Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37451 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Što će vam ti nadimci za Dudića i ostale?
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37452 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Logovan wrote: 12/09/2022 19:24 Što će vam ti nadimci za Dudića i ostale?
Vala baš, nema smisla
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#37453 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Dinostula komentari su ti odlicni :thumbup: :izet: Svaka cast.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37454 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Dudiola nas posteni.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37455 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ma vala i jest Duduk pravi, ali jeko Marti Misterija :lol: Kodro?
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37456 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 12/09/2022 19:24 Što će vam ti nadimci za Dudića i ostale?
Da lik ne zna tj da je duduk vala i nije neka uvreda a glooova mu je vala kockasta to je cinjenica.
Vala je po nama srao stalno dok je vodio Velez lik je zasluzio i gore sve da duplu osvoji.Prepotentan do bola.

last mohicans wrote: 12/09/2022 20:31 Ma vala i jest Duduk pravi, ali jeko Marti Misterija :lol: Kodro?
Pomocnik Marti MIsterije

Java je fiktivni lik iz stripa Martin Mystère. On je neandertalac iz Grada prozirnih sjenki.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37457 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sa 6 bodova izgubljenih u remijima sa Željom, Slobodom i Širokim bi bili prvi i samo bi se Zrinkski mogao izjednačiti sa nama kada bi dobio sve zaostale. Šteta majku mu.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37458 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Protiv Veleza je vakat da odigramo lose i zasluzeno zijanimo
Dosta je vise da si bolji, da promasis sve zivo, i da zavrsi nerijeseno
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37459 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Evo gospon rotacija hoce da iznenadi Osima, Hamza bezbeli krilo, Kobiljar in. Vala i ovog Čirjaka svaku gledati ne mogu. Nikakvu prevagu lik ne donosi. Sto smo dovodili Abubakara i ovog Mustafica, ako nece igrati i evo Avramovskog docero do klupe, konačno. Ne uvoditi ga ni pod razno, bez obzira na razvoj situacije,opet ce se povrijediti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37460 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

last mohicans wrote: 19/09/2022 15:28 Evo gospon rotacija hoce da iznenadi Osima, Hamza bezbeli krilo, Kobiljar in. Vala i ovog Čirjaka svaku gledati ne mogu. Nikakvu prevagu lik ne donosi. Sto smo dovodili Abubakara i ovog Mustafica, ako nece igrati i evo Avramovskog docero do klupe, konačno. Ne uvoditi ga ni pod razno, bez obzira na razvoj situacije,opet ce se povrijediti.
Ova dvojica su tek došli, a realno fali Andrej u ovoj utakmici. Falit će nam čvrstine u veznom redu. Valjda očekuje od Čirjaka da to koliko-toliko nadomjesti.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37461 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Nadam se samo da su vjerska lica stigli u svlacionicu prije igraca.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37462 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Desni bok nam je gluho bilo. :-)
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37463 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Moj Duduku, stisno nas Velez kao Barsa. Konjino nesposobna. Gledas li ovo silovanje odbrane Sarajeva?
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37464 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma bjezi Cirjak u pm, mijenjaj ga odmah
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37465 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Vile nas nosaju :-)
Mi smo na konopcima od prve minute.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#37466 Re: Utakmice.

Post by kleja »

vicious wrote: 19/09/2022 16:15 Ma bjezi Cirjak u pm, mijenjaj ga odmah
ma nije on kriv, čovjek zavaljen u sredini bez ikakve podrške, ova dvojica se sakrivaju iza protivničkih igrača.

Ista stvar kao protiv Štrumfova
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#37467 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Logovan wrote: 12/09/2022 19:24 Što će vam ti nadimci za Dudića i ostale?
Ovi ne poštuju nikoga a kamoli Dudica i druge.
User avatar
Alfa159
Posts: 636
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#37468 Re: Utakmice.

Post by Alfa159 »

Ljudi daj te kakvog linka
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37469 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Alfa159 wrote: 19/09/2022 16:30 Ljudi daj te kakvog linka
Vidi ima li onaj bhliga?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37470 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Penal čist ko suza.
Last edited by ruud on 19/09/2022 16:37, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37471 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kako lose djelujemo, mlitavo i neuigrano. Uzas.. Najobičniju poluprilku nismo u stanju kreirati. Pogledajte koliko dodira ima svaki nas igrač i kad dođe vrijeme za pas, obično je izgubljena lopta.
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#37472 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

ruud wrote: 19/09/2022 16:36 Penal čist ko suza.
Vuko ga je za dres, ali je li dovoljno da padne i omete ga, po Peljti nije.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37473 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma dobro, prezivjeli smo onih prvih katastrofa 10 minuta, valjda bude sta
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#37474 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Dozvali smo se, poćeli smo igrati.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37475 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Irfan stari zeljovac.
Post Reply