Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36951 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma meni je gore ono kod gola otkud Musa sam sa dvojicom napadaca, gdje je stoper? Gdje je kompletna sredina, frajer pola terena predje s loptom i odigrava pas, a niko ni da pomisli da ga napadne, bar zasmeta malo??
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36952 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Moj Mirviću, kakvim ti cirkusantima daješ svoje pare... nek je tebi a i nama Bog na pomoći... sreća samo pa sam spremio i popio unaprijed par tableta pa mi je evo malo lakše istrpiti ovu bruku. Jebem li im sve amatersko što nam zdravlje naše uništavaju, a jesmo retardi i mazohisti doduše što ovo pratimo ikako...
Last edited by Maharadza on 19/08/2022 20:31, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 18180
Joined: 09/08/2012 23:19

#36953 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ograjisali kurac, ne mozes igrati sa propuhom nazad, niti igrati bez veznog reda. 15 puta su najmanje vratili loptu stoperima da napad organizuju.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#36954 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Jel moguće ovo :-)
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36955 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Ali sta kaze trener zarotirao :lol:
Sad ce na poluvremenu trostruka izmjena opet :mrgreen:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22746
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#36956 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Kod nas sve Roberto Carlosi, sta je 35 metara za njih…
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#36957 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Vadi ovog Mulahuseinovića, nek ide u tri pizde materine :-)
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#36958 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Karikaturist wrote: 19/08/2022 20:33 Ali sta kaze trener zarotirao :lol:
Sad ce na poluvremenu trostruka izmjena opet :mrgreen:
Jes ih zarotiro svaka mu čast
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36959 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Prelosa selekcija igraca, ako je trener ovo birao sebi onda se dobro zajebao ili on ne zna da ih postroji..
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#36960 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Maharadza wrote: 19/08/2022 20:30 Moj Mirviću, kakvim ti cirkusantima daješ svoje pare... nek je tebi a i nama Bog na pomoći... sreća samo pa sam spremio i popio unaprijed par tableta pa mi je evo malo lakše istrpiti ovu bruku. Jebem li im sve amatersko što nam zdravlje naše uništavaju, a jesmo retardi i mazohisti doduše što ovo pratimo ikako...
Sustina svega. Najskuplji skup amatera na jednom mjestu, racunajuci i klupu. Ocito je da Hadzic vise ne umije raditi ovaj posao i da nema rjesenja, dzaba pare bacamo kad covjek ne umije
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#36961 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Ko je uopste na klupi? Ima li Avramovskog? Ne znam koji im je sa ovim sutevima sa 35 metara.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#36962 Re: Utakmice.

Post by Van Halen »

omega369 wrote: 19/08/2022 20:40
Maharadza wrote: 19/08/2022 20:30 Moj Mirviću, kakvim ti cirkusantima daješ svoje pare... nek je tebi a i nama Bog na pomoći... sreća samo pa sam spremio i popio unaprijed par tableta pa mi je evo malo lakše istrpiti ovu bruku. Jebem li im sve amatersko što nam zdravlje naše uništavaju, a jesmo retardi i mazohisti doduše što ovo pratimo ikako...
Sustina svega. Najskuplji skup amatera na jednom mjestu, racunajuci i klupu. Ocito je da Hadzic vise ne umije raditi ovaj posao i da nema rjesenja, dzaba pare bacamo kad covjek ne umije
Hadžić nikad nije ni znao,gore od njegovog dovođenja je samo njegovo ponovno dovođenje. Mazohizam
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1797
Joined: 11/06/2011 07:36

#36963 Re: Utakmice.

Post by Kiki_Musampa »

Gdje gledate,imal kakav stream?
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#36964 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Urnisat će nas Edis i željezničari i usput prebiti :roll:
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36965 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma okrenucemo u drugom. Samo da jedna uđe.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#36966 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Cuj pokusao lobovati, frajer nabio loptu na tribine ...
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36967 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Najjadnija ova odvratna hinjska sa šutevima sa svake pozicije, samo da može reći eto imali smo milion šuteva nije htjela ući ali smo bili bolji...odvratan li si glavonjo Dudiću.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#36968 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

Ma Suljic totalnmo van forme, ali igra li igra.
Last edited by _Reds_ on 19/08/2022 20:51, edited 1 time in total.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36969 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ovaj Mulahuseinovic bas ko strano tijelo, nista ni s cim.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36970 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Otici ce Dudic brzo sam..
last mohicans
Posts: 18180
Joined: 09/08/2012 23:19

#36971 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Hahah Suljica, tugy-plaky. Ne znam zašto ga uopce stavlja. Očajan je. Kad nabije jaku po zemlji, kroz kišu nogu, to Messi ne bi primio. Nema sredine, nema krila, nema bekova..kako doći u priliku? Ovaj Nardin umjesto da proslijedi Dalu koji trči u 16, on dribla. Amaterski djelujemo. Jako lose, ovaj Musa da je valjao ostao bi valjda kod anamo njih.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22746
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#36972 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Cekaj ba, je li ovo Buco Osmanhodzic? Sta bi sa covjekom?
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36973 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma imali dovoljno prilika za 2-3 gola, ja sam siguran da samo treba da pročepi. Jebi ga i igraci su nesigurni i nervozni poslije 2 kiksa, i onda opet primis iz nicega. Fali taj gol da malo spadne teret.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36974 Re: Utakmice.

Post by vicious »

GandalfSivi wrote: 19/08/2022 20:53 Cekaj ba, je li ovo Buco Osmanhodzic? Sta bi sa covjekom?
Ostario, k'o i mi :D
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3873
Joined: 28/02/2010 19:25

#36975 Re: Utakmice.

Post by Plavo-bijeli »

Kiki_Musampa wrote: 19/08/2022 20:42 Gdje gledate,imal kakav stream?
https://dzeko11.net/match/football/10409563

odaberes moja tv i kvalitet isto ko da je fakat moja tv.. nista ne stopa.. za ovu tekmu i sve ostale
Post Reply