Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#7026 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by agent_zero »

Chmoljo wrote: 10/10/2022 14:20
Kolinda wrote: 10/10/2022 14:15

Teritorijalno???? Ako pričamo o teritorijama i od kud su ministri onda ih u Hrvatskoj kvoti ima sa svih teritorija kao i državnih službenika...ali možda nisam dobro shvatio.
naravno da ne kontaš jer si pogrešno baždaren.
:lol: :thumbup:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#7027 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

:|
Hakiz wrote: 10/10/2022 13:14
Kolinda wrote: 10/10/2022 13:09

Ukoliko se ti osjećaš pripadnikom nekog plemena što se mene tiče nije problem s tim da sam ja pripadnik hrvatskog naroda te ukoliko smo ravnopravni u državi u kojoj živim tada mi je u srcu....
Samo što ti hoćeš da budeš ravnopravan sa Srbinom i Bošnjakom.

Ne želiš da budeš ravnopravan sa Romom, Jevrejem i drugima. Kada bi bio (i) sa njima, ne bi ti BiH bila u srcu.
I to nije istina, jedino su stranke HNS-a dale prijedlog koje daju mogućnost svima da se kandidiraju....
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#7028 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

Chmoljo wrote: 10/10/2022 14:20
Kolinda wrote: 10/10/2022 14:15

Teritorijalno???? Ako pričamo o teritorijama i od kud su ministri onda ih u Hrvatskoj kvoti ima sa svih teritorija kao i državnih službenika...ali možda nisam dobro shvatio.
naravno da ne kontaš jer si pogrešno baždaren.
Znaš kako kad nas kažu "takvog me majka rodila"
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#7029 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by BHCluster »

Kolinda wrote: 10/10/2022 14:57 :|
Hakiz wrote: 10/10/2022 13:14

Samo što ti hoćeš da budeš ravnopravan sa Srbinom i Bošnjakom.

Ne želiš da budeš ravnopravan sa Romom, Jevrejem i drugima. Kada bi bio (i) sa njima, ne bi ti BiH bila u srcu.
I to nije istina, jedino su stranke HNS-a dale prijedlog koje daju mogućnost svima da se kandidiraju....
Ovo jednostavno nije tOcno, a NS?
dzulijano_pike
Posts: 88
Joined: 16/12/2021 23:28

#7030 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by dzulijano_pike »

dzulijano_pike wrote: 10/10/2022 13:12
Kolinda wrote: 10/10/2022 13:05

Pojasni pojam POJAVI ?????
Izjašnjavaju se kao Hrvati, osjećaju se kao Hrvati, rade i žive u KS...
@Kolinda
Hoćeš li odgovoriti?
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#7031 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Spit_fire »

Sad ce rec "Pa malo ih je" :lol:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#7032 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

dzulijano_pike wrote: 10/10/2022 15:00
dzulijano_pike wrote: 10/10/2022 13:12

Izjašnjavaju se kao Hrvati, osjećaju se kao Hrvati, rade i žive u KS...
@Kolinda
Hoćeš li odgovoriti?
Ukoliko ih bude 100 000 dobit će 4 mjesta u klubu Hrvata DNFBIH...
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#7033 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

Spit_fire wrote: 10/10/2022 15:01 Sad ce rec "Pa malo ih je" :lol:
Trenutno ih je po popisu 13 000 i po svim parametrima su zadovoljavajuće a ako gledaš stanovništvo ZHŽ i prezastupljeni u DNFBIH sa jednim delegatom....
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#7034 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Spit_fire »

Kolinda wrote: 10/10/2022 15:05
Spit_fire wrote: 10/10/2022 15:01 Sad ce rec "Pa malo ih je" :lol:
Trenutno ih je po popisu 13 000 i po svim parametrima su zadovoljavajuće a ako gledaš stanovništvo ZHŽ i prezastupljeni u DNFBIH sa jednim delegatom....
Drago mi je sto spomenu, znaci Milanovic kaze ne moze bit prica "Hrvata je malo"...

A evo ti kazes malo ih je, pa sta je onda sa FBIH vas je malo u odnosu na Bosnjake ?

Znaci daj vamo popis 2013. tamo 1991. daj vamo apsolutnu vecinu da odlucuje, tamo more i relativna, za hrvate van ZhK i HNK "malo ih je", a za hrvate iz dva kantona to ne vazi u odnosu ja Bosnjake :lol:

Pa vi ste sve zayebali logike...sta sutra kad Bosnjacki DN bude blokiro bilo kakvu odluku... onda ide neki zakon

"KAD HDZ NESTO HOCE TO SE NECE NI RASPRAVLJAT USVAJA SE MOMENTALNO"
Last edited by Spit_fire on 10/10/2022 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
drmadzija
Posts: 425
Joined: 23/08/2007 03:09

#7035 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by drmadzija »

[…]
Last edited by drmadzija on 11/05/2023 15:38, edited 1 time in total.
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#7036 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by noviforumas »

drmadzija wrote: 10/10/2022 15:13 Šmitler se prepao najavljenih demonstracija ljudi iz RŠ ispred njegovog nosa u Sarajevu. Ponovno brojanje glasova za predsjednika RŠ.
Izgleda da se on najviše plaši protesta.
Apsolutno. Najvise se plasi protesta i stranih medija, pogotovo njemackih. Bas se vidi.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#7037 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

Kako misle brojati glasove ponovo kada ima video dokazi gdje unistavaju listice.
dzulijano_pike
Posts: 88
Joined: 16/12/2021 23:28

#7038 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by dzulijano_pike »

