Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#25201 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by sime_cipol »

Kad god su radili neku dionicu obavezno je stajala "najzahtjevnija na koridoru". Kako sad odjednom nisu bile zahtjevne :D
User avatar
Haris033
Posts: 5098
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#25202 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by Haris033 »

Vezano za gužve na Bradini…

A zašto nisu išli alternativnim putem Konjic-Boračko-Glavatićevo- Bjelimići-Sinanovići-Šabići-Babin Do-Hadžići? :-D
Sigurno bi došli za 2h. 🤔
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2858
Joined: 14/02/2013 14:11

#25203 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by Hercegoviina »

Haris033 wrote: 29/08/2022 19:09 Vezano za gužve na Bradini…

A zašto nisu išli alternativnim putem Konjic-Boračko-Glavatićevo- Bjelimići-Sinanovići-Šabići-Babin Do-Hadžići? :-D
Sigurno bi došli za 2h. 🤔
Na pola tog puta nema.signala. zamiali da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#25204 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by NediM17 »

Vratis se u Jablanicu, Prozor, Gornji Vakuf, Novi Travnik, Vitez i za Sarajevo. :thumbup:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#25205 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by Haris.ba »

NediM17 wrote: 29/08/2022 19:19 Vratis se u Jablanicu, Prozor, Gornji Vakuf, Novi Travnik, Vitez i za Sarajevo. :thumbup:
Put putuje Latifaga
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#25206 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by NediM17 »

Haris.ba wrote: 29/08/2022 19:21
NediM17 wrote: 29/08/2022 19:19 Vratis se u Jablanicu, Prozor, Gornji Vakuf, Novi Travnik, Vitez i za Sarajevo. :thumbup:
Put putuje Latifaga
Jbg. I to bolje nego stajati u koloni od 8 km, i brze, ja bih to napravio.
User avatar
Haris033
Posts: 5098
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#25207 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by Haris033 »

Hercegoviina wrote: 29/08/2022 19:16
Haris033 wrote: 29/08/2022 19:09 Vezano za gužve na Bradini…

A zašto nisu išli alternativnim putem Konjic-Boračko-Glavatićevo- Bjelimići-Sinanovići-Šabići-Babin Do-Hadžići? :-D
Sigurno bi došli za 2h. 🤔
Na pola tog puta nema.signala. zamisli da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
Pa ne bi bili sami.. Vjerujem da je mnogo njih išlo baš ovim putem..
A mafiju iz VFBiH, EA i JP ACFBiH treba konačno kazniti na izborima! :izet:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#25208 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by Haris.ba »

Pa jesu li prestali raditi na Bradini.
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#25209 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by costacurta »

Ebeni kružni tok ko da je Sagrada Familia.
Baci traktorsku gumu i eto kružnog jbm vam sve nesposobno i bezobrazno više :evil:
last mohicans
Posts: 18239
Joined: 09/08/2012 23:19

#25210 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by last mohicans »

Hercegoviina wrote: 29/08/2022 19:16
Haris033 wrote: 29/08/2022 19:09 Vezano za gužve na Bradini…

A zašto nisu išli alternativnim putem Konjic-Boračko-Glavatićevo- Bjelimići-Sinanovići-Šabići-Babin Do-Hadžići? :-D
Sigurno bi došli za 2h. 🤔
Na pola tog puta nema.signala. zamiali da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
To je put strave, pogotovo po noci. Ja sam bojeći se da će i od Bradine nastaviti sranje, smotao na Ivan Sedlo, jer sam taj put pješke prolazio krajem rata,onda sam izašao prije Raštelice. Nikoga živog niti sam vidio,ni sreo, sasrao se od pustahije i nedođije. Grane i šiblje sa obje strane ceste. Ali sam time dosta dobio, zaobišao sam dosta auta.
last mohicans
Posts: 18239
Joined: 09/08/2012 23:19

#25211 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by last mohicans »

Haris.ba wrote: 29/08/2022 19:26 Pa jesu li prestali raditi na Bradini.
Ma nista primjetno, uzasno sporo i neefeikasno. Ja sam u zadnjih mjesec tri puta išao dolje, nikakvog i primjetnog napretka.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#25212 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by drug_profi »

Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#25213 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by drug_profi »

neki wrote: 29/08/2022 09:25 Na gooogle earth uključiš historical imaginery i prikaže se snimak od prije par mjeseci
Gdje se to ukljuci?
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#25214 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by Dzontra_Volta »

Prvi Sprat wrote: 29/08/2022 18:22 Naslov teme: autoputEVI.

Dobar :thumbup:
Kako treba?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#25215 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by anex »

Dzontra_Volta wrote: 29/08/2022 23:45
Prvi Sprat wrote: 29/08/2022 18:22 Naslov teme: autoputEVI.

