Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36951 Re: Utakmice.
Ma meni je gore ono kod gola otkud Musa sam sa dvojicom napadaca, gdje je stoper? Gdje je kompletna sredina, frajer pola terena predje s loptom i odigrava pas, a niko ni da pomisli da ga napadne, bar zasmeta malo??
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36952 Re: Utakmice.
Moj Mirviću, kakvim ti cirkusantima daješ svoje pare... nek je tebi a i nama Bog na pomoći... sreća samo pa sam spremio i popio unaprijed par tableta pa mi je evo malo lakše istrpiti ovu bruku. Jebem li im sve amatersko što nam zdravlje naše uništavaju, a jesmo retardi i mazohisti doduše što ovo pratimo ikako...
Last edited by Maharadza on 19/08/2022 20:31, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18179
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36953 Re: Utakmice.
Ograjisali kurac, ne mozes igrati sa propuhom nazad, niti igrati bez veznog reda. 15 puta su najmanje vratili loptu stoperima da napad organizuju.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36955 Re: Utakmice.
Ali sta kaze trener zarotirao
Sad ce na poluvremenu trostruka izmjena opet
Sad ce na poluvremenu trostruka izmjena opet
- GandalfSivi
- Posts: 22740
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36956 Re: Utakmice.
Kod nas sve Roberto Carlosi, sta je 35 metara za njih…
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36957 Re: Utakmice.
Vadi ovog Mulahuseinovića, nek ide u tri pizde materine 
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36958 Re: Utakmice.
Jes ih zarotiro svaka mu častKarikaturist wrote: ↑19/08/2022 20:33 Ali sta kaze trener zarotirao![]()
Sad ce na poluvremenu trostruka izmjena opet![]()
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36959 Re: Utakmice.
Prelosa selekcija igraca, ako je trener ovo birao sebi onda se dobro zajebao ili on ne zna da ih postroji..
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36960 Re: Utakmice.
Sustina svega. Najskuplji skup amatera na jednom mjestu, racunajuci i klupu. Ocito je da Hadzic vise ne umije raditi ovaj posao i da nema rjesenja, dzaba pare bacamo kad covjek ne umijeMaharadza wrote: ↑19/08/2022 20:30 Moj Mirviću, kakvim ti cirkusantima daješ svoje pare... nek je tebi a i nama Bog na pomoći... sreća samo pa sam spremio i popio unaprijed par tableta pa mi je evo malo lakše istrpiti ovu bruku. Jebem li im sve amatersko što nam zdravlje naše uništavaju, a jesmo retardi i mazohisti doduše što ovo pratimo ikako...
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#36961 Re: Utakmice.
Ko je uopste na klupi? Ima li Avramovskog? Ne znam koji im je sa ovim sutevima sa 35 metara.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#36962 Re: Utakmice.
Hadžić nikad nije ni znao,gore od njegovog dovođenja je samo njegovo ponovno dovođenje. Mazohizamomega369 wrote: ↑19/08/2022 20:40Sustina svega. Najskuplji skup amatera na jednom mjestu, racunajuci i klupu. Ocito je da Hadzic vise ne umije raditi ovaj posao i da nema rjesenja, dzaba pare bacamo kad covjek ne umijeMaharadza wrote: ↑19/08/2022 20:30 Moj Mirviću, kakvim ti cirkusantima daješ svoje pare... nek je tebi a i nama Bog na pomoći... sreća samo pa sam spremio i popio unaprijed par tableta pa mi je evo malo lakše istrpiti ovu bruku. Jebem li im sve amatersko što nam zdravlje naše uništavaju, a jesmo retardi i mazohisti doduše što ovo pratimo ikako...
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#36963 Re: Utakmice.
Gdje gledate,imal kakav stream?
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36964 Re: Utakmice.
Urnisat će nas Edis i željezničari i usput prebiti 
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36965 Re: Utakmice.
Ma okrenucemo u drugom. Samo da jedna uđe.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#36966 Re: Utakmice.
Cuj pokusao lobovati, frajer nabio loptu na tribine ...
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36967 Re: Utakmice.
Najjadnija ova odvratna hinjska sa šutevima sa svake pozicije, samo da može reći eto imali smo milion šuteva nije htjela ući ali smo bili bolji...odvratan li si glavonjo Dudiću.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#36968 Re: Utakmice.
Ma Suljic totalnmo van forme, ali igra li igra.
Last edited by _Reds_ on 19/08/2022 20:51, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36969 Re: Utakmice.
Ovaj Mulahuseinovic bas ko strano tijelo, nista ni s cim.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36970 Re: Utakmice.
Otici ce Dudic brzo sam..
-
last mohicans
- Posts: 18179
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36971 Re: Utakmice.
Hahah Suljica, tugy-plaky. Ne znam zašto ga uopce stavlja. Očajan je. Kad nabije jaku po zemlji, kroz kišu nogu, to Messi ne bi primio. Nema sredine, nema krila, nema bekova..kako doći u priliku? Ovaj Nardin umjesto da proslijedi Dalu koji trči u 16, on dribla. Amaterski djelujemo. Jako lose, ovaj Musa da je valjao ostao bi valjda kod anamo njih.
- GandalfSivi
- Posts: 22740
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#36972 Re: Utakmice.
Cekaj ba, je li ovo Buco Osmanhodzic? Sta bi sa covjekom?
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36973 Re: Utakmice.
Ma imali dovoljno prilika za 2-3 gola, ja sam siguran da samo treba da pročepi. Jebi ga i igraci su nesigurni i nervozni poslije 2 kiksa, i onda opet primis iz nicega. Fali taj gol da malo spadne teret.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36974 Re: Utakmice.
Ostario, k'o i mi
- Plavo-bijeli
- Posts: 3872
- Joined: 28/02/2010 19:25
#36975 Re: Utakmice.
https://dzeko11.net/match/football/10409563
odaberes moja tv i kvalitet isto ko da je fakat moja tv.. nista ne stopa.. za ovu tekmu i sve ostale
