Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#63301 Re: Liverpool FC
Kako je Bobby isprdio šta je ovo?
- Edin H.
- Posts: 53645
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63303 Re: Liverpool FC
Biće ovo sezona bolnog otriježnjenja izgleda. Nisam se baš nadao da ćemo biti 16-ti nakon tri kola.
- MMM1977
- Posts: 6755
- Joined: 15/07/2009 12:56
- MMM1977
- Posts: 6755
- Joined: 15/07/2009 12:56
#63305 Re: Liverpool FC
I mi bi se nešto poredili sa sitijem

- Edin H.
- Posts: 53645
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#63306 Re: Liverpool FC
Pa ne ispada 16-ti iz lige.AmiĐa_Idriz wrote: ↑22/08/2022 22:25 Biće ovo sezona bolnog otriježnjenja izgleda. Nisam se baš nadao da ćemo biti 16-ti nakon tri kola.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63307 Re: Liverpool FC
Žao mi što Carvalhov šut ne uđe.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63310 Re: Liverpool FC
Ne bih volio da izjednace.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#63311 Re: Liverpool FC
Može se još malo provlačiti na račun stare slave, kada se Jota aKa smetalo i Nunez vrate, biti će tek 5. opcija za napad.
Sredina plače, ali Ox i Keita su nam je*ali pleme dok ih se ne kutarišemo. Gini je za obojicu Zidane, a mogao si računati na njega svaku utakmicu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#63313 Re: Liverpool FC
Pa nece biti panic buy. Jos jedne sezone je bilo ovako i nikog nije doveo. Nece ni sada.
- MMM1977
- Posts: 6755
- Joined: 15/07/2009 12:56
#63314 Re: Liverpool FC
Nek ostane zabilježeno da je Klop rekao da nam ne trebaju pojačanja u sredini terena






- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63315 Re: Liverpool FC
Niti smo imali devetku, a niti desetku veceras. Osmicu pogotovo. Bobi apsolutno nebitan cijelu tekmu. Virgil premlak.
Doduse, i ovi su bili nabrijani, ali Bruno je ukrao show. Frajer glumi cijelun tekmu
Uglavom, lose smo krenuli, ali tek je pocetak, jebga, bice bolje.
Doduse, i ovi su bili nabrijani, ali Bruno je ukrao show. Frajer glumi cijelun tekmu
Uglavom, lose smo krenuli, ali tek je pocetak, jebga, bice bolje.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63317 Re: Liverpool FC
Utakmica sa Sitijem u predsezoni je bila odlicna. Obje ekipe grizle. Daleko od prijateljskog susreta. Najavljivala se zestoka sezona.
I onda protiv Fulhama bolikurac stav. U igri za bodove gdje se svaki izgubljeni bod o leđa obija, nema ni zelje ni muda.
Koja je ovo tekma po redu u prvenstvu da LFC prvi prima gol? Šesta ako se ne varam.
Znači neki kurac ne valja.
Jel trebam ja dobiti platu od 5 miliona godisnje da im to kazem?
I onda protiv Fulhama bolikurac stav. U igri za bodove gdje se svaki izgubljeni bod o leđa obija, nema ni zelje ni muda.
Koja je ovo tekma po redu u prvenstvu da LFC prvi prima gol? Šesta ako se ne varam.
Znači neki kurac ne valja.
Jel trebam ja dobiti platu od 5 miliona godisnje da im to kazem?
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#63318 Re: Liverpool FC
Energetski momenat ove ekipe je u ambisu od starta sezone. Pogledajte sve i jednu utakmicu ponovo (mada, nemojte to sebi raditi!) i vidjet cete govor tijela. Nista. Nula.
I veceras. Svaka 50-50 lopta je isla na stranu Uniteda. Svaka! I drugi gol je na kraju krajeva rezultirao zakasnjelom reakcijom i tako svih 90 minuta. Ljudi su brzi na loptu, vise zelje, energije, htijenja.
Ovdje nema mentaliteta sampiona. Pogledajte City i kako okrecu utakmice, kako se vracaju, kako vracaju utakmice kad ubace ono svoje ludilo. Tog u Liverpolu ne da nema u prve 3 kola, nego nema evo sezonu. U velikoj vecini slucajeva kad gube to je gotovo, maksimalno X, a o 2 razlike kad gube da i ne pricam. Razlika izmedju Liverpoola i Citya je sto bi ovakvu i ovakve utakmice oni sustigli i okrenuli vec do 60. minute, ako bi uopste gubili od ovakvog jadnog Uniteda.
Preozbiljan su klub za Liverpool i Pep je prevelik zalogaj za Jurgena, iako eto ovaj ima bolji medjusobni, ali jebo medjusobni, 2 utakmice u sezoni.
Van Dijk mi odavno pici po zivcima svojom kurcevitoscu i nekakvim polureakcijama. Odavno. Za Gomeza mi nije, od tog frajera ne ocekujem nista, ali Virgil me opasno odavno elektrise.
Sramotno izdanje protiv Uniteda koji odavno nije losiji bio. Otvore ljudi 0 0 2 sezonu, osrednje ekipe ih razmontiraju, pritisak ogroman i ti dodjes i odigras k'o zadnja picka.
Previse se u ovoj ekipi skarta nagomilalo i previse osrednjih igraca koji nisu ni blizu svog maksimuma.
