Cijene stanova All about
Moderator: anex
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10201 Re: Cijene stanova All about
Vrati se omladina roditeljima
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
-
goredole
- Posts: 559
- Joined: 07/01/2021 19:18
#10203 Re: Cijene stanova All about
nerealno za ocekivati da se prave posljedice inflacije (a onda vjerovatno i nadolazece recesije) osjete u prvih nekoliko kvartala.Black swan wrote: ↑03/09/2022 19:06 Ljudi sve manje
Razvodi
Sve manje brakova
Iseljavanje
A cijene idu gore
Ko je ovdje lud![]()
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#10204 Re: Cijene stanova All about
Ovaj Tower je jeftin samo ako ti neko pokloni stan tamo. Preveliki pravno-legalistički cirkus i sve što je vezano za projekt je neuredno i smrdi. Kad krene loše, ne može na dobro i kvalitetno završiti. Gabariti, fizičke karakteristike, pozicija, posebna su priča. Mene lično podsjeća na Hotel Intercontinental u Bukureštu, ali sa jako neprirodnom pozicijom.
-
elk
- Posts: 3148
- Joined: 14/08/2006 12:03
#10205 Re: Cijene stanova All about
Nece ici dalje cijene. Ali nece se znacajno ni spustiti, par posto mozda. Ovi sto su cekali prije par godina da padne "napuhana cijena" sada ce platiti barem 30 posto skuplje. Nema vise nikad stanova za 1500 ili 1800km-m2 u sarajevu. Sad moze u iilijasu devastiran stan za ove pare. Ko je kupio kupio.
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#10207 Re: Cijene stanova All about
Ovaj Bulevar 4000/m2. Stup 4000 maraka, koja budala moraš biti.
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#10208 Re: Cijene stanova All about
Nije to samo kod nas.Cijelu Evropu prati enormno poskupljenje nekretnina.Ja sam ovdje pisao i govorio ljudima u doba Corone da kupuju. Sada je to otislo u haos.elk wrote: ↑03/09/2022 23:42 Nece ici dalje cijene. Ali nece se znacajno ni spustiti, par posto mozda. Ovi sto su cekali prije par godina da padne "napuhana cijena" sada ce platiti barem 30 posto skuplje. Nema vise nikad stanova za 1500 ili 1800km-m2 u sarajevu. Sad moze u iilijasu devastiran stan za ove pare. Ko je kupio kupio.
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#10209 Re: Cijene stanova All about
Da ne otvaram novu temu, ima li ko apartman u Neumu? Kako to funkcionise, ima li kakvih poreza, kakva je gradska voda, odvoz smeca...?
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#10210 Re: Cijene stanova All about
Znas sto te sljeduje

- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#10211 Re: Cijene stanova All about
Ti se ne javljaj. Ti u grunt za imovinu kad odes trazit izvatke za takse pola plate potrosis...
-
acuupo
- Posts: 245
- Joined: 12/02/2014 15:39
#10212 Re: Cijene stanova All about
Zar ima neko da jos gleda stanove u ST ,cuj 5k
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#10213 Re: Cijene stanova All about
-
zurik
- Posts: 24
- Joined: 20/02/2022 13:59
#10214 Re: Cijene stanova All about
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#10215 Re: Cijene stanova All about
Prošle sedmice montirano oko
150.. 160. Satova struje.
U Toweru
A El. Distribucija bez komplet dokumentacije ne motira ništa.
Znači mogu useljavat
Za info koga zanima.....
- VladaFBiH
- Posts: 6599
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#10216 Re: Cijene stanova All about
-
splinter
- Posts: 8704
- Joined: 08/10/2011 12:28
#10217 Re: Cijene stanova All about
Znači možemo očekivati kolaps saobraćaja oko ST u narednim mjesecima . . .
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#10218 Re: Cijene stanova All about
Zar se može obaviti pregled zgrade od strane komisije za tehnički, a da nisu namontirani satovi i puštena struja?
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#10219 Re: Cijene stanova All about
Struja postoji u sistemu. Ona "gradjevinska".citroen xm wrote: ↑05/09/2022 16:29 Zar se može obaviti pregled zgrade od strane komisije za tehnički, a da nisu namontirani satovi i puštena struja?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#10220 Re: Cijene stanova All about
Pa dobro, ali trebao bi valjda svaki stan da ima svoj sat da bi se mogla pustiti građevinska struja.
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#10221 Re: Cijene stanova All about
Ne. To je struja koja se koristila pri izgradnji. Stanovi se prodaju izgradjeni. Moras pustiti struju na uticnicu da se testira radi li.citroen xm wrote: ↑05/09/2022 16:48 Pa dobro, ali trebao bi valjda svaki stan da ima svoj sat da bi se mogla pustiti građevinska struja.
Sat je samo mjerac potrosnje.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#10222 Re: Cijene stanova All about
Na drugim mjestima sam gledao da prije TP bude sve završeno i satovi postavljeni.
-
acuupo
- Posts: 245
- Joined: 12/02/2014 15:39
#10223 Re: Cijene stanova All about
Da li je moguce da u Istocnom Sarajevu pored zgrade vlade rs u novogradnji mozes uzeti stan za 1880KM/m2 a ako ide isplata odmah i jeftinije dok na 15 min voznje odatle hoce dva puta vise ??
Posto nisam bas upucen i ne zivim tu da li mi neko moze objasniti to !!
Da li se isplati uzimati/investirati tu ?
Posto nisam bas upucen i ne zivim tu da li mi neko moze objasniti to !!
Da li se isplati uzimati/investirati tu ?
-
acuupo
- Posts: 245
- Joined: 12/02/2014 15:39
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#10225 Re: Cijene stanova All about
U Sumsku ja ne bi feninga investirao dok je vozd tamo.Da mi komsija bude ratni zlocinac.Ne hvala .Ali razumijem da su ljudi prislijeni kupovati tamo zbog strahoviti cijena u graduacuupo wrote: ↑06/09/2022 23:30 Da li je moguce da u Istocnom Sarajevu pored zgrade vlade rs u novogradnji mozes uzeti stan za 1880KM/m2 a ako ide isplata odmah i jeftinije dok na 15 min voznje odatle hoce dva puta vise ??
Posto nisam bas upucen i ne zivim tu da li mi neko moze objasniti to !!
Da li se isplati uzimati/investirati tu ?
