Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Slazem se da im treba brza cesta Kladusa-Cazin-Bihac. Ali tu se nece spojiti na HR autoput jer isti nije dosao ni do Maljevca a ni do Izacica. Fali onda taj spoj na Karlovac sa HR strane. Spomenuo sam spajanje na Sarajevo preko Bosanskog Novog jer je to realnije nego preko Viteza do Zenice. Ako se izgradi BL-Prijedor i mozda nekad BC do Novog onda vise nije puno do USK.
Pa nece se spojiti na autoput u Hrvatskoj jer je nema. Da se napravi, spojila bi se na autoput. Vjerovatno bi Hrvatska otezala i cekala dzabni novac od EU, ali spojila bi se eventualno.
Zato, treba tu cestu napraviti.
A, ja vise spominjem te druge trase da su nebitne u odnosu na bitnost Kladisa - Cazin - Bihac.
P.S.
Nema od te ceste nista. USK politicari su skupina nevjerovatno ....sposobnih primjeraka.
Porodice Foht wrote: ↑24/08/2022 09:04
Gledaj ti Laktashenka, danas potpisuje s Kinezima gradnju autoputa Brcko-Vukosavlje! Sve prece od izgradnje auotoputa na koridoru Doboj-Odzak! Sve uradio da odvuce putnike na Bos.Gradisku, a evo sada ponovo odlaze povezivanje sjever-jug kroz BiH!
Za sve je kriva korona. Izgovor broj jedan kod zeleni neznalica.
ZeleniH zeleniH se piše a ne zeleni. I jos kaze da je neko neznalica,svasta sebi ljudi dopuštaju a polupismeni. Ovo izostavljanje H na kraju riječi je postalo vrlo rašireno,ljudi polupismeni jebo te
Sta me briga zelenih ili zeleni. Nisam isao u BiH u skolu. Tako da me se moze razumjeti sta napisem. A tema je AP a ne moj pravopis.
Porodice Foht wrote: ↑24/08/2022 09:04
Gledaj ti Laktashenka, danas potpisuje s Kinezima gradnju autoputa Brcko-Vukosavlje! Sve prece od izgradnje auotoputa na koridoru Doboj-Odzak! Sve uradio da odvuce putnike na Bos.Gradisku, a evo sada ponovo odlaze povezivanje sjever-jug kroz BiH!
Bukvalno je čvor Vukosavlje na samoj entiteskoj liniji. Znači mora radi sebe dovući cestu od Doboja dotle.
Za sve je kriva korona. Izgovor broj jedan kod zeleni neznalica.
ZeleniH zeleniH se piše a ne zeleni. I jos kaze da je neko neznalica,svasta sebi ljudi dopuštaju a polupismeni. Ovo izostavljanje H na kraju riječi je postalo vrlo rašireno,ljudi polupismeni jebo te
nikad ne znaš da li piše neko ko je ovdje odrastao i školu prošao ili neko iz dijaspore kome je naš jezik drugi ili treći. ne treba se previše obazirati na gramatiku i pravopis na forumu
Porodice Foht wrote: ↑24/08/2022 09:04
Gledaj ti Laktashenka, danas potpisuje s Kinezima gradnju autoputa Brcko-Vukosavlje! Sve prece od izgradnje auotoputa na koridoru Doboj-Odzak! Sve uradio da odvuce putnike na Bos.Gradisku, a evo sada ponovo odlaze povezivanje sjever-jug kroz BiH!
Bukvalno je čvor Vukosavlje na samoj entiteskoj liniji. Znači mora radi sebe dovući cestu od Doboja dotle.
nisam stoposto siguran u to, nadam se da si u pravu
Porodice Foht wrote: ↑24/08/2022 09:04
Gledaj ti Laktashenka, danas potpisuje s Kinezima gradnju autoputa Brcko-Vukosavlje! Sve prece od izgradnje auotoputa na koridoru Doboj-Odzak! Sve uradio da odvuce putnike na Bos.Gradisku, a evo sada ponovo odlaze povezivanje sjever-jug kroz BiH!
sve je dodik kriv
Jeste, ovo ostalo sve povezano, samo se to ceka ...