Dobar :thumbup:
Kako treba?
Ovaj je dobio besplatno ljetovanje u Banovićima...teško da će ti odgovoriti... :thumbup:
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2903
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#25216 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by moon_walker_90 »

Hoce li danas biti otvoren ovaj dio oko Doboja?
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#25217 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by neki »

drug_profi wrote: 29/08/2022 22:46
neki wrote: 29/08/2022 09:25 Na gooogle earth uključiš historical imaginery i prikaže se snimak od prije par mjeseci
Gdje se to ukljuci?
Jedna od ikona u gornjem toolbaru, pored sidebara
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#25218 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by drug_profi »

Jbg kod mene ne postoji gornji toolbar. Nema veze. Ocigledno nije ista aplikacija.
RJ57
Posts: 5114
Joined: 10/04/2017 15:12

#25219 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by RJ57 »

drug_profi wrote: 29/08/2022 20:20 Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
može ali na enduro motorciklu
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#25220 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by mk ultra »

RJ57 wrote: 30/08/2022 16:31
drug_profi wrote: 29/08/2022 20:20 Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
može ali na enduro motorciklu
nije problem ljeti
zimus išao sa kolegom (kraj februara), u land cruiseru, i zaglavi ga negdje ispod lisina u snijegu :lol:
opet hvala lokalnim lovcima u terranu!

ali asfalt je sve do bradine, malo razvaljen sad u onom dijelu kuda su kamioni gazili, ali OK...
zimi veliko NE, pa da voziš ne znam šta. možda nivu.
last mohicans
Posts: 18239
Joined: 09/08/2012 23:19

#25221 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by last mohicans »

mk ultra wrote: 30/08/2022 16:33
RJ57 wrote: 30/08/2022 16:31

može ali na enduro motorciklu
nije problem ljeti
zimus išao sa kolegom (kraj februara), u land cruiseru, i zaglavi ga negdje ispod lisina u snijegu :lol:
opet hvala lokalnim lovcima u terranu!

ali asfalt je sve do bradine, malo razvaljen sad u onom dijelu kuda su kamioni gazili, ali OK...
zimi veliko NE, pa da voziš ne znam šta. možda nivu.
Prosao sam ja u nedjelju u 00:00. Strašno izgleda po noći, ali solidan put. Na par mjesta se pohabao asfalt i negdje je šiblje izašlo na cestu,pa treba oprezno. Put kao put nije los, s tim da je uzak (gori je recimo s Jahorine na Trebevic kojim sam se ljetos zajebao) ali je generalno pusto, osobito po mraku. Nenaseljeno i sablasno izgleda.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#25222 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by drug_profi »

RJ57 wrote: 30/08/2022 16:31
drug_profi wrote: 29/08/2022 20:20 Ima stari put preko prevoja Ivan. U Bradini lijevo skrenes pored crkve pa onda uz brdo.
Mislim, los je, ali s emoze proci. Bar je moglo nekad. Davno sam tuda istrazivao.
može ali na enduro motorciklu
Nije bas tako grdno. Nalik na Svitavu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83455
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#25223 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by _BataZiv_0809 »

last mohicans wrote: 29/08/2022 19:55
Hercegoviina wrote: 29/08/2022 19:16
Na pola tog puta nema.signala. zamiali da ti se auto pokvari , a u autu beba , a nema signala , a planina i vukojebina
To je put strave, pogotovo po noci. Ja sam bojeći se da će i od Bradine nastaviti sranje, smotao na Ivan Sedlo, jer sam taj put pješke prolazio krajem rata,onda sam izašao prije Raštelice. Nikoga živog niti sam vidio,ni sreo, sasrao se od pustahije i nedođije. Grane i šiblje sa obje strane ceste. Ali sam time dosta dobio, zaobišao sam dosta auta.
Cool su ti divlji putevi. Ja sam jednom od Olova namotao na Zavidovice misleci da cu tako brze do Zenice :lol:

Nema signala, a rezerva se upalila :lol:
last mohicans
Posts: 18239
Joined: 09/08/2012 23:19

#25224 Re: Autoputevi u BiH - Koridor 5C

Post by last mohicans »

_BataZiv_0809 wrote: 30/08/2022 18:23
last mohicans wrote: 29/08/2022 19:55

To je put strave, pogotovo po noci. Ja sam bojeći se da će i od Bradine nastaviti sranje, smotao na Ivan Sedlo, jer sam taj put pješke prolazio krajem rata,onda sam izašao prije Raštelice. Nikoga živog niti sam vidio,ni sreo, sasrao se od pustahije i nedođije. Grane i šiblje sa obje strane ceste. Ali sam time dosta dobio, zaobišao sam dosta auta.
Cool su ti divlji putevi. Ja sam jednom od Olova namotao na Zavidovice misleci da cu tako brze do Zenice :lol:

Nema signala, a rezerva se upalila :lol:
I to mi se moglo desiti, bio na 2 crte. Znao sam sta me čeka,stanem u Jablanici i dospem da me ne bi strefilo i to.
Post Reply