Ovakav novinar treba biti. Shitler će pod pritiskom poceti pucati. Daleko je on od smirenosti koji je imao Inzko.galia95 wrote: ↑08/10/2022 17:43 Šmitler je malo nervozan![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/schmidt ... /221008075
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#6776 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
Hakiz
- Posts: 48387
- Joined: 30/07/2015 20:01
#6777 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nije ni Šmitu lako.
Možemo se samo nadati da da pogled na račun malo smiruje.
Možemo se samo nadati da da pogled na račun malo smiruje.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#6778 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ako nece brdo Muhamedu, hoce Muhamed brdu.
Tako i za IZ. Imalo se toliko vremena, zastitnici bosnjaka sd0 nista nije uradila. Dosli ljudi, lobirali, covjek doneo zakon. Sto bi rekao Nedzad Brankovic, sve po zakonu, ili Alijn mali, "Ja, i?"
Tako da, nista manje, nista vise nego sto bosansko-hercegovacki kmet zasluzuje.
Sada se kofrciti, kao fol nesto braniti, moze samo dvolicna budala.
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#6779 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ko se kofrci i ko je dvolicna budala?laserShow wrote: ↑08/10/2022 19:18Ako nece brdo Muhamedu, hoce Muhamed brdu.
Tako i za IZ. Imalo se toliko vremena, zastitnici bosnjaka sd0 nista nije uradila. Dosli ljudi, lobirali, covjek doneo zakon. Sto bi rekao Nedzad Brankovic, sve po zakonu, ili Alijn mali, "Ja, i?"
Tako da, nista manje, nista vise nego sto bosansko-hercegovacki kmet zasluzuje.
Sada se kofrciti, kao fol nesto braniti, moze samo dvolicna budala.
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#6780 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
https://istraga.ba/ohr-nije-deblokirao- ... ederacije/
Znači izborne krađe nisu spriječene, Imenovanje vlade i predsjednika FBiH nije odblokirano, donošenje zakona će i dalje biti blokirano, ali zato je HDZ sa 15% glasova nezaobilazan faktor u donošenju svih odluka... Što bi rekli Amerikanci: DEMOKRATIJA!
Znači izborne krađe nisu spriječene, Imenovanje vlade i predsjednika FBiH nije odblokirano, donošenje zakona će i dalje biti blokirano, ali zato je HDZ sa 15% glasova nezaobilazan faktor u donošenju svih odluka... Što bi rekli Amerikanci: DEMOKRATIJA!
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#6782 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Upravo to. Nakaradan amandman i u najgore moguće vrijeme. Shitler je nula od političara.Nespin wrote: ↑08/10/2022 19:19 https://istraga.ba/ohr-nije-deblokirao- ... ederacije/
Znači izborne krađe nisu spriječene, Imenovanje vlade i predsjednika FBiH nije odblokirano, donošenje zakona će i dalje biti blokirano, ali zato je HDZ sa 15% glasova nezaobilazan faktor u donošenju svih odluka... Što bi rekli Amerikanci: DEMOKRATIJA!![]()
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
- tranquil
- Posts: 6638
- Joined: 11/08/2007 00:55
- Location: Mare Tranquillitatis
#6784 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne znam, meni je ono papanski i neprofesionalno. Pretpostavljam da polazim od sebe, i ja bih se isto iznervirao kada bih ovako nešto doživio od novinara. Nije ovo policijsko ispitivanje, nego interview. Čovjek je dao odgovor, idemo dalje. Ako se ponašaš prema čovjeku kao da mu ne vjeruješ, kao da je lažov, pa mu postavljaš stalno isto pitanje, očekuj reakciju. Normalno je da ćeš iznervirati većinu ljudi na taj način.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#6785 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jes da sam popio 5-6 piva, al ja od ovog Schmidta kod Senada samo cujem bla bla bla.. Lik samo diplomatski okolo kole.. Nista konkretno da odgovori..
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#6786 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Treba njega HRT zovnuti ili na tzv HRHB. Ne sumnjam da bi tu ko sa pjesmom pričao i sve objasnio kako treba.
-
Hakiz
- Posts: 48387
- Joined: 30/07/2015 20:01
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#6788 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nevjerovatna je šutnja naših političara na ovaj (post)izborni inžinjering Talentovanog Gospodina Šmita, ne račujajući ove mlade pjetliće i podguzne muhe. Šta je sa tim silnim predsjednicima, ministrima, kurcima, palcima? I šta je sa silnim analitičarima, borcima za ljudska prava? Jel moguće da su svi pokupovani ili pritisnuti, jel moguće da vlada toliki strah? Ili, možda bolje pitanje, je li moguće da ih apsolutno boli neka stvar? 
-
Lex77
- Posts: 1001
- Joined: 09/02/2010 23:23
#6789 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da. Ta šutnja političara je neobjašnjiva nama neupućenima.
Da se barem jave Zornić, Sejdić ili Finci, ali ništa.
Da se barem jave Zornić, Sejdić ili Finci, ali ništa.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#6790 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Zlatna ribice, pa sam si napisao? Je li to problem s memorijom?
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#6791 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa ne kontam sto je uopste pristao na intervju.. Po tom nije duzan nikom nista odgovarati.. Ovako sam sebe degradira..
- drmadzija
- Posts: 425
- Joined: 23/08/2007 03:09
#6792 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Šutnja ima svoju cijenu. A kifla kao najistureniji korisni idiot treba pročitati nešto o Pozdercima. Kada je Nurija odbio mjesto u NDH vladi preko Kulenovića pa kazo “… u takvoj će državi, Džafere, nakon što završe sa Srbima, na red doći i cvijeće.”
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#6793 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#6794 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Uuu, kako Schmidtler izbjegava Senadova pitanja. Demagogija na max.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
- Truba
- Posts: 93795
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#6796 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Uzasno los komentar i huskacki
Na tragu mitomanije o 1000 godina suzivota
okupacija drzave
kakve drzave 1878. obican teritorij
Na tragu mitomanije o 1000 godina suzivota
-
Loki2k9
- Posts: 1851
- Joined: 26/11/2019 01:03
#6797 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
U sridunoviforumas wrote: ↑08/10/2022 20:22 Dobar komentar klixa, krmak se bas zalijece![]()
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kako ... /221008091
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
#6798 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Srecom na srpskim zabokrecinama od portala ima bruka tekstova o VP kao kolonijalnom upravitelju, moze se stosta kopirati. U komentarima se dudla Dodiku.
Jbg, neko je bar dosljedan i ima mrvicu samopostovanja, neko nema.
Jbg, neko je bar dosljedan i ima mrvicu samopostovanja, neko nema.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
#6799 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jedino Schmidt dudla Dodiku.
- PreWiBa
- Posts: 12958
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
