Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#63301 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Kako je Bobby isprdio šta je ovo?
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63302 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Plunkett wrote: 22/08/2022 22:15 Jel se Ox oporavio?
:shock:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63303 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Biće ovo sezona bolnog otriježnjenja izgleda. Nisam se baš nadao da ćemo biti 16-ti nakon tri kola.
User avatar
MMM1977
Posts: 6756
Joined: 15/07/2009 12:56

#63304 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

vaučer wrote: 22/08/2022 22:22 Kako je Bobby isprdio šta je ovo?
2 godine je tako
User avatar
MMM1977
Posts: 6756
Joined: 15/07/2009 12:56

#63305 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

I mi bi se nešto poredili sa sitijem :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63306 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote: 22/08/2022 22:25 Biće ovo sezona bolnog otriježnjenja izgleda. Nisam se baš nadao da ćemo biti 16-ti nakon tri kola.
Pa ne ispada 16-ti iz lige.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63307 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Žao mi što Carvalhov šut ne uđe.
zikamu
Posts: 3171
Joined: 10/09/2005 09:40

#63308 Re: Liverpool FC

Post by zikamu »

Ostali samo dugmici... :lol:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#63309 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Edin H. wrote: 22/08/2022 22:23
Plunkett wrote: 22/08/2022 22:15 Jel se Ox oporavio?
:shock:
Pa sta je sporno, rekose da ima dosta veznjaka.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#63310 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ne bih volio da izjednace.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#63311 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

vaučer wrote: 22/08/2022 22:22 Kako je Bobby isprdio šta je ovo?
Može se još malo provlačiti na račun stare slave, kada se Jota aKa smetalo i Nunez vrate, biti će tek 5. opcija za napad.
Sredina plače, ali Ox i Keita su nam je*ali pleme dok ih se ne kutarišemo. Gini je za obojicu Zidane, a mogao si računati na njega svaku utakmicu.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#63313 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pa nece biti panic buy. Jos jedne sezone je bilo ovako i nikog nije doveo. Nece ni sada.
User avatar
MMM1977
Posts: 6756
Joined: 15/07/2009 12:56

#63314 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Nek ostane zabilježeno da je Klop rekao da nam ne trebaju pojačanja u sredini terena

Image
Image
Image
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63315 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Niti smo imali devetku, a niti desetku veceras. Osmicu pogotovo. Bobi apsolutno nebitan cijelu tekmu. Virgil premlak.

Doduse, i ovi su bili nabrijani, ali Bruno je ukrao show. Frajer glumi cijelun tekmu :lol:

Uglavom, lose smo krenuli, ali tek je pocetak, jebga, bice bolje.
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63316 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Plunkett wrote: 22/08/2022 22:47
Edin H. wrote: 22/08/2022 22:23

:shock:
Pa sta je sporno, rekose da ima dosta veznjaka.
Pa pust čovjeka neka se bavi golfom, fudbal mu baš i ne ide.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#63317 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Utakmica sa Sitijem u predsezoni je bila odlicna. Obje ekipe grizle. Daleko od prijateljskog susreta. Najavljivala se zestoka sezona.
I onda protiv Fulhama bolikurac stav. U igri za bodove gdje se svaki izgubljeni bod o leđa obija, nema ni zelje ni muda.
Koja je ovo tekma po redu u prvenstvu da LFC prvi prima gol? Šesta ako se ne varam.
Znači neki kurac ne valja.
Jel trebam ja dobiti platu od 5 miliona godisnje da im to kazem?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#63318 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Energetski momenat ove ekipe je u ambisu od starta sezone. Pogledajte sve i jednu utakmicu ponovo (mada, nemojte to sebi raditi!) i vidjet cete govor tijela. Nista. Nula.
I veceras. Svaka 50-50 lopta je isla na stranu Uniteda. Svaka! I drugi gol je na kraju krajeva rezultirao zakasnjelom reakcijom i tako svih 90 minuta. Ljudi su brzi na loptu, vise zelje, energije, htijenja.
Ovdje nema mentaliteta sampiona. Pogledajte City i kako okrecu utakmice, kako se vracaju, kako vracaju utakmice kad ubace ono svoje ludilo. Tog u Liverpolu ne da nema u prve 3 kola, nego nema evo sezonu. U velikoj vecini slucajeva kad gube to je gotovo, maksimalno X, a o 2 razlike kad gube da i ne pricam. Razlika izmedju Liverpoola i Citya je sto bi ovakvu i ovakve utakmice oni sustigli i okrenuli vec do 60. minute, ako bi uopste gubili od ovakvog jadnog Uniteda.
Preozbiljan su klub za Liverpool i Pep je prevelik zalogaj za Jurgena, iako eto ovaj ima bolji medjusobni, ali jebo medjusobni, 2 utakmice u sezoni.

