Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63376 Re: Liverpool FC
Jos godinu dana mislim. Neće taj otići. Ponajviše jer ga nitko neće, tj mogu radije čekati da ga pokupe bez odštete.
Mslim da je nas najviše pehirala Oxova ozljeda. On bi se kao Englez nekom mogao uvaliti za sitniš.
Mslim da je nas najviše pehirala Oxova ozljeda. On bi se kao Englez nekom mogao uvaliti za sitniš.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#63377 Re: Liverpool FC
Ne znam ko bi htio ovog bijednika dovesti čak i besplatno kada mu istegne ugovor. Lik je ubleha van konkurencije.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63379 Re: Liverpool FC
Nego gledam nešto, pošteđeni smo patetičnih isprika na društvenim mrežama od strane igrača, niko ni muka. Moguće da im je Klopp u svlačionici jebao mater i rekao ko Arteta u All or nothing da ne pričaju po Instagramu već na terenu. Tj., nadam se...
Jedna od svijetlih tački onog neku noć je Milnerovo ponašanje. Baš mi se svidjelo kako je naribao Virgila i Hendersona za ležernosti obojice kod golova. Mislim, čovjek sa skoro 4 banke se baca po podu a jedan zauzeo stav ko Liam Gallagher a drugi gura loptu u noge Rashfordu...
Jedna od svijetlih tački onog neku noć je Milnerovo ponašanje. Baš mi se svidjelo kako je naribao Virgila i Hendersona za ležernosti obojice kod golova. Mislim, čovjek sa skoro 4 banke se baca po podu a jedan zauzeo stav ko Liam Gallagher a drugi gura loptu u noge Rashfordu...
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63380 Re: Liverpool FC
Virgil je odavno zaslužio da ga netko pošalje prvo u kurac a onda na klupu. Utakmice dolaze, imat će priliku da krenu ispirati usran okus dosadašnje sezone. Ali ne očekujem ništa puno dok se ne vrate Jota i Thiago.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#63382 Re: Liverpool FC
pustiti oba kupa u prvom kolu sto se mene tice. lijepo ih je bilo uzeti prosle godine, ove godine predstoji grcevita borba za jedno od prva 4 mjesta, ne treba gubiti snagu na kupove.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#63383 Re: Liverpool FC
eh hajmo sutra - Milan, Šahtar, Makabi
ali kako smo na proslom izvlacenju imali ludu srecu, prije ce biti Real, Dortmund, Marseille
ali kako smo na proslom izvlacenju imali ludu srecu, prije ce biti Real, Dortmund, Marseille
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63384 Re: Liverpool FC
Ako nikog ne nabave za midfild u narednih par dana, potpuno nam je svejedno koja ce grupa biti
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#63385 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote: ↑24/08/2022 22:50 Mislim, čovjek sa skoro 4 banke se baca po podu a jedan zauzeo stav ko Liam Gallagher a drugi gura loptu u noge Rashfordu...
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#63386 Re: Liverpool FC
Nije svejedno. Treba izvuci Zagreb 
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#63389 Re: Liverpool FC
+1
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63390 Re: Liverpool FC
De Boga tidrug_profi wrote: ↑25/08/2022 00:46 Ako nikog ne nabave za midfild u narednih par dana, potpuno nam je svejedno koja ce grupa biti
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#63391 Re: Liverpool FC
Pa ako nisi pogledao u BG vec tsko ces i u ZG..
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63392 Re: Liverpool FC
Ništa BG, ne interesira me taj dio zemaljske kugle.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#63393 Re: Liverpool FC
Mogli bi dovesti de yonga, vidjećemo
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63394 Re: Liverpool FC
Jedan igrac njima u veznom redu nista ne rjesava, jer svi ostali su toliko skloni povredama da biko, doslovno niko ne moze kontinuitet uhvatiti. Donekle Fabinho i mozda ova djeca.
Svi ostali mjesec tu, pa mjesec out. Ono odvratno smece ne moze ni dan izgurati.
Dakle njima treba nesto tipa Bellingham i De Jong.
Svi ostali mjesec tu, pa mjesec out. Ono odvratno smece ne moze ni dan izgurati.
Dakle njima treba nesto tipa Bellingham i De Jong.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63395 Re: Liverpool FC
Trebaju dva nova top igraca u vezi da bi bio konkurentan sitiju.
Ove godine. A dogodine ko zna. Mozda jos vise.
I nista se od toga nece desiti.
Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
Ove godine. A dogodine ko zna. Mozda jos vise.
I nista se od toga nece desiti.
Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#63397 Re: Liverpool FC
Neka neka, nek vidi Salah da smo kurčeviti s platama 
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63398 Re: Liverpool FC
Malo da se podsjetimo gladnih godinadrug_profi wrote: ↑25/08/2022 13:17
Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63399 Re: Liverpool FC
Ma naviklo se i gledalo se sve i svasta, ali valjda je cilj bio da se izdigne iz te zabokrecine majku mu jebem, da se vrati klub tamo gdje mu je mjesto. A na vrlo dobrom putu su bili... Imali sve preduslove za to, osim vlasnika koji to nisu prepoznali.drug_profi wrote: ↑25/08/2022 13:17 Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.
Mislim nije Liverpool klub koji je decenijama tavorio od 13. do 16. mjesta, pa dosli nakvi bogatuni, upumpali pare, ovi poosvajali sve, kola krenula nizbrdo i da sad neko kaze "hajde Boga ti, nije to nista novo".
Historijski gledano, sezona 19/20, 18/19 to je "normalno" za Liverpool, a ono cega smo mi svjedoci godinama bilu je anomalija.
I sto niko nista ne rece za onu 3-4-3 varijantu, dobro, lose, glupo?
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63400 Re: Liverpool FC
Nije YNWA samo kad je dobro, nego i kad je loše.no_sekirli wrote: ↑25/08/2022 13:44Malo da se podsjetimo gladnih godinadrug_profi wrote: ↑25/08/2022 13:17
Meni nije problem gledati Liverpul da se bori za 4 mjesto, pa i gore. Nije da se nije naviklo.![]()
Samo ne praštam kurcobolju i bezobrazluk. Loša forma, greška, sve se oprosti. Ljudi su, nisu mašine.