ZeleniH zeleniH se piše a ne zeleni. I jos kaze da je neko neznalica,svasta sebi ljudi dopuštaju a polupismeni. Ovo izostavljanje H na kraju riječi je postalo vrlo rašireno,ljudi polupismeni jebo te
nikad ne znaš da li piše neko ko je ovdje odrastao i školu prošao ili neko iz dijaspore kome je naš jezik drugi ili treći. ne treba se previše obazirati na gramatiku i pravopis na forumu
Nit sam kad zivio u BiH nit u skolu isao a on me nasao napadati rad par gresaka u tekstu. Hajd da covjek ne moze znati sta sam napisao pa oke. Ali on se nasao kaciti na to jer sam napisao zeleni unjesto zelenih.
A tema AP.
Izgradnja autoputa kroz bh. entitet Republika Srpska odvija se planiranom dinamikom, a posebno su intenzivirani radovi kod Doboja gdje će se spojiti ceste Federacije BiH i Republike Srpske.
Last edited by Haris.ba on 24/08/2022 11:04, edited 2 times in total.
ako je karta ispravna onda ima kilometar-dva između pošto je to u RS vidjećemo hoće li se i kada će se praviti. daj bože da i ovo ostalo naprave u narednih desetak godina
Bukvalno je čvor Vukosavlje na samoj entiteskoj liniji. Znači mora radi sebe dovući cestu od Doboja dotle.
nisam stoposto siguran u to, nadam se da si u pravu
Nisam. 4500 metara od entitetske linije, tj od zavrsene dionice Odzak-Svilaj se nalazi cvor Vukosavlje. Ne postoji sada put koji bi to spojio, a relativno je lagano za izgraditi. Mislim da ce to biti u istom lotu kao i dio prije vukosavlja jer prosto nema racunice da se taj ravni dio iscjepka.
nisam stoposto siguran u to, nadam se da si u pravu
Nisam. 4500 metara od entitetske linije, tj od zavrsene dionice Odzak-Svilaj se nalazi cvor Vukosavlje. Ne postoji sada put koji bi to spojio, a relativno je lagano za izgraditi. Mislim da ce to biti u istom lotu kao i dio prije vukosavlja jer prosto nema racunice da se taj ravni dio iscjepka.
nikad ne znaš da li piše neko ko je ovdje odrastao i školu prošao ili neko iz dijaspore kome je naš jezik drugi ili treći. ne treba se previše obazirati na gramatiku i pravopis na forumu
Nit sam kad zivio u BiH nit u skolu isao a on me nasao napadati rad par gresaka u tekstu. Hajd da covjek ne moze znati sta sam napisao pa oke. Ali on se nasao kaciti na to jer sam napisao zeleni unjesto zelenih.
A tema AP.
Al' ti to ne smeta da seres po raznim lokalnim temama koje te se nimalo ne ticu.
dakle cca 4km kroz kukuruze, lakše napraviti nego drvenu šupu podići. vidjećemo kakve će se političke igre oko toga igrati …… akobogda jednom kad se ostalo izgradi
dakle cca 4km kroz kukuruze, lakše napraviti nego drvenu šupu podići. vidjećemo kakve će se političke igre oko toga igrati …… akobogda jednom kad se ostalo izgradi
Mislim da će to proći bez problema jer će biti uslovljeno lovom za prethodnu dionicu. Zato mislim da ce sve ici u komadu.
Login77777 wrote: ↑24/08/2022 10:58
Nit sam kad zivio u BiH nit u skolu isao a on me nasao napadati rad par gresaka u tekstu. Hajd da covjek ne moze znati sta sam napisao pa oke. Ali on se nasao kaciti na to jer sam napisao zeleni unjesto zelenih.
A tema AP.
Al' ti to ne smeta da seres po raznim lokalnim temama koje te se nimalo ne ticu.
Gdje to serem? Imam bh drzavljanstvo i imam pravo da dam svoje misljenje pa cak i da glasam. To sto govorim protiv SDA koja ima vise godina vlast nego izgradjeni kilometara autoputa nije moja krivica.
A sad hajd podmeci Steti da je odabrao trole iz Bjelorusije i pravi se da to nije odabrao SDA ministar.
Al' ti to ne smeta da seres po raznim lokalnim temama koje te se nimalo ne ticu.
