Toga nece biti dok ne natjera Evropa opet (tj. pogura parama da se krene) jer Dodu to ne zanima. On ce napraviti dio toga prema sjeveru, onaj koji ide prema Brckom svakako, i onda ce biti ta supljina izmedju Odzaka i Modrice gdje skrece prema Brckom, sto je u sustini par kilometara, stajati suplja dugo siguran sam.akcija007 wrote: ↑31/08/2022 17:56 Da li se poceo praviti drugi krak V C kroz RS od Doboja prema Modrici da se spoji s vec izgardjenim Odak Svilaj ?
I jednog dana kada se sve to napravi, kako ce biti rijesena naplata putarine npr. Sa - Svilaj. Udjem u SA uzmem karticu i prva naplata je Doboj (izlaz s JP AC FBiH) onda uzmem karticu od APRS pa se vozim i platim taj dio pa opet uzmem od AC FbiH i platim pred Svilajom !?
Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Moderator: anex
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#25251 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25252 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ma nece. Nisu naivcine bas ljudi koji daju pare za 5c.
Dodo ce cekati da se ogrebe za grantove za sjeverni krak do Vukosavlja, ali nece mu proci to kao odvojen projekt od ostatka tih 4 km do spoja sa Odžakom.
Dodo ce cekati da se ogrebe za grantove za sjeverni krak do Vukosavlja, ali nece mu proci to kao odvojen projekt od ostatka tih 4 km do spoja sa Odžakom.
-
akcija007
- Posts: 4313
- Joined: 17/05/2008 23:50
#25253 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Nije jucer pustena Tarcin Bradina kako su govorili do kraja avgusta
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
-
RJ57
- Posts: 5114
- Joined: 10/04/2017 15:12
#25255 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
nešto slično sam i ja mislio za kostajnica-putnikovo brdo i debelo sam se prevario. ne zaboravi da je to poseban ugovor zahvaljujući kome će dosta njih napuniti džepove a to je puno realnija i opipljivija stvar od ideologijeDope_Man wrote: ↑01/09/2022 11:54Toga nece biti dok ne natjera Evropa opet (tj. pogura parama da se krene) jer Dodu to ne zanima. On ce napraviti dio toga prema sjeveru, onaj koji ide prema Brckom svakako, i onda ce biti ta supljina izmedju Odzaka i Modrice gdje skrece prema Brckom, sto je u sustini par kilometara, stajati suplja dugo siguran sam.akcija007 wrote: ↑31/08/2022 17:56 Da li se poceo praviti drugi krak V C kroz RS od Doboja prema Modrici da se spoji s vec izgardjenim Odak Svilaj ?
I jednog dana kada se sve to napravi, kako ce biti rijesena naplata putarine npr. Sa - Svilaj. Udjem u SA uzmem karticu i prva naplata je Doboj (izlaz s JP AC FBiH) onda uzmem karticu od APRS pa se vozim i platim taj dio pa opet uzmem od AC FbiH i platim pred Svilajom !?
osim toga nije nemoguće i da se desi ovo što je @drug_profi napisao
-
adv.K
- Posts: 271
- Joined: 08/05/2012 19:45
#25256 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Jesam ja. Sve funkcionise kako je napisano. Uplacujes 100, skida samo 80, a na racun dolazi 120 KM.bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 19:52Jel ko dopunjavao? I jel uspio ostvariti sve sto je ponudjeno?
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#25257 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
E meni nije uspjelo da za 60 KM kupljenih skine 50 KM?? Ne znam zasto. A dobio sam 72 KM kredita, to je standardno.adv.K wrote: ↑01/09/2022 21:05Jesam ja. Sve funkcionise kako je napisano. Uplacujes 100, skida samo 80, a na racun dolazi 120 KM.bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 19:52
Jel ko dopunjavao? I jel uspio ostvariti sve sto je ponudjeno?
