekali ma šta bio razlog. Sve uslove imaju a ništa ne pokazuju
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#37717 Re: Utakmice.
Ako mirvic direktorica uprava i igraci imaju sve uslove onda im svima skupa fali jedna stvar... MOZAK
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#37718 Re: Utakmice.
Cuj koga Husrefa ili DzenuLogovan wrote: ↑14/10/2022 20:16 Situacija je alarmantna, a tek oktobar. 13. kolo, a ti nisi u stanju da skupiš više od 20 bodova.
Ne znam šta raditi dalje.Otjerati Dudića i šta onda, koga dovesti? Mislim neka ode odmah večeras, ali daj onda neka se igra popravi, mijenjaj pametno. Dovedi koga treba umjesto Dudića. Realno sada je baš teško dovesti stalnog trenera. Veće su šanse za privremenog trenera. Blizu smo da opet imamo tri trenera u sezoni.
Mislim da bi se Mirvić trebao malo razdrmati, ako mu je u planu da uradi nešto sa nama, a jeste. Pošamaraj ih, udaraj po džepu, zaprijeti, šta ja znam. Ne znam, nisam pametan.
Mi se samo znamo vrtiti u krug.
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37719 Re: Utakmice.
Pa zato i jeste ovako što se on kurčio bez pokrića i pokušao je na silu. Vidimo šta smo dobili, a očito manjak kvalitete kod njega a i nekih igrača. Neko kad pogleda ovu Slogu i sve ekipe koju su nas popišale, pomislio bi neke ekipe ranga Zrinje,a ono jebena Sloga te dobije gdje dva igrača na nešto liče. Ali imaju damu, znaju šta hoće i streme ka tome za razliku od nas. Mislim da je ovo sad i sabotiranje. Izgubio je svlačionicu i to je nepovratno. Vjerovatno je to šupački od igrača, ali neko je doveo do toga. Još nešto, ja sam za intelektualne sposobnosti našeg predsjednika zabrinut. Ko ovo može trpiti i plaćati, ja sam frapiran tom činjenicom. Ne znam je li mu palo na pamet vec na pola ovih očajnih rezultata postroji Duduka, stručni štab i da ih lijepo urazumi. Ako ne pali a očito ne pali, onda udariš po dzepu. Pa ako im nije žao para, ko ih jebe, makar je klub tu nadobitku.
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#37720 Re: Utakmice.
Secer cu dobiti zbog Sarajeva i zbog zene.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37721 Re: Utakmice.
Moje misljenje da se ovo namjerno radi da se Dudek otjera nema nikakvog logicnog objasnjenja ili plate nisu dobili par mjeseci ali neki problem postoji samo sto ga mi ne znamo. 
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#37722 Re: Utakmice.
koliko sam se samo u zadnjih 20g se naslusao toga "svlacionica bojkotuje trenera" bez obzira ko u tom trenutku bio trenerlast mohicans wrote: ↑14/10/2022 20:27 Pa zato i jeste ovako što se on kurčio bez pokrića i pokušao je na silu. Vidimo šta smo dobili, a očito manjak kvalitete kod njega a i nekih igrača. Neko kad pogleda ovu Slogu i sve ekipe koju su nas popišale, pomislio bi neke ekipe ranga Zrinje,a ono jebena Sloga te dobije gdje dva igrača na nešto liče. Ali imaju damu, znaju šta hoće i streme ka tome za razliku od nas. Mislim da je ovo sad i sabotiranje. Izgubio je svlačionicu i to je nepovratno. Vjerovatno je to šupački od igrača, ali neko je doveo do toga. Još nešto, ja sam za intelektualne sposobnosti našeg predsjednika zabrinut. Ko ovo može trpiti i plaćati, ja sam frapiran tom činjenicom. Ne znam je li mu palo na pamet vec na pola ovih očajnih rezultata postroji Duduka, stručni štab i da ih lijepo urazumi. Ako ne pali a očito ne pali, onda udariš po dzepu. Pa ako im nije žao para, ko ih jebe, makar je klub tu nadobitku.
Last edited by zbunjola71sa on 14/10/2022 20:31, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37723 Re: Utakmice.
Ne bih rekao da su finansije problem, odnos igrači-trener je pukao neko vrijeme. Očekivalo se da ce otici sam, očito šupak ne misli da je išta kriv,pa ne nudi ostavku. Koji smo mi peh od kluba.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#37724 Re: Utakmice.
Vrlo moguce.
A to mozemo saznati samo na jedan nacin. OSTAVKE!!!
A to mozemo saznati samo na jedan nacin. OSTAVKE!!!
- Logovan
- Posts: 102754
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37725 Re: Utakmice.
Ma jebo ti takvu politiku. Hoćeš nešto da napraviš, dovedeš nekog trenera, krenu te loši rezultati i vratiš nekog od njih dvojice, pa opet, pa opet, pa opet, pa opet, pa opet. I tako svaki put kada te krene loše. A hoćeš da napraviš klub koji će redovno osvajati titule, koji će igrati grupne faze, itd. Pa daj radije neka budu treneri dok se ne penzionišu. Nećemo ih tjerati pa makar ispali iz lige. A ne ovako, tjeraj, vraćaj, tjeraj, vraćaj.
