Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#7027 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
I to nije istina, jedino su stranke HNS-a dale prijedlog koje daju mogućnost svima da se kandidiraju....
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#7028 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Znaš kako kad nas kažu "takvog me majka rodila"
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#7029 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
dzulijano_pike
- Posts: 88
- Joined: 16/12/2021 23:28
#7030 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
@Kolindadzulijano_pike wrote: ↑10/10/2022 13:12Izjašnjavaju se kao Hrvati, osjećaju se kao Hrvati, rade i žive u KS...
Hoćeš li odgovoriti?
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#7031 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sad ce rec "Pa malo ih je" 
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#7032 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ukoliko ih bude 100 000 dobit će 4 mjesta u klubu Hrvata DNFBIH...dzulijano_pike wrote: ↑10/10/2022 15:00@Kolindadzulijano_pike wrote: ↑10/10/2022 13:12
Izjašnjavaju se kao Hrvati, osjećaju se kao Hrvati, rade i žive u KS...
Hoćeš li odgovoriti?
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#7034 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Drago mi je sto spomenu, znaci Milanovic kaze ne moze bit prica "Hrvata je malo"...
A evo ti kazes malo ih je, pa sta je onda sa FBIH vas je malo u odnosu na Bosnjake ?
Znaci daj vamo popis 2013. tamo 1991. daj vamo apsolutnu vecinu da odlucuje, tamo more i relativna, za hrvate van ZhK i HNK "malo ih je", a za hrvate iz dva kantona to ne vazi u odnosu ja Bosnjake
Pa vi ste sve zayebali logike...sta sutra kad Bosnjacki DN bude blokiro bilo kakvu odluku... onda ide neki zakon
"KAD HDZ NESTO HOCE TO SE NECE NI RASPRAVLJAT USVAJA SE MOMENTALNO"
Last edited by Spit_fire on 10/10/2022 15:14, edited 1 time in total.
- drmadzija
- Posts: 425
- Joined: 23/08/2007 03:09
#7035 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
[…]
Last edited by drmadzija on 11/05/2023 15:38, edited 1 time in total.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#7037 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Kako misle brojati glasove ponovo kada ima video dokazi gdje unistavaju listice.
-
dzulijano_pike
- Posts: 88
- Joined: 16/12/2021 23:28
#7038 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Odlično.
Sljedeći popis će u Sarajevu biti 100 000 Hrvata (4 mjesta u DN), 100 000 Srba (4 mjesta u DN) isto tako ćemo ponoviti u ZDK i TK. Doći će naredba u dzamijama. U svakoj porodici da se 2 izjašnjavaju Bošnjacima, 1 Hrvatom i 1 Srbinom.
12 mjesta za Edime Fejziće, kad dodamo Podrinjski, USK i SBK brat bratu Bošnjaci će birati 15 Hrvata i Srba u DN.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52676
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#7040 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne znam zasto iko prihvata da diskutuje o prihvatanju bilo kakve forme ove aparthejdske odluke ćelavog naciste, otvorenog igrača Zagreba i muške ženke Merkel, Putinove igracke.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#7041 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Predstava za javnost.Login77777 wrote: ↑10/10/2022 15:18 Kako misle brojati glasove ponovo kada ima video dokazi gdje unistavaju listice.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#7042 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Postenije bi bilo da ih ponove, ali to samo MZ moze da naredi i provede u djelu, a njih zanima samo FBiH.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#7043 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Dodik o najavi Schmidta da će se uskoro baviti RS-om: Nisam vračara, ali šta god uradi nećemo provesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045
Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045
Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#7044 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ako bude mozga, sad samo blokirat sve...agent_zero wrote: ↑10/10/2022 15:24 Dodik o najavi Schmidta da će se uskoro baviti RS-om: Nisam vračara, ali šta god uradi nećemo provesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045
Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
Prva tacka dnevnog reda: Bice meHko kuhana jaja u akntini
Bosnjacki DN: POZIVAMO SE NA VNI...
Pa da vidimo kako je kad se vecina qrci
Hrvati su tolkko dugo u bllkadama i ispunjavanju zelja njima od drugih da su izgubili osjecaj da nisu sami
Predpostavljam da je iduci korak od HDZ da im se da mgoucnost ako oni nesto preldoze da se to usvaja odma
- drmadzija
- Posts: 425
- Joined: 23/08/2007 03:09
#7045 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Bitno je obratiti pažnju i na retoriku (VP ne OHR).agent_zero wrote: ↑10/10/2022 15:24 Dodik o najavi Schmidta da će se uskoro baviti RS-om: Nisam vračara, ali šta god uradi nećemo provesti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045
Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#7046 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Udri Schmite, ne zali

-
zposao
- Posts: 2938
- Joined: 22/03/2019 09:27
#7047 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Golemo koliko je onih koji su stalno govorili "građani ugroženi od nacionalnih torova" da bi sad odjednom nakon Šmitove izmjene okrenuli ploču na "Bošnjaci ugroženi".
Juče bili protiv nacionalnih torova (B/H/S) a danas najveći bošnjački nacionalisti.
Rekli bi zli jezici da su glumili anacionalne građane, a ustvari ispod kože jednaki nacionalisti kao oni koje optužuju.
Nejma ovde još prave ljevice, sve je ovo go nacionalist koji bi da dominira tamo gdje je većina.
Juče bili protiv nacionalnih torova (B/H/S) a danas najveći bošnjački nacionalisti.
Rekli bi zli jezici da su glumili anacionalne građane, a ustvari ispod kože jednaki nacionalisti kao oni koje optužuju.
Nejma ovde još prave ljevice, sve je ovo go nacionalist koji bi da dominira tamo gdje je većina.
-
DonieBrasco
- Posts: 20072
- Joined: 31/08/2016 16:09
#7048 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Zasto je on u ovoj izjavi da ce se uskoro obratiti vezano za imovinu, a da se to tice i građana RS ?
Valjda se imovina tice cijele drzave kao teritorije a tek onda građana u istoj, jer isti su tu ili migriraju, a teritorija ostaje odnosno imovina na njoj.
Valjda se imovina tice cijele drzave kao teritorije a tek onda građana u istoj, jer isti su tu ili migriraju, a teritorija ostaje odnosno imovina na njoj.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#7049 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa evo 30 godina jedini narod koji pokazuje neke znake multi kulti ie Bosnjacki...VP i HDZ ih guraju u radikalizaciju....nez stvarno sta ocekujes?zposao wrote: ↑10/10/2022 15:45 Golemo koliko je onih koji su stalno govorili "građani ugroženi od nacionalnih torova" da bi sad odjednom nakon Šmitove izmjene okrenuli ploču na "Bošnjaci ugroženi".
Juče bili protiv nacionalnih torova (B/H/S) a danas najveći bošnjački nacionalisti.
Rekli bi zli jezici da su glumili anacionalne građane, a ustvari ispod kože jednaki nacionalisti kao oni koje optužuju.![]()
Nejma ovde još prave ljevice, sve je ovo go nacionalist koji bi da dominira tamo gdje je većina.![]()
Mi nemamo rezervnu drzavu da odemo..a palestinu necemo
-
Lex77
- Posts: 1001
- Joined: 09/02/2010 23:23
#7050 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sastaje se s Vučićem i poziva na daljnje proteste protiv Dodika, a CIK istovremeno naredi novo brojanje listića za predsjednika RS-a. Definitivno sudjeluje u rušenju Dodika.
Sad moramo izgleda navijati za Dodika.
Sad moramo izgleda navijati za Dodika.
