Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#14976 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

ultima_palabra wrote: 27/07/2022 21:44 Pa jel ikad bilo na Kosevu 20k, ne racunajuci derbije, Evropu i proslave titule?
jedino Dino Merlin i derbi moze 20k+ na kosevu skupiti :mrgreen: :zzzz:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14977 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

20000 na Hasetu na nivou viđen NLO iznad Sarajeva. A pogotovo protiv „zvučne” Sloge :-) 10 milja je plafon za ovu ligu nevezano koji tim….
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#14978 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ibizza »

Pa jedino se može na Kosevu vidjeti posjeta od skoro 25.000 na premijerligaskoj utakmici, da nije derbi.

:izet:
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#14979 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Joj pesimists,umjesto da nahajcaju raju nakon ovih pobjeda, nakon koliko toliko dobrih pojacanja za ovi ligu,ogroman broj diaspore I prilike da se vrate na stadion oni Koji su odustali oni naprdjuju o Merlinu I alicicu.Malo optimizms,vise reklame promocije utakmice neke zabave I atrakcije project utakmice.Dodjem na utakmicu NEMA gdje potrositi 10 km nit sta pojesti nit sta politics.Za primjer.Ovdje potrositi skoro $ 100 u toku utakmice pivo $ 10-15,sendvic $10-15 I sl.Jel to problem uvesti
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14980 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

Joj Laki ti nekad bas k'o dijete naivan... Poredit americki i nas mentalitet... Kod njih je to sve dio tradicije, kulta odlaska na sportski dogadjaj. Otici, najest se, napiti, cjelodnevni je show.
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.

Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14981 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

luckylaka wrote: 28/07/2022 01:15 u toku utakmice pivo $ 10-15,sendvic $10-15 I sl.Jel to problem uvesti?
znam ja o cemu ti govoris, ali tesko sa ovim mentalitetom

zamisljam kafic na Jugu ili Sjeveru
halo konobar de onome sto drzi baklju pivu od mene :D
i onom redaru daj jednu, ne znam kako ces odnesi mu je preko ograde :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14982 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#14983 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Kome to garavi dolazi 8-) :razz:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14984 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Ovo je taj, vele, što ga je Hadžić jučer spominjao.
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#14985 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Blixen wrote: 28/07/2022 08:29
luckylaka wrote: 28/07/2022 01:15 u toku utakmice pivo $ 10-15,sendvic $10-15 I sl.Jel to problem uvesti?
znam ja o cemu ti govoris, ali tesko sa ovim mentalitetom

zamisljam kafic na Jugu ili Sjeveru
halo konobar de onome sto drzi baklju pivu od mene :D
i onom redaru daj jednu, ne znam kako ces odnesi mu je preko ograde :lol:
Jbga nas mentalitet a u zadnje vrijeme na sve strange neki teferici bodljavine bikova,neke straparijade gdje se poke of jutra do sutra pa skoro nigdje problems.Zasto samo na stadionima belaj
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14986 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Dokle je onaj diglizic ili kako se vec preziva?
Je li istina da je let otkazan?
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#14987 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

BHF_Manijak wrote: 28/07/2022 08:23 Joj Laki ti nekad bas k'o dijete naivan... Poredit americki i nas mentalitet... Kod njih je to sve dio tradicije, kulta odlaska na sportski dogadjaj. Otici, najest se, napiti, cjelodnevni je show.
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.

Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
Haj ovako.Zasto npr.cevljanovici privuku recimo 40-50.000 gdje je kg.janjetine 35 km I ide ko na vatru,piva 3-4 k.m. I ode sve.I ovdje se druze na tribinama marisu ali kamera snimi papke I ti su zavrsili sa tribinama.Kome je kad dole zabranjen ulaz na stadion nakon nereda. Kako protiv leotara moze biti skoro pa pun stadion.Nadji nacin da privuces raju
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#14988 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

MUP je taj koji organizuje utakmicu uz klub. Slabo vi Zakone izgleda poznajete. Zabranjeno je točiti pivu ili bilo kakvo drugo alkoholno piće na stadionu u KS. Kandahar vazda bio. Sendvice necu da spominjem, šta će mi sendvic na utakmici, hoću PIĆE.