Van Dijk mi odavno pici po zivcima svojom kurcevitoscu i nekakvim polureakcijama. Odavno. Za Gomeza mi nije, od tog frajera ne ocekujem nista, ali Virgil me opasno odavno elektrise.

Sramotno izdanje protiv Uniteda koji odavno nije losiji bio. Otvore ljudi 0 0 2 sezonu, osrednje ekipe ih razmontiraju, pritisak ogroman i ti dodjes i odigras k'o zadnja picka.

Previse se u ovoj ekipi skarta nagomilalo i previse osrednjih igraca koji nisu ni blizu svog maksimuma.
Prije se znalo da je neko van forme, obicno to bude neko od udarna 3, ali sad doslovno u ekipi ne mozes nikoga navesti ko moze povuci. Niko.

Henderson, Bobby, Milner da ne spominjem, Fabinho su trebali lagano na klupu seliti, a da neko primat preuzima. To se nije desilo, o tome pricam godinu i po i sad imas to da u hodu moras zamijeniti 3-4 igraca i napraviti nove nosioce. To nikome nije dobro poslo za rukom.

Jebo ti ekipu kojoj je Milner sa 37 godina opcija od starta. Bruka. Na sramotu i Kloppu, a i vlasnicima.

Nego, mogu li nam bar saopstiti dokle je taj u kontrolisanim uslovima uzgajani i cuvani igrac, koji raste pod savrsenom temperaturom i vlaznosti i sprema se da nekad obuce crveni dres, jer ne moze to svaki i ne uklapa se svaki u tu mega filozofiju.
Last edited by BHF_Manijak on 22/08/2022 23:10, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63319 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Koja dva ponedjeljka. A baš sam im se sa nestrpljenjem radovao.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#63320 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Carvalho mora dobiti priliku od prve minute protiv Bournemoutha.


Tu ću završiti, nema više smisla da tupim tastaturu, tupim je odavno a i većina vas je sve rekla.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63321 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

BHF_Manijak wrote: 22/08/2022 23:09

Nego, mogu li nam bar saopstiti dokle je taj u kontrolisanim uslovima uzgajani i cuvani igrac, koji raste pod savrsenom temperaturom i vlaznosti i sprema se da nekad obuce crveni dres, jer ne moze to svaki i ne uklapa se svaki u tu mega filozofiju.
Ne smiju ga uznemiravati, mozda mu se pogorsa ozljeda :D
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#63322 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

AmiĐa_Idriz wrote: 22/08/2022 23:12 Carvalho mora dobiti priliku od prve minute protiv Bournemoutha.


Tu ću završiti, nema više smisla da tupim tastaturu, tupim je odavno a i većina vas je sve rekla.
Ma bravo Amidza. Momak doveden da igra, pusti ga od pocetka majka mu stara.
User avatar
MMM1977
Posts: 6756
Joined: 15/07/2009 12:56

#63323 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Iznad Evertona smo, boli nas qrac :D deja vu od prije petnaestak godina, pogledati početak ove teme
User avatar
JohnnyS
Posts: 17573
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#63324 Re: Liverpool FC

Post by JohnnyS »

User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#63325 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

MMM1977 wrote: 22/08/2022 22:34 I mi bi se nešto poredili sa sitijem :lol: :lol: :lol:
Duga je sezona, duga.
Post Reply