Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6776 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

galia95 wrote: 08/10/2022 17:43 Šmitler je malo nervozan :mrgreen:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/schmidt ... /221008075
Ovakav novinar treba biti. Shitler će pod pritiskom poceti pucati. Daleko je on od smirenosti koji je imao Inzko.
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#6777 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

Nije ni Šmitu lako.

Možemo se samo nadati da da pogled na račun malo smiruje.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#6778 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:14 A trilion posto je ovo oko izmjena uradjeno u režiji s vrhom Hrvatske.
Ako nece brdo Muhamedu, hoce Muhamed brdu.

Tako i za IZ. Imalo se toliko vremena, zastitnici bosnjaka sd0 nista nije uradila. Dosli ljudi, lobirali, covjek doneo zakon. Sto bi rekao Nedzad Brankovic, sve po zakonu, ili Alijn mali, "Ja, i?"

Tako da, nista manje, nista vise nego sto bosansko-hercegovacki kmet zasluzuje.

Sada se kofrciti, kao fol nesto braniti, moze samo dvolicna budala.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6779 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

laserShow wrote: 08/10/2022 19:18
Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:14 A trilion posto je ovo oko izmjena uradjeno u režiji s vrhom Hrvatske.
Ako nece brdo Muhamedu, hoce Muhamed brdu.

Tako i za IZ. Imalo se toliko vremena, zastitnici bosnjaka sd0 nista nije uradila. Dosli ljudi, lobirali, covjek doneo zakon. Sto bi rekao Nedzad Brankovic, sve po zakonu, ili Alijn mali, "Ja, i?"

Tako da, nista manje, nista vise nego sto bosansko-hercegovacki kmet zasluzuje.

Sada se kofrciti, kao fol nesto braniti, moze samo dvolicna budala.
Ko se kofrci i ko je dvolicna budala?
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#6780 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

https://istraga.ba/ohr-nije-deblokirao- ... ederacije/

Znači izborne krađe nisu spriječene, Imenovanje vlade i predsjednika FBiH nije odblokirano, donošenje zakona će i dalje biti blokirano, ali zato je HDZ sa 15% glasova nezaobilazan faktor u donošenju svih odluka... Što bi rekli Amerikanci: DEMOKRATIJA! :lol:
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#6781 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:18 Ko se kofrci i ko je dvolicna budala?
sd0 i njihovi guzni haveri
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6782 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

Nespin wrote: 08/10/2022 19:19 https://istraga.ba/ohr-nije-deblokirao- ... ederacije/

Znači izborne krađe nisu spriječene, Imenovanje vlade i predsjednika FBiH nije odblokirano, donošenje zakona će i dalje biti blokirano, ali zato je HDZ sa 15% glasova nezaobilazan faktor u donošenju svih odluka... Što bi rekli Amerikanci: DEMOKRATIJA! :lol:
Upravo to. Nakaradan amandman i u najgore moguće vrijeme. Shitler je nula od političara.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6783 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

laserShow wrote: 08/10/2022 19:24
Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:18 Ko se kofrci i ko je dvolicna budala?
sd0 i njihovi guzni haveri
Gdje se kofrce? Besmisleni su ovi poletarski komentari.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#6784 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by tranquil »

Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:14
tranquil wrote: 08/10/2022 19:08 Da budem iskren, ovo je seljačko natezanje Al Đerize i klixa, čovjek je dva puta jasno odgovorio na postavljeno pitanje, i treći put se iznervirao kada je dobio isto, samo preformulisano pitanje od nečega što bi trebao biti ozbiljan novinar.
Apsolutno si fulio. Novinar ga je počeo pritiskati a ovaj očigledno puca pod pritiskom. Nekoliko puta je bio na granici da pokaže to u punom sjaju. Samo ga treba jebavati pitanjima. A trilion posto je ovo oko izmjena uradjeno u režiji s vrhom Hrvatske.
Ne znam, meni je ono papanski i neprofesionalno. Pretpostavljam da polazim od sebe, i ja bih se isto iznervirao kada bih ovako nešto doživio od novinara. Nije ovo policijsko ispitivanje, nego interview. Čovjek je dao odgovor, idemo dalje. Ako se ponašaš prema čovjeku kao da mu ne vjeruješ, kao da je lažov, pa mu postavljaš stalno isto pitanje, očekuj reakciju. Normalno je da ćeš iznervirati većinu ljudi na taj način.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#6785 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laik1981 »

Jes da sam popio 5-6 piva, al ja od ovog Schmidta kod Senada samo cujem bla bla bla.. Lik samo diplomatski okolo kole.. Nista konkretno da odgovori..
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#6786 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Osim_13 »

Treba njega HRT zovnuti ili na tzv HRHB. Ne sumnjam da bi tu ko sa pjesmom pričao i sve objasnio kako treba.
Hakiz
Posts: 48388
Joined: 30/07/2015 20:01