Kolinda wrote: 10/10/2022 15:02
dzulijano_pike wrote: 10/10/2022 15:00
@Kolinda
Hoćeš li odgovoriti?
Ukoliko ih bude 100 000 dobit će 4 mjesta u klubu Hrvata DNFBIH...
Odlično.
Sljedeći popis će u Sarajevu biti 100 000 Hrvata (4 mjesta u DN), 100 000 Srba (4 mjesta u DN) isto tako ćemo ponoviti u ZDK i TK. Doći će naredba u dzamijama. U svakoj porodici da se 2 izjašnjavaju Bošnjacima, 1 Hrvatom i 1 Srbinom.
12 mjesta za Edime Fejziće, kad dodamo Podrinjski, USK i SBK brat bratu Bošnjaci će birati 15 Hrvata i Srba u DN.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7039 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Chmoljo »

Kolinda wrote: 10/10/2022 14:58
Chmoljo wrote: 10/10/2022 14:20

naravno da ne kontaš jer si pogrešno baždaren.
Znaš kako kad nas kažu "takvog me majka rodila"
izvini, ali nije. ne krivi mater za amove na očima.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#7040 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

Ne znam zasto iko prihvata da diskutuje o prihvatanju bilo kakve forme ove aparthejdske odluke ćelavog naciste, otvorenog igrača Zagreba i muške ženke Merkel, Putinove igracke.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#7041 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by agent_zero »

Login77777 wrote: 10/10/2022 15:18 Kako misle brojati glasove ponovo kada ima video dokazi gdje unistavaju listice.
Predstava za javnost.
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#7042 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by noviforumas »

Postenije bi bilo da ih ponove, ali to samo MZ moze da naredi i provede u djelu, a njih zanima samo FBiH.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#7043 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by agent_zero »

Dodik o najavi Schmidta da će se uskoro baviti RS-om: Nisam vračara, ali šta god uradi nećemo provesti

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045

Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#7044 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Spit_fire »

agent_zero wrote: 10/10/2022 15:24 Dodik o najavi Schmidta da će se uskoro baviti RS-om: Nisam vračara, ali šta god uradi nećemo provesti

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045

Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
Ako bude mozga, sad samo blokirat sve...

Prva tacka dnevnog reda: Bice meHko kuhana jaja u akntini

Bosnjacki DN: POZIVAMO SE NA VNI...

Pa da vidimo kako je kad se vecina qrci

Hrvati su tolkko dugo u bllkadama i ispunjavanju zelja njima od drugih da su izgubili osjecaj da nisu sami

Predpostavljam da je iduci korak od HDZ da im se da mgoucnost ako oni nesto preldoze da se to usvaja odma
User avatar
drmadzija
Posts: 425
Joined: 23/08/2007 03:09

#7045 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by drmadzija »

agent_zero wrote: 10/10/2022 15:24 Dodik o najavi Schmidta da će se uskoro baviti RS-om: Nisam vračara, ali šta god uradi nećemo provesti

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-o ... /221010045

Btw, ovako se to radi, ali kad "probosanske" ublehe nemaju damu.
Bitno je obratiti pažnju i na retoriku (VP ne OHR).
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#7046 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

Udri Schmite, ne zali :thumbup: :mrgreen:
zposao
Posts: 2940
Joined: 22/03/2019 09:27

#7047 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by zposao »

Golemo koliko je onih koji su stalno govorili "građani ugroženi od nacionalnih torova" da bi sad odjednom nakon Šmitove izmjene okrenuli ploču na "Bošnjaci ugroženi".

Juče bili protiv nacionalnih torova (B/H/S) a danas najveći bošnjački nacionalisti.

Rekli bi zli jezici da su glumili anacionalne građane, a ustvari ispod kože jednaki nacionalisti kao oni koje optužuju. :D

Nejma ovde još prave ljevice, sve je ovo go nacionalist koji bi da dominira tamo gdje je većina. :kiss:
DonieBrasco
Posts: 20084
Joined: 31/08/2016 16:09

#7048 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

Zasto je on u ovoj izjavi da ce se uskoro obratiti vezano za imovinu, a da se to tice i građana RS ?

Valjda se imovina tice cijele drzave kao teritorije a tek onda građana u istoj, jer isti su tu ili migriraju, a teritorija ostaje odnosno imovina na njoj.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#7049 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Spit_fire »

zposao wrote: 10/10/2022 15:45 Golemo koliko je onih koji su stalno govorili "građani ugroženi od nacionalnih torova" da bi sad odjednom nakon Šmitove izmjene okrenuli ploču na "Bošnjaci ugroženi".

Juče bili protiv nacionalnih torova (B/H/S) a danas najveći bošnjački nacionalisti.

Rekli bi zli jezici da su glumili anacionalne građane, a ustvari ispod kože jednaki nacionalisti kao oni koje optužuju. :D

Nejma ovde još prave ljevice, sve je ovo go nacionalist koji bi da dominira tamo gdje je većina. :kiss:
Pa evo 30 godina jedini narod koji pokazuje neke znake multi kulti ie Bosnjacki...VP i HDZ ih guraju u radikalizaciju....nez stvarno sta ocekujes?

Mi nemamo rezervnu drzavu da odemo..a palestinu necemo
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#7050 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

Sastaje se s Vučićem i poziva na daljnje proteste protiv Dodika, a CIK istovremeno naredi novo brojanje listića za predsjednika RS-a. Definitivno sudjeluje u rušenju Dodika.
Sad moramo izgleda navijati za Dodika.
Locked