Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37127 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Bože sačuvaj, kakvi baksuzi :roll:

S jedne strane, izgubiš dva gola prednosti - to pokazuje mentalitet.
S druge strane, na poluvremenu se činilo da bi mogli i izgubiti.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#37128 Re: Utakmice.

Post by mond »

Feđa odlazi!
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#37129 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Ja ne znam jesmo li mi ikad stigli 2 gola zaostatka u derbijima.

Oni evo već drugi ili treći put otkako ja pratim derbije.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37130 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

:wink:
vicious wrote: 26/08/2022 22:01 Hajde ne lupaj, ovo drugo poluvrijeme nije mogao bolje postaviti!
Ali dzaba kad opet primaš 2 gola iz prekida plus ovo smece od sudije svaki kontakt im svira
Sta je bolan postavio?
Penal i genijalnost Ahmeta, de jos nesto navedi!
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37131 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Pitar sa Kariba wrote: 26/08/2022 22:07 :wink:
vicious wrote: 26/08/2022 22:01 Hajde ne lupaj, ovo drugo poluvrijeme nije mogao bolje postaviti!
Ali dzaba kad opet primaš 2 gola iz prekida plus ovo smece od sudije svaki kontakt im svira
Sta je bolan postavio?
Penal i genijalnost Ahmeta, de jos nesto navedi!
Brate, je li zeljo ijednu sansu napravio, iz igre? Ja se ne sjecam, eto ako mozes ti navedi...
Edit:
Plus jos morali smo iz one kontre 3 na 1 zabiti treći kad Musa nije uspio ubaciti na Varešanovića
Last edited by vicious on 26/08/2022 22:11, edited 1 time in total.
Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#37132 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Prospes sav trud i znoj, u drugom kako su odigrali,nemamo psihicku stabilizaciju gubimo 4 boda u dvije utakmice u zadnjim sekundama. :-)
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#37133 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Pitar sa Kariba wrote: 26/08/2022 22:07 :wink:
vicious wrote: 26/08/2022 22:01 Hajde ne lupaj, ovo drugo poluvrijeme nije mogao bolje postaviti!
Ali dzaba kad opet primaš 2 gola iz prekida plus ovo smece od sudije svaki kontakt im svira
Sta je bolan postavio?
Penal i genijalnost Ahmeta, de jos nesto navedi!
Postavio je on kurac moj, treba neko reci istinu da je ovo trener za seoskih ekipa a ne za nas!

Sta su pokazali?

Hoćemo li prestati mi kao navijači sa dizanjem pojedinaca nakon tekme, dvije u heroje, legende itd?

Dosta više...
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#37134 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Još nakon Igmana pratim utakmice bez srkleta i nerviranja jer su već tada sjebali lijepu priču iz prva tri kola, popraćenu fantastičnom posjetom, atmosferom itd itd.

Sloboda i evo sad ovaj derbi je samo nastavak tog usranog niza. Nakon dva remija, vrijeme je za poraz?

Od ove sezone nemam više apsolutno nikakva očekivanja. Nek završe sedmi na tabeli, nek su živi i zdravi i nek se jebu svi redom!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37135 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

vicious wrote: 26/08/2022 22:08 Brate, je li zeljo ijednu sansu napravio, iz igre? Ja se ne sjecam, eto ako mozes ti navedi...
Edit:
Plus jos morali smo iz one kontre 3 na 1 zabiti treći kad Musa nije uspio ubaciti na Varešanovića
Brate moj lijepi, nisu sanse napravili jer su kanta. Pa dali smo im 10 prekida oko 16 koje je njihovo jedino oruzje.
Nek' ostane boli me vise q, da Bog da se ja posuo pepelom ali ovo je nula sto mi igramo.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37136 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Koliko igrača nam se povrijedilo večeras, neće imati ko sljedeću igrati
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#37137 Re: Utakmice.

Post by guruguru95 »

Nakon prva tri kola čovjek bi pomislio da će se Sarajevo prošetati ligom. Naredna četiri kola - igra bez glave i repa, bez koncepcije i sistema. Pitanje je da li je ovaj Dudić pravi čovjek za klub takvog renomea.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37138 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Pitar sa Kariba wrote: 26/08/2022 22:19
vicious wrote: 26/08/2022 22:08 Brate, je li zeljo ijednu sansu napravio, iz igre? Ja se ne sjecam, eto ako mozes ti navedi...
Edit:
Plus jos morali smo iz one kontre 3 na 1 zabiti treći kad Musa nije uspio ubaciti na Varešanovića
Brate moj lijepi, nisu sanse napravili jer su kanta. Pa dali smo im 10 prekida oko 16 koje je njihovo jedino oruzje.
Nek' ostane boli me vise q, da Bog da se ja posuo pepelom ali ovo je nula sto mi igramo.
Ma nismo im mi dali nego govno Sehovic.
Igrali smo s igracem manje, i primamo golove iz kornera i slobodnjaka. Kako za to kriviti trenera ako su individualne greske igraca?
Da se razumijemo, i mene je prvo poluvrijeme ispizdilo, nije mu prosla formacija, ali i to bi opet bilo puno bolje da su oni na terenu u nekoliko situacija ukljucili mozak. Drugo je bilo odlično, do 88. minute...
cmf
Posts: 78
Joined: 09/12/2011 15:37

#37139 Re: Utakmice.