Gdje to serem? Imam bh drzavljanstvo i imam pravo da dam svoje misljenje pa cak i da glasam. To sto govorim protiv SDA koja ima vise godina vlast nego izgradjeni kilometara autoputa nije moja krivica.
A sad hajd podmeci Steti da je odabrao trole iz Bjelorusije i pravi se da to nije odabrao SDA ministar.
Druze odmori malo i vidi koliko ima izgradjenih km u BiH.
Gdje to serem? Imam bh drzavljanstvo i imam pravo da dam svoje misljenje pa cak i da glasam. To sto govorim protiv SDA koja ima vise godina vlast nego izgradjeni kilometara autoputa nije moja krivica.
A sad hajd podmeci Steti da je odabrao trole iz Bjelorusije i pravi se da to nije odabrao SDA ministar.
Druze odmori malo i vidi koliko ima izgradjenih km u BiH.
Dobro da popravim. SDA 2014 do 2022 11 kilometara u 8 godina.
Login77777 wrote: ↑24/08/2022 10:58
Nit sam kad zivio u BiH nit u skolu isao a on me nasao napadati rad par gresaka u tekstu. Hajd da covjek ne moze znati sta sam napisao pa oke. Ali on se nasao kaciti na to jer sam napisao zeleni unjesto zelenih.
A tema AP.
Onda uživaj u Švedskoj i pusti nas poreske obveznike da se brinemo oko ovih stvari. Ti ćeš ga svakako najmanje koristiti.
Login77777 wrote: ↑24/08/2022 10:58
Nit sam kad zivio u BiH nit u skolu isao a on me nasao napadati rad par gresaka u tekstu. Hajd da covjek ne moze znati sta sam napisao pa oke. Ali on se nasao kaciti na to jer sam napisao zeleni unjesto zelenih.
A tema AP.
Onda uživaj u Švedskoj i pusti nas poreske obveznike da se brinemo oko ovih stvari. Ti ćeš ga svakako najmanje koristiti.
pa sta je lik pogriješio imamo vise kilometara tekstualnih obecanja i rendera nego izgradjenog puta i to sto se izgradilo u zadnjih osam godina eno raspada se , a sto se gradi vec su probijeni rokovi preko godinu dana na svim dionicama
ZeleniH zeleniH se piše a ne zeleni. I jos kaze da je neko neznalica,svasta sebi ljudi dopuštaju a polupismeni. Ovo izostavljanje H na kraju riječi je postalo vrlo rašireno,ljudi polupismeni jebo te
nikad ne znaš da li piše neko ko je ovdje odrastao i školu prošao ili neko iz dijaspore kome je naš jezik drugi ili treći. ne treba se previše obazirati na gramatiku i pravopis na forumu
Vrlo površno razmišljanje. Naravno da se treba obazirati na to. Ako kojim slučajem neko ko tako napise nije iz BiH , forum treba biti mjesto gdje će u razgovoru sa ljudima "odavde" takvi ljudi naučiti pravopis svog maternjeg jezika.
Al' ti to ne smeta da seres po raznim lokalnim temama koje te se nimalo ne ticu.
Gdje to serem? Imam bh drzavljanstvo i imam pravo da dam svoje misljenje pa cak i da glasam. To sto govorim protiv SDA koja ima vise godina vlast nego izgradjeni kilometara autoputa nije moja krivica.
A sad hajd podmeci Steti da je odabrao trole iz Bjelorusije i pravi se da to nije odabrao SDA ministar.
IzgrađeniH kilometara autoputa,niko te ne napada nego prvo gledaj sebe pa onda napadaj stanje u BiH
Login77777 wrote: ↑24/08/2022 10:58
Nit sam kad zivio u BiH nit u skolu isao a on me nasao napadati rad par gresaka u tekstu. Hajd da covjek ne moze znati sta sam napisao pa oke. Ali on se nasao kaciti na to jer sam napisao zeleni unjesto zelenih.
A tema AP.
Onda uživaj u Švedskoj i pusti nas poreske obveznike da se brinemo oko ovih stvari. Ti ćeš ga svakako najmanje koristiti.
Au al' ćemo se pobrinuti, evo 27 godina se brinemo