Kako si ti provjerio da je skinuto 80, da nije neki fazon?
-
adv.K
- Posts: 271
- Joined: 08/05/2012 19:45
#25258 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Dosla mi SMS poruka, imam mobilno bankarstvo i plus dodje racun na email. Skinuto 80 KM. Kad popunjavas uplatu u aplikaciji, stavis 100, pa kad uneses broj kartice, to bude prekrizeno, ispod pise 80, i toliko i skine. I onda na JPACC aplikaciji vidis da je uplaceno 120 KM.bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 21:12E meni nije uspjelo da za 60 KM kupljenih skine 50 KM?? Ne znam zasto. A dobio sam 72 KM kredita, to je standardno.
Kako si ti provjerio da je skinuto 80, da nije neki fazon?![]()
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#25259 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Da li to podrazumijeva uplate internet bankarstvom sa master kartice?bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 21:12E meni nije uspjelo da za 60 KM kupljenih skine 50 KM?? Ne znam zasto. A dobio sam 72 KM kredita, to je standardno.
Kako si ti provjerio da je skinuto 80, da nije neki fazon?![]()
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#25260 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
I ja sam dopunio prije sat vremena preko acc aplikacije sa mastercard karticom, sve uredno kako je i navedeno,provjerio onda raspolozivo stanje na acc aplikaciji i na aplikaciji mobilnog bankarstva balans racuna sa kojeg sam placao, sve je kako trebabitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 21:12E meni nije uspjelo da za 60 KM kupljenih skine 50 KM?? Ne znam zasto. A dobio sam 72 KM kredita, to je standardno.
Kako si ti provjerio da je skinuto 80, da nije neki fazon?![]()
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25261 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ja sam iskoristio akciju prije godinu dana.bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 19:52Jel ko dopunjavao? I jel uspio ostvariti sve sto je ponudjeno?
Platio 100, skinulo mi 80 sa racuna, dobio 120 na TAG.
- bude
- Posts: 1099
- Joined: 10/11/2008 13:26
#25262 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Napunio 2x 100KM, skinuto 160 a uknjizeno 240bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 19:52Jel ko dopunjavao? I jel uspio ostvariti sve sto je ponudjeno?
- sime_cipol
- Posts: 23405
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#25263 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
mozda dok proknjizebitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 21:12E meni nije uspjelo da za 60 KM kupljenih skine 50 KM?? Ne znam zasto. A dobio sam 72 KM kredita, to je standardno.
Kako si ti provjerio da je skinuto 80, da nije neki fazon?![]()
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#25264 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Do kad traje akcija?
-
Adi_zeni
- Posts: 21
- Joined: 08/04/2019 16:26
#25265 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
dok ne potroše iznos koji su namijenili za popuste sa mastercard, a mora se dopuniti online na stranici ac ili putem mobilne aplikacije, ništa internet bankarstvo,...
https://tag.jpac.ba/
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#25266 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Kako se dobije račun na ovome? Ja uvijek do sad išao tamo na šalter da dopunimAdi_zeni wrote: ↑02/09/2022 10:39dok ne potroše iznos koji su namijenili za popuste sa mastercard, a mora se dopuniti online na stranici ac ili putem mobilne aplikacije, ništa internet bankarstvo,...
https://tag.jpac.ba/
-
Adi_zeni
- Posts: 21
- Joined: 08/04/2019 16:26
#25267 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
na dokumentima što ste dobili kad ste kupili TAG, ima username i password (u formi brojeva, bar kod mene)NecuVise wrote: ↑02/09/2022 12:15Kako se dobije račun na ovome? Ja uvijek do sad išao tamo na šalter da dopunimAdi_zeni wrote: ↑02/09/2022 10:39
dok ne potroše iznos koji su namijenili za popuste sa mastercard, a mora se dopuniti online na stranici ac ili putem mobilne aplikacije, ništa internet bankarstvo,...