Prije se znalo da je neko van forme, obicno to bude neko od udarna 3, ali sad doslovno u ekipi ne mozes nikoga navesti ko moze povuci. Niko.
Henderson, Bobby, Milner da ne spominjem, Fabinho su trebali lagano na klupu seliti, a da neko primat preuzima. To se nije desilo, o tome pricam godinu i po i sad imas to da u hodu moras zamijeniti 3-4 igraca i napraviti nove nosioce. To nikome nije dobro poslo za rukom.
Jebo ti ekipu kojoj je Milner sa 37 godina opcija od starta. Bruka. Na sramotu i Kloppu, a i vlasnicima.
Nego, mogu li nam bar saopstiti dokle je taj u kontrolisanim uslovima uzgajani i cuvani igrac, koji raste pod savrsenom temperaturom i vlaznosti i sprema se da nekad obuce crveni dres, jer ne moze to svaki i ne uklapa se svaki u tu mega filozofiju.
I veceras. Svaka 50-50 lopta je isla na stranu Uniteda. Svaka! I drugi gol je na kraju krajeva rezultirao zakasnjelom reakcijom i tako svih 90 minuta. Ljudi su brzi na loptu, vise zelje, energije, htijenja.
Ovdje nema mentaliteta sampiona. Pogledajte City i kako okrecu utakmice, kako se vracaju, kako vracaju utakmice kad ubace ono svoje ludilo. Tog u Liverpolu ne da nema u prve 3 kola, nego nema evo sezonu. U velikoj vecini slucajeva kad gube to je gotovo, maksimalno X, a o 2 razlike kad gube da i ne pricam. Razlika izmedju Liverpoola i Citya je sto bi ovakvu i ovakve utakmice oni sustigli i okrenuli vec do 60. minute, ako bi uopste gubili od ovakvog jadnog Uniteda.
Preozbiljan su klub za Liverpool i Pep je prevelik zalogaj za Jurgena, iako eto ovaj ima bolji medjusobni, ali jebo medjusobni, 2 utakmice u sezoni.
Van Dijk mi odavno pici po zivcima svojom kurcevitoscu i nekakvim polureakcijama. Odavno. Za Gomeza mi nije, od tog frajera ne ocekujem nista, ali Virgil me opasno odavno elektrise.
Sramotno izdanje protiv Uniteda koji odavno nije losiji bio. Otvore ljudi 0 0 2 sezonu, osrednje ekipe ih razmontiraju, pritisak ogroman i ti dodjes i odigras k'o zadnja picka.
Previse se u ovoj ekipi skarta nagomilalo i previse osrednjih igraca koji nisu ni blizu svog maksimuma.
Prije se znalo da je neko van forme, obicno to bude neko od udarna 3, ali sad doslovno u ekipi ne mozes nikoga navesti ko moze povuci. Niko.
Henderson, Bobby, Milner da ne spominjem, Fabinho su trebali lagano na klupu seliti, a da neko primat preuzima. To se nije desilo, o tome pricam godinu i po i sad imas to da u hodu moras zamijeniti 3-4 igraca i napraviti nove nosioce. To nikome nije dobro poslo za rukom.
Jebo ti ekipu kojoj je Milner sa 37 godina opcija od starta. Bruka. Na sramotu i Kloppu, a i vlasnicima.
Nego, mogu li nam bar saopstiti dokle je taj u kontrolisanim uslovima uzgajani i cuvani igrac, koji raste pod savrsenom temperaturom i vlaznosti i sprema se da nekad obuce crveni dres, jer ne moze to svaki i ne uklapa se svaki u tu mega filozofiju.
Last edited by BHF_Manijak on 22/08/2022 23:10, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63319 Re: Liverpool FC
Koja dva ponedjeljka. A baš sam im se sa nestrpljenjem radovao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#63320 Re: Liverpool FC
Carvalho mora dobiti priliku od prve minute protiv Bournemoutha.
Tu ću završiti, nema više smisla da tupim tastaturu, tupim je odavno a i većina vas je sve rekla.
Tu ću završiti, nema više smisla da tupim tastaturu, tupim je odavno a i većina vas je sve rekla.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63321 Re: Liverpool FC
Ne smiju ga uznemiravati, mozda mu se pogorsa ozljedaBHF_Manijak wrote: ↑22/08/2022 23:09
Nego, mogu li nam bar saopstiti dokle je taj u kontrolisanim uslovima uzgajani i cuvani igrac, koji raste pod savrsenom temperaturom i vlaznosti i sprema se da nekad obuce crveni dres, jer ne moze to svaki i ne uklapa se svaki u tu mega filozofiju.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#63322 Re: Liverpool FC
Ma bravo Amidza. Momak doveden da igra, pusti ga od pocetka majka mu stara.AmiĐa_Idriz wrote: ↑22/08/2022 23:12 Carvalho mora dobiti priliku od prve minute protiv Bournemoutha.
Tu ću završiti, nema više smisla da tupim tastaturu, tupim je odavno a i većina vas je sve rekla.
- MMM1977
- Posts: 6755
- Joined: 15/07/2009 12:56
#63323 Re: Liverpool FC
Iznad Evertona smo, boli nas qrac
deja vu od prije petnaestak godina, pogledati početak ove teme
- Logovan
- Posts: 102848
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