#6787 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

laik1981 wrote: 08/10/2022 19:30 Jes da sam popio 5-6 piva, al ja od ovog Schmidta kod Senada samo cujem bla bla bla.. Lik samo diplomatski okolo kole.. Nista konkretno da odgovori..
Šta si mislio, da primitivni balkanci zaslužuju isken odgovor od vladara?
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#6788 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

Nevjerovatna je šutnja naših političara na ovaj (post)izborni inžinjering Talentovanog Gospodina Šmita, ne račujajući ove mlade pjetliće i podguzne muhe. Šta je sa tim silnim predsjednicima, ministrima, kurcima, palcima? I šta je sa silnim analitičarima, borcima za ljudska prava? Jel moguće da su svi pokupovani ili pritisnuti, jel moguće da vlada toliki strah? Ili, možda bolje pitanje, je li moguće da ih apsolutno boli neka stvar? :-)
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#6789 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Lex77 »

Da. Ta šutnja političara je neobjašnjiva nama neupućenima.
Da se barem jave Zornić, Sejdić ili Finci, ali ništa.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#6790 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:25
laserShow wrote: 08/10/2022 19:24

sd0 i njihovi guzni haveri
Gdje se kofrce? Besmisleni su ovi poletarski komentari.


Zlatna ribice, pa sam si napisao? Je li to problem s memorijom?
Loki2k9 wrote: 08/10/2022 13:54 Jedino on od bosnjackih politicara ima muda reci na ovakav nacin. Ne podrzavam ga kao branioca SDA politike ali
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#6791 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laik1981 »

Hakiz wrote: 08/10/2022 19:35
laik1981 wrote: 08/10/2022 19:30 Jes da sam popio 5-6 piva, al ja od ovog Schmidta kod Senada samo cujem bla bla bla.. Lik samo diplomatski okolo kole.. Nista konkretno da odgovori..
Šta si mislio, da primitivni balkanci zaslužuju isken odgovor od vladara?
Pa ne kontam sto je uopste pristao na intervju.. Po tom nije duzan nikom nista odgovarati.. Ovako sam sebe degradira..
User avatar
drmadzija
Posts: 425
Joined: 23/08/2007 03:09

#6792 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by drmadzija »

Lex77 wrote: 08/10/2022 19:40 Da. Ta šutnja političara je neobjašnjiva nama neupućenima.
Da se barem jave Zornić, Sejdić ili Finci, ali ništa.
Šutnja ima svoju cijenu. A kifla kao najistureniji korisni idiot treba pročitati nešto o Pozdercima. Kada je Nurija odbio mjesto u NDH vladi preko Kulenovića pa kazo “… u takvoj će državi, Džafere, nakon što završe sa Srbima, na red doći i cvijeće.”
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6793 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

laserShow wrote: 08/10/2022 19:57
Loki2k9 wrote: 08/10/2022 19:25

Gdje se kofrce? Besmisleni su ovi poletarski komentari.


Zlatna ribice, pa sam si napisao? Je li to problem s memorijom?
Loki2k9 wrote: 08/10/2022 13:54 Jedino on od bosnjackih politicara ima muda reci na ovakav nacin. Ne podrzavam ga kao branioca SDA politike ali
Napisi nešto konstruktivno na temu a ne srati samo o tome.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6794 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

Uuu, kako Schmidtler izbjegava Senadova pitanja. Demagogija na max.
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#6795 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by noviforumas »

Dobar komentar klixa, krmak se bas zalijece :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kako ... /221008091
User avatar
Truba
Posts: 93805
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#6796 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

Uzasno los komentar i huskacki
Na tragu mitomanije o 1000 godina suzivota :mrgreen: okupacija drzave :roll: kakve drzave 1878. obican teritorij
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#6797 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Loki2k9 »

noviforumas wrote: 08/10/2022 20:22 Dobar komentar klixa, krmak se bas zalijece :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kako ... /221008091
U sridu :thumbup:
geoxx
Posts: 2493
Joined: 08/08/2015 23:39

#6798 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by geoxx »

Srecom na srpskim zabokrecinama od portala ima bruka tekstova o VP kao kolonijalnom upravitelju, moze se stosta kopirati. U komentarima se dudla Dodiku.

Jbg, neko je bar dosljedan i ima mrvicu samopostovanja, neko nema.
noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#6799 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by noviforumas »

Jedino Schmidt dudla Dodiku.
User avatar
PreWiBa
Posts: 12958
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#6800 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by PreWiBa »

Lex77 wrote: 08/10/2022 19:40 Da. Ta šutnja političara je neobjašnjiva nama neupućenima.
Da se barem jave Zornić, Sejdić ili Finci, ali ništa.
Ne znam ni ja, ne mogu fakat da vjerujem da su svi kupljeni
Locked