Član 28

(Zabrana prodaje, točenja i ponude alkoholnih pića na sportskoj priredbi)

(1) Na sportskoj priredbi, tri sata prije i po završetku, kao i za vrijeme njenog održavanja, nije dozvoljena prodaja, točenje i ponuda alkoholnih pića.

(2) Organizator sportske priredbe dužan je preduzeti sve potrebne mjere na realizaciji zabrane iz stava (1) ovog člana.

(3) Izuzetno od stava (1) ovog člana, na sportske priredbe povećanog rizika, primjenjuju se odredbe Zakona o sprječavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj 7/07).
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14989 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

luckylaka wrote: 28/07/2022 12:16 a u zadnje vrijeme na sve strange neki teferici bodljavine bikova.
:D bodljavine
u pravu si
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#14990 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Preokrecu ovo kone u drugom poluvremenu
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#14991 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Fedja odlazi!
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#14992 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Van Halen »

karanana wrote: 30/07/2022 22:01 Fedja odlazi!
Vrati se u Velež :)
User avatar
hrasno38
Posts: 34074
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14993 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Bravo za Ahmetovica, majstorski gool :thumbup:
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#14994 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Komentator najjaci, nekad je ove zvao Tuzla City, nekad Radnik iz Bijeljine. :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14995 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Plunkett wrote: 28/07/2022 12:19 Dokle je onaj diglizic ili kako se vec preziva?
Je li istina da je let otkazan?
Diglišić, danas dolazi
Nije ništa otkazano
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14996 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Dead Man Walking wrote: 30/07/2022 22:51 Komentator najjaci, nekad je ove zvao Tuzla City, nekad Radnik iz Bijeljine. :lol:
Sloga treba promijeniti ime u Doboj City :mrgreen:
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14997 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

Blixen wrote: 31/07/2022 09:33
Plunkett wrote: 28/07/2022 12:19 Dokle je onaj diglizic ili kako se vec preziva?
Je li istina da je let otkazan?
Diglišić, danas dolazi
Nije ništa otkazano
Sljedece dvije sedmice su kljucne
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14998 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

BHF_Manijak wrote: 28/07/2022 08:23 Joj Laki ti nekad bas k'o dijete naivan... Poredit americki i nas mentalitet... Kod njih je to sve dio tradicije, kulta odlaska na sportski dogadjaj. Otici, najest se, napiti, cjelodnevni je show.
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.

Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
Joooj kad spomenu Amere i njihov odlazak na 'restling kako oni kazu za Kečere. To je njima dozivljaj. A i meni bi bio da sam tamo, j... soker...ovaaaaj fudbal
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14999 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

plain vanilla wrote: 31/07/2022 11:30
Dead Man Walking wrote: 30/07/2022 22:51 Komentator najjaci, nekad je ove zvao Tuzla City, nekad Radnik iz Bijeljine. :lol:
Sloga treba promijeniti ime u Doboj City :mrgreen:
Adnan Ploco, lik zavrsio elektrotehnicku skolu nije obrazovan ni skolovan ni talentovan za ovaj posao. Lakse mi je bilo slusati Spahu, Suku i ostalu plejadu komentatora sa BHT-a. "Nas" bhf je za ove svemirski brod.
User avatar
Didier
Posts: 3786
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#15000 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

ZonFon wrote: 31/07/2022 13:10
plain vanilla wrote: 31/07/2022 11:30

Sloga treba promijeniti ime u Doboj City :mrgreen:
Adnan Ploco, lik zavrsio elektrotehnicku skolu nije obrazovan ni skolovan ni talentovan za ovaj posao. Lakse mi je bilo slusati Spahu, Suku i ostalu plejadu komentatora sa BHT-a. "Nas" bhf je za ove svemirski brod.
Frajer ima vokabular na nivou petogodišnjaka. Tužno ga je slušati.
Post Reply