https://tag.jpac.ba/![]()
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25268 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ako ti je tag stariji od dvije godine, moraces otici da potpises novi ugovor i da dobijes user i pass. Besplatno je sve i traje 3 minute.NecuVise wrote: ↑02/09/2022 12:15Kako se dobije račun na ovome? Ja uvijek do sad išao tamo na šalter da dopunimAdi_zeni wrote: ↑02/09/2022 10:39
dok ne potroše iznos koji su namijenili za popuste sa mastercard, a mora se dopuniti online na stranici ac ili putem mobilne aplikacije, ništa internet bankarstvo,...
https://tag.jpac.ba/![]()
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#25269 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
E pa meni je skinulo 60 KM koliko sam i htio uplatiti. A nije 50 KM, bar tako pise na izvjestaju transakcija kod RBB banke.adv.K wrote: ↑01/09/2022 21:35Dosla mi SMS poruka, imam mobilno bankarstvo i plus dodje racun na email. Skinuto 80 KM. Kad popunjavas uplatu u aplikaciji, stavis 100, pa kad uneses broj kartice, to bude prekrizeno, ispod pise 80, i toliko i skine. I onda na JPACC aplikaciji vidis da je uplaceno 120 KM.bitangeIprinceze wrote: ↑01/09/2022 21:12
E meni nije uspjelo da za 60 KM kupljenih skine 50 KM?? Ne znam zasto. A dobio sam 72 KM kredita, to je standardno.
Kako si ti provjerio da je skinuto 80, da nije neki fazon?![]()
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#25270 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
meni je dopunilo 5 stoja a skinulo 80 KM sa racuna
kasnije su se ispravili
zamalo herciku da fasujem kad sam prvi put vidio stanje racuna
kasnije su se ispravili
zamalo herciku da fasujem kad sam prvi put vidio stanje racuna
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25271 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Uvijek pročitati uslove akcijskih pogodnosti:bitangeIprinceze wrote: ↑02/09/2022 12:44E pa meni je skinulo 60 KM koliko sam i htio uplatiti. A nije 50 KM, bar tako pise na izvjestaju transakcija kod RBB banke.adv.K wrote: ↑01/09/2022 21:35
Dosla mi SMS poruka, imam mobilno bankarstvo i plus dodje racun na email. Skinuto 80 KM. Kad popunjavas uplatu u aplikaciji, stavis 100, pa kad uneses broj kartice, to bude prekrizeno, ispod pise 80, i toliko i skine. I onda na JPACC aplikaciji vidis da je uplaceno 120 KM.
Za sve ACC korisnike koji svoj korisnički račun dopune Mastercard karticom online, putem ACC mobilne aplikacije ili korisničkog web portala Mastercard omogućava sljedeći popust:
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#25272 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
To bi trebalo biti to


-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#25273 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Kad bih ja znao gdje su ti dokumenti
Star je tag, ali znam da sam prije nekog vremena nekakve nove papire dobio, ne znam je li to to jer ne znam ni gdje su ti papiri.drug_profi wrote: ↑02/09/2022 12:41
Ako ti je tag stariji od dvije godine, moraces otici da potpises novi ugovor i da dobijes user i pass. Besplatno je sve i traje 3 minute.
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#25274 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Mala pomoć, ako može iko. Jel most Počitelj trebao biti završen ove godine?
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4492
- Joined: 29/01/2018 22:14
#25275 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Trebao ili ne trebao al sigurno nije zavrsen i sumnjam da ce biti jos do kraja og ako se tvoje pitanje odnosi sve do kraja 2022. A i ne znam sta podrazumjevas pod "most Pocitelj" , jel bas sami most od kojeg onda nemas nista ili mislis na komplet funkcionalnu dionicu oko Pocitelja?svjezi_ustipak wrote: ↑02/09/2022 15:24 Mala pomoć, ako može iko. Jel most Počitelj trebao biti završen ove godine?
