Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Moderator: anex
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#25201 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Kad god su radili neku dionicu obavezno je stajala "najzahtjevnija na koridoru". Kako sad odjednom nisu bile zahtjevne 
- Haris033
- Posts: 5098
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#25202 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Vezano za gužve na Bradini…
A zašto nisu išli alternativnim putem Konjic-Boračko-Glavatićevo- Bjelimići-Sinanovići-Šabići-Babin Do-Hadžići?
Sigurno bi došli za 2h.
A zašto nisu išli alternativnim putem Konjic-Boračko-Glavatićevo- Bjelimići-Sinanovići-Šabići-Babin Do-Hadžići?
Sigurno bi došli za 2h.
- Hercegoviina
- Posts: 2850
- Joined: 14/02/2013 14:11
#25203 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Na pola tog puta nema.signala. zamiali da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
-
NediM17
- Posts: 26446
- Joined: 05/11/2009 11:49
#25204 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Vratis se u Jablanicu, Prozor, Gornji Vakuf, Novi Travnik, Vitez i za Sarajevo. 
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
-
NediM17
- Posts: 26446
- Joined: 05/11/2009 11:49
- Haris033
- Posts: 5098
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#25207 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Pa ne bi bili sami.. Vjerujem da je mnogo njih išlo baš ovim putem..Hercegoviina wrote: ↑29/08/2022 19:16Na pola tog puta nema.signala. zamisli da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
A mafiju iz VFBiH, EA i JP ACFBiH treba konačno kazniti na izborima!
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#25208 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Pa jesu li prestali raditi na Bradini.
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#25209 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ebeni kružni tok ko da je Sagrada Familia.
Baci traktorsku gumu i eto kružnog jbm vam sve nesposobno i bezobrazno više
Baci traktorsku gumu i eto kružnog jbm vam sve nesposobno i bezobrazno više
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#25210 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
To je put strave, pogotovo po noci. Ja sam bojeći se da će i od Bradine nastaviti sranje, smotao na Ivan Sedlo, jer sam taj put pješke prolazio krajem rata,onda sam izašao prije Raštelice. Nikoga živog niti sam vidio,ni sreo, sasrao se od pustahije i nedođije. Grane i šiblje sa obje strane ceste. Ali sam time dosta dobio, zaobišao sam dosta auta.Hercegoviina wrote: ↑29/08/2022 19:16Na pola tog puta nema.signala. zamiali da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25212 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#25214 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Kako treba?
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#25215 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Ovaj je dobio besplatno ljetovanje u Banovićima...teško da će ti odgovoriti...
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#25216 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Hoce li danas biti otvoren ovaj dio oko Doboja?
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#25217 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Jedna od ikona u gornjem toolbaru, pored sidebara
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25218 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Jbg kod mene ne postoji gornji toolbar. Nema veze. Ocigledno nije ista aplikacija.
-
RJ57
- Posts: 5114
- Joined: 10/04/2017 15:12
#25219 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
može ali na enduro motorcikludrug_profi wrote: ↑29/08/2022 20:20 Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#25220 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
nije problem ljetiRJ57 wrote: ↑30/08/2022 16:31može ali na enduro motorcikludrug_profi wrote: ↑29/08/2022 20:20 Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
zimus išao sa kolegom (kraj februara), u land cruiseru, i zaglavi ga negdje ispod lisina u snijegu
opet hvala lokalnim lovcima u terranu!
ali asfalt je sve do bradine, malo razvaljen sad u onom dijelu kuda su kamioni gazili, ali OK...
zimi veliko NE, pa da voziš ne znam šta. možda nivu.
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#25221 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Prosao sam ja u nedjelju u 00:00. Strašno izgleda po noći, ali solidan put. Na par mjesta se pohabao asfalt i negdje je šiblje izašlo na cestu,pa treba oprezno. Put kao put nije los, s tim da je uzak (gori je recimo s Jahorine na Trebevic kojim sam se ljetos zajebao) ali je generalno pusto, osobito po mraku. Nenaseljeno i sablasno izgleda.mk ultra wrote: ↑30/08/2022 16:33nije problem ljeti
zimus išao sa kolegom (kraj februara), u land cruiseru, i zaglavi ga negdje ispod lisina u snijegu![]()
opet hvala lokalnim lovcima u terranu!
ali asfalt je sve do bradine, malo razvaljen sad u onom dijelu kuda su kamioni gazili, ali OK...
zimi veliko NE, pa da voziš ne znam šta. možda nivu.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#25222 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Nije bas tako grdno. Nalik na Svitavu.RJ57 wrote: ↑30/08/2022 16:31može ali na enduro motorcikludrug_profi wrote: ↑29/08/2022 20:20 Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#25223 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
Cool su ti divlji putevi. Ja sam jednom od Olova namotao na Zavidovice misleci da cu tako brze do Zenicelast mohicans wrote: ↑29/08/2022 19:55To je put strave, pogotovo po noci. Ja sam bojeći se da će i od Bradine nastaviti sranje, smotao na Ivan Sedlo, jer sam taj put pješke prolazio krajem rata,onda sam izašao prije Raštelice. Nikoga živog niti sam vidio,ni sreo, sasrao se od pustahije i nedođije. Grane i šiblje sa obje strane ceste. Ali sam time dosta dobio, zaobišao sam dosta auta.Hercegoviina wrote: ↑29/08/2022 19:16
Na pola tog puta nema.signala. zamiali da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
Nema signala, a rezerva se upalila
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#25224 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C
I to mi se moglo desiti, bio na 2 crte. Znao sam sta me čeka,stanem u Jablanici i dospem da me ne bi strefilo i to._BataZiv_0809 wrote: ↑30/08/2022 18:23Cool su ti divlji putevi. Ja sam jednom od Olova namotao na Zavidovice misleci da cu tako brze do Zenicelast mohicans wrote: ↑29/08/2022 19:55
To je put strave, pogotovo po noci. Ja sam bojeći se da će i od Bradine nastaviti sranje, smotao na Ivan Sedlo, jer sam taj put pješke prolazio krajem rata,onda sam izašao prije Raštelice. Nikoga živog niti sam vidio,ni sreo, sasrao se od pustahije i nedođije. Grane i šiblje sa obje strane ceste. Ali sam time dosta dobio, zaobišao sam dosta auta.![]()
Nema signala, a rezerva se upalila![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35444
- Joined: 20/03/2013 15:38

