Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63376 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Jos godinu dana mislim. Neće taj otići. Ponajviše jer ga nitko neće, tj mogu radije čekati da ga pokupe bez odštete.

Mslim da je nas najviše pehirala Oxova ozljeda. On bi se kao Englez nekom mogao uvaliti za sitniš.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#63377 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ne znam ko bi htio ovog bijednika dovesti čak i besplatno kada mu istegne ugovor. Lik je ubleha van konkurencije.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63378 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

vaučer wrote: 24/08/2022 21:56 Mslim da je nas najviše pehirala Oxova ozljeda. On bi se kao Englez nekom mogao uvaliti za sitniš.
:thumbup:

Bilo je ozbiljne priče da su West Ham i Villa zagrijani, ali naravno sve se ugasilo nakon povrede.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63379 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nego gledam nešto, pošteđeni smo patetičnih isprika na društvenim mrežama od strane igrača, niko ni muka. Moguće da im je Klopp u svlačionici jebao mater i rekao ko Arteta u All or nothing da ne pričaju po Instagramu već na terenu. Tj., nadam se...

Jedna od svijetlih tački onog neku noć je Milnerovo ponašanje. Baš mi se svidjelo kako je naribao Virgila i Hendersona za ležernosti obojice kod golova. Mislim, čovjek sa skoro 4 banke se baca po podu a jedan zauzeo stav ko Liam Gallagher a drugi gura loptu u noge Rashfordu...
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63380 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Virgil je odavno zaslužio da ga netko pošalje prvo u kurac a onda na klupu. Utakmice dolaze, imat će priliku da krenu ispirati usran okus dosadašnje sezone. Ali ne očekujem ništa puno dok se ne vrate Jota i Thiago.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63381 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#63382 Re: Liverpool FC

Post by convict »

pustiti oba kupa u prvom kolu sto se mene tice. lijepo ih je bilo uzeti prosle godine, ove godine predstoji grcevita borba za jedno od prva 4 mjesta, ne treba gubiti snagu na kupove.
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#63383 Re: Liverpool FC

Post by convict »

eh hajmo sutra - Milan, Šahtar, Makabi

ali kako smo na proslom izvlacenju imali ludu srecu, prije ce biti Real, Dortmund, Marseille
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63384 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ako nikog ne nabave za midfild u narednih par dana, potpuno nam je svejedno koja ce grupa biti
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#63385 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

AmiĐa_Idriz wrote: 24/08/2022 22:50 Mislim, čovjek sa skoro 4 banke se baca po podu a jedan zauzeo stav ko Liam Gallagher a drugi gura loptu u noge Rashfordu...
:thumbup: :lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#63386 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nije svejedno. Treba izvuci Zagreb :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63387 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Mustang1 wrote: 25/08/2022 09:37 Nije svejedno. Treba izvuci Zagreb :D
Pripazi se sta ces pozeliti.
Zvezda nas naribala kad smo bili jaci.
Sad se trebamo plasiti i Dinama.
Manja je sramota da te Marsej izbaci.

Još 6 dana za spas sezone.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63388 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Mustang1 wrote: 25/08/2022 09:37 Nije svejedno. Treba izvuci Zagreb :D
:thumbup:

Idealna šansa da se omiljeni klub pogleda uživo.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2905
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#63389 Re: Liverpool FC

Post by moon_walker_90 »

no_sekirli wrote: 25/08/2022 10:21
Mustang1 wrote: 25/08/2022 09:37 Nije svejedno. Treba izvuci Zagreb :D
:thumbup:

Idealna šansa da se omiljeni klub pogleda uživo.
+1
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63390 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 25/08/2022 00:46 Ako nikog ne nabave za midfild u narednih par dana, potpuno nam je svejedno koja ce grupa biti
De Boga ti :D
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#63391 Re: Liverpool FC

Post by Karikaturist »

no_sekirli wrote: 25/08/2022 10:21
Mustang1 wrote: 25/08/2022 09:37 Nije svejedno. Treba izvuci Zagreb :D
:thumbup:

Idealna šansa da se omiljeni klub pogleda uživo.
Pa ako nisi pogledao u BG vec tsko ces i u ZG..
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63392 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Karikaturist wrote: 25/08/2022 11:38
no_sekirli wrote: 25/08/2022 10:21

:thumbup:

Idealna šansa da se omiljeni klub pogleda uživo.
Pa ako nisi pogledao u BG vec tsko ces i u ZG..
Ništa BG, ne interesira me taj dio zemaljske kugle.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#63393 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Mogli bi dovesti de yonga, vidjećemo
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63394 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Jedan igrac njima u veznom redu nista ne rjesava, jer svi ostali su toliko skloni povredama da biko, doslovno niko ne moze kontinuitet uhvatiti. Donekle Fabinho i mozda ova djeca.
Svi ostali mjesec tu, pa mjesec out. Ono odvratno smece ne moze ni dan izgurati.

Dakle njima treba nesto tipa Bellingham i De Jong.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63395 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Trebaju dva nova top igraca u vezi da bi bio konkurentan sitiju.
Ove godine. A dogodine ko zna. Mozda jos vise.

I nista se od toga nece desiti.

Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63396 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gandalf wrote: 25/08/2022 13:04 Mogli bi dovesti de yonga, vidjećemo
Frajer ima veću platu nego Salah :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#63397 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Neka neka, nek vidi Salah da smo kurčeviti s platama :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63398 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

drug_profi wrote: 25/08/2022 13:17
Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
Malo da se podsjetimo gladnih godina :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63399 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

drug_profi wrote: 25/08/2022 13:17 Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
Ma naviklo se i gledalo se sve i svasta, ali valjda je cilj bio da se izdigne iz te zabokrecine majku mu jebem, da se vrati klub tamo gdje mu je mjesto. A na vrlo dobrom putu su bili... Imali sve preduslove za to, osim vlasnika koji to nisu prepoznali.

Mislim nije Liverpool klub koji je decenijama tavorio od 13. do 16. mjesta, pa dosli nakvi bogatuni, upumpali pare, ovi poosvajali sve, kola krenula nizbrdo i da sad neko kaze "hajde Boga ti, nije to nista novo".

Historijski gledano, sezona 19/20, 18/19 to je "normalno" za Liverpool, a ono cega smo mi svjedoci godinama bilu je anomalija.

I sto niko nista ne rece za onu 3-4-3 varijantu, dobro, lose, glupo?
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#63400 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

no_sekirli wrote: 25/08/2022 13:44
drug_profi wrote: 25/08/2022 13:17
Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
Malo da se podsjetimo gladnih godina :D
Nije YNWA samo kad je dobro, nego i kad je loše.
Samo ne praštam kurcobolju i bezobrazluk. Loša forma, greška, sve se oprosti. Ljudi su, nisu mašine.
Post Reply