Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37451 Re: Utakmice.
Što će vam ti nadimci za Dudića i ostale?
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#37453 Re: Utakmice.
Dinostula komentari su ti odlicni
Svaka cast.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37455 Re: Utakmice.
Ma vala i jest Duduk pravi, ali jeko Marti Misterija
Kodro?
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37456 Re: Utakmice.
Da lik ne zna tj da je duduk vala i nije neka uvreda a glooova mu je vala kockasta to je cinjenica.
Vala je po nama srao stalno dok je vodio Velez lik je zasluzio i gore sve da duplu osvoji.Prepotentan do bola.
Pomocnik Marti MIsterije
Java je fiktivni lik iz stripa Martin Mystère. On je neandertalac iz Grada prozirnih sjenki.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37457 Re: Utakmice.
Sa 6 bodova izgubljenih u remijima sa Željom, Slobodom i Širokim bi bili prvi i samo bi se Zrinkski mogao izjednačiti sa nama kada bi dobio sve zaostale. Šteta majku mu.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#37458 Re: Utakmice.
Protiv Veleza je vakat da odigramo lose i zasluzeno zijanimo
Dosta je vise da si bolji, da promasis sve zivo, i da zavrsi nerijeseno
Dosta je vise da si bolji, da promasis sve zivo, i da zavrsi nerijeseno
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37459 Re: Utakmice.
Evo gospon rotacija hoce da iznenadi Osima, Hamza bezbeli krilo, Kobiljar in. Vala i ovog Čirjaka svaku gledati ne mogu. Nikakvu prevagu lik ne donosi. Sto smo dovodili Abubakara i ovog Mustafica, ako nece igrati i evo Avramovskog docero do klupe, konačno. Ne uvoditi ga ni pod razno, bez obzira na razvoj situacije,opet ce se povrijediti.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37460 Re: Utakmice.
Ova dvojica su tek došli, a realno fali Andrej u ovoj utakmici. Falit će nam čvrstine u veznom redu. Valjda očekuje od Čirjaka da to koliko-toliko nadomjesti.last mohicans wrote: ↑19/09/2022 15:28 Evo gospon rotacija hoce da iznenadi Osima, Hamza bezbeli krilo, Kobiljar in. Vala i ovog Čirjaka svaku gledati ne mogu. Nikakvu prevagu lik ne donosi. Sto smo dovodili Abubakara i ovog Mustafica, ako nece igrati i evo Avramovskog docero do klupe, konačno. Ne uvoditi ga ni pod razno, bez obzira na razvoj situacije,opet ce se povrijediti.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37461 Re: Utakmice.
Nadam se samo da su vjerska lica stigli u svlacionicu prije igraca.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37462 Re: Utakmice.
Desni bok nam je gluho bilo. 
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37463 Re: Utakmice.
Moj Duduku, stisno nas Velez kao Barsa. Konjino nesposobna. Gledas li ovo silovanje odbrane Sarajeva?
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37464 Re: Utakmice.
Ma bjezi Cirjak u pm, mijenjaj ga odmah
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37465 Re: Utakmice.
Vile nas nosaju 
Mi smo na konopcima od prve minute.
Mi smo na konopcima od prve minute.
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
- Alfa159
- Posts: 636
- Joined: 25/07/2007 12:01
- Location: Horde zla - Machu Picchu
#37468 Re: Utakmice.
Ljudi daj te kakvog linka
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#37470 Re: Utakmice.
Penal čist ko suza.
Last edited by ruud on 19/09/2022 16:37, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37471 Re: Utakmice.
Kako lose djelujemo, mlitavo i neuigrano. Uzas.. Najobičniju poluprilku nismo u stanju kreirati. Pogledajte koliko dodira ima svaki nas igrač i kad dođe vrijeme za pas, obično je izgubljena lopta.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37473 Re: Utakmice.
Ma dobro, prezivjeli smo onih prvih katastrofa 10 minuta, valjda bude sta
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#37474 Re: Utakmice.
Dozvali smo se, poćeli smo igrati.