Post by cmf »

Kaze Fedja jedino smo ovako mogli primiti golove. Pa sta ste branili onda? Sta ste vjezbali? Ovo je gore nego 3:0 da je bilo. Ekipa nespremna. I u prvom dok je bilo 11 na 11 pravili glupe faulove, samo sto im igrac pobjegne.

Zivi zid? Gdje ce?

Varesanovic? Suljic? Da malo odmore. Carine loptu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37140 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma pustite čovjeka barem polusezonu. Šta vam je? Opet tjeramo trenera. I sljedećeg ćemo nako 2,3 loše tekme. Najmanje tri po sezoni... Nova ekipa, ima dobrih momenata, istrpiti i za polusezonu (ja bih ga čak pustio čitavu sezonu) vidjeti je li to to. Svakako, osim Zrinjskog, i nema nekih ekipa. Evropa je na početku bila cilj. Ako cilj ispuni sve ok. Ako ne ispuni, doviđenja, prijatno. Znam da su glave vruće, ali treba malo spustiti loptu.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#37141 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Ja od kako sam na ovom forumu nisam reagovao kao večeras ali mi je pun kurac svega...

Sami smo sebi krivi za sve i neka ga ostave kao trenera koliko hoće boli me kurac, ne sjećam se tekme da nisam proslavio naša dva gola jer sam imao neki jebeno osjećaj kad igraju kao karine...

Treba biti realan i reci da u većini tekmi na početku dok je išlo nije bilo igre ali je bilo želje, pritiska i to je prevagalo a sta se od tada promijenilo je druga priča...

Od ljubavi sa Dudicem nema nista ali dobro predsjedniku je kao što je rekao kad nam je svinjski uvalio 4 svakako i dobra reklama loša reklama samo neka se igra a to što smo vratili lika kojeg smo optuživali za talove, sto pojedinci imaju plate za ne povjerovati...

Druga priča smo mi kao navijači što su pojedincima nakon tekme, dvije igrači tipa Dal i slično idoli, legende itd...

Od sad lagano, ako može bez stresa pa kako bude...
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37142 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

A štete za Buljubašića :(

Koji stručnjak je skontao da može nastaviti igrati?
User avatar
Logovan
Posts: 102782
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37143 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Naše prvo poluvrijeme hahahahahahahahaha Strašno. Horor. Pa ništa nismo uradili, osim eto onog šuta Varešanovića.

Drugo smo se dobro postavili, izborili penal, pa zabili drugi i ne kontam kako onako dadoše njima loptu. :-) U zadnjoj sekundi primaš gol. A jebem ti....

Dudića ne tjerati, kao niti igrače. Ništa ne bi dobili. Sad da otjeramo trenera, onda hajde dovedi novog na zimu jer dobrog trenera nećeš naći sada. To bi bila najmanje tri trenera u sezoni. :-) Mislim dokle ovako. :-)
Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#37144 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Anquilla wrote: 26/08/2022 22:33 A štete za Buljubašića :(

Koji stručnjak je skontao da može nastaviti igrati?
Sta je bilo sa malim vidim da je dosla hitna na teren,valjda nije sta ozbiljno. :(
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37145 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Adobeg wrote: 26/08/2022 22:39
Anquilla wrote: 26/08/2022 22:33 A štete za Buljubašića :(

Koji stručnjak je skontao da može nastaviti igrati?
Sta je bilo sa malim vidim da je dosla hitna na teren,valjda nije sta ozbiljno. :(
Pišu da je vjerovatno slomio nogu.
Buljubašić je najvjerovatnije slomio fibulu, zbog čega je bio u velikim bolovima, a na kraju je stadion napustio u kolima Hitne pomoći.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37146 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 26/08/2022 22:38 Naše prvo poluvrijeme hahahahahahahahaha Strašno. Horor. Pa ništa nismo uradili, osim eto onog šuta Varešanovića.

Drugo smo se dobro postavili, izborili penal, pa zabili drugi i ne kontam kako onako dadoše njima loptu. :-) U zadnjoj sekundi primaš gol. A jebem ti....

Dudića ne tjerati, kao niti igrače. Ništa ne bi dobili. Sad da otjeramo trenera, onda hajde dovedi novog na zimu jer dobrog trenera nećeš naći sada. To bi bila najmanje tri trenera u sezoni. :-) Mislim dokle ovako. :-)
Treba da leti Hadzic i kompletan medicinski tim ko je proglasio Anicica 100% zdravim.Trenera ne dirati jer nema koristi.Imamo gomilu amatera a to ni Kloop ne bi poslozio.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37147 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Ova ekipa (igraci i trener) ako evropu izbori, proslaviti kao duplu krunu
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#37148 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

Sve ludo
Čuj tjeraj Feđu
Šta onda?
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#37149 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

A i ove povrede skoro svaku tekmu, ima li za to neko da odgovara?
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37150 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nista, sve bi bilo isto

Hadzic i Fedja su sistemske fule
Post Reply