jedino Dino Merlin i derbi moze 20k+ na kosevu skupitiultima_palabra wrote: ↑27/07/2022 21:44 Pa jel ikad bilo na Kosevu 20k, ne racunajuci derbije, Evropu i proslave titule?
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14976 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14977 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
20000 na Hasetu na nivou viđen NLO iznad Sarajeva. A pogotovo protiv „zvučne” Sloge
10 milja je plafon za ovu ligu nevezano koji tim….
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#14978 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa jedino se može na Kosevu vidjeti posjeta od skoro 25.000 na premijerligaskoj utakmici, da nije derbi.

- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14979 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joj pesimists,umjesto da nahajcaju raju nakon ovih pobjeda, nakon koliko toliko dobrih pojacanja za ovi ligu,ogroman broj diaspore I prilike da se vrate na stadion oni Koji su odustali oni naprdjuju o Merlinu I alicicu.Malo optimizms,vise reklame promocije utakmice neke zabave I atrakcije project utakmice.Dodjem na utakmicu NEMA gdje potrositi 10 km nit sta pojesti nit sta politics.Za primjer.Ovdje potrositi skoro $ 100 u toku utakmice pivo $ 10-15,sendvic $10-15 I sl.Jel to problem uvesti
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14980 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joj Laki ti nekad bas k'o dijete naivan... Poredit americki i nas mentalitet... Kod njih je to sve dio tradicije, kulta odlaska na sportski dogadjaj. Otici, najest se, napiti, cjelodnevni je show.
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.
Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.
Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#14981 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
znam ja o cemu ti govoris, ali tesko sa ovim mentalitetom
zamisljam kafic na Jugu ili Sjeveru
halo konobar de onome sto drzi baklju pivu od mene
i onom redaru daj jednu, ne znam kako ces odnesi mu je preko ograde
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14983 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kome to garavi dolazi

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14984 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo je taj, vele, što ga je Hadžić jučer spominjao.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14985 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jbga nas mentalitet a u zadnje vrijeme na sve strange neki teferici bodljavine bikova,neke straparijade gdje se poke of jutra do sutra pa skoro nigdje problems.Zasto samo na stadionima belaj
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#14986 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dokle je onaj diglizic ili kako se vec preziva?
Je li istina da je let otkazan?
Je li istina da je let otkazan?
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14987 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Haj ovako.Zasto npr.cevljanovici privuku recimo 40-50.000 gdje je kg.janjetine 35 km I ide ko na vatru,piva 3-4 k.m. I ode sve.I ovdje se druze na tribinama marisu ali kamera snimi papke I ti su zavrsili sa tribinama.Kome je kad dole zabranjen ulaz na stadion nakon nereda. Kako protiv leotara moze biti skoro pa pun stadion.Nadji nacin da privuces rajuBHF_Manijak wrote: ↑28/07/2022 08:23 Joj Laki ti nekad bas k'o dijete naivan... Poredit americki i nas mentalitet... Kod njih je to sve dio tradicije, kulta odlaska na sportski dogadjaj. Otici, najest se, napiti, cjelodnevni je show.
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.
Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#14988 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
MUP je taj koji organizuje utakmicu uz klub. Slabo vi Zakone izgleda poznajete. Zabranjeno je točiti pivu ili bilo kakvo drugo alkoholno piće na stadionu u KS. Kandahar vazda bio. Sendvice necu da spominjem, šta će mi sendvic na utakmici, hoću PIĆE.
Član 28
(Zabrana prodaje, točenja i ponude alkoholnih pića na sportskoj priredbi)
(1) Na sportskoj priredbi, tri sata prije i po završetku, kao i za vrijeme njenog održavanja, nije dozvoljena prodaja, točenje i ponuda alkoholnih pića.
(2) Organizator sportske priredbe dužan je preduzeti sve potrebne mjere na realizaciji zabrane iz stava (1) ovog člana.
(3) Izuzetno od stava (1) ovog člana, na sportske priredbe povećanog rizika, primjenjuju se odredbe Zakona o sprječavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj 7/07).
Član 28
(Zabrana prodaje, točenja i ponude alkoholnih pića na sportskoj priredbi)
(1) Na sportskoj priredbi, tri sata prije i po završetku, kao i za vrijeme njenog održavanja, nije dozvoljena prodaja, točenje i ponuda alkoholnih pića.
(2) Organizator sportske priredbe dužan je preduzeti sve potrebne mjere na realizaciji zabrane iz stava (1) ovog člana.
(3) Izuzetno od stava (1) ovog člana, na sportske priredbe povećanog rizika, primjenjuju se odredbe Zakona o sprječavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj 7/07).
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14990 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Preokrecu ovo kone u drugom poluvremenu
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14991 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Fedja odlazi!
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14993 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo za Ahmetovica, majstorski gool 
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#14994 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Komentator najjaci, nekad je ove zvao Tuzla City, nekad Radnik iz Bijeljine. 
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14996 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sloga treba promijeniti ime u Doboj CityDead Man Walking wrote: ↑30/07/2022 22:51 Komentator najjaci, nekad je ove zvao Tuzla City, nekad Radnik iz Bijeljine.![]()
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#14998 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joooj kad spomenu Amere i njihov odlazak na 'restling kako oni kazu za Kečere. To je njima dozivljaj. A i meni bi bio da sam tamo, j... soker...ovaaaaj fudbalBHF_Manijak wrote: ↑28/07/2022 08:23 Joj Laki ti nekad bas k'o dijete naivan... Poredit americki i nas mentalitet... Kod njih je to sve dio tradicije, kulta odlaska na sportski dogadjaj. Otici, najest se, napiti, cjelodnevni je show.
Kod nas da mu na stadionu kazes 5 maraka sendvic, utuk'o bi te sa njim. Jedva raja za karte sabere.
Pricas nam kao da ne zivimo ovdje... Nema tog marketinga i hajca koji ce umjesto 5 navuci 10 hiljada. Nema, ne postoji. Osim rezultati kad se zaredaju, Evropa neka itd...
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14999 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Adnan Ploco, lik zavrsio elektrotehnicku skolu nije obrazovan ni skolovan ni talentovan za ovaj posao. Lakse mi je bilo slusati Spahu, Suku i ostalu plejadu komentatora sa BHT-a. "Nas" bhf je za ove svemirski brod.plain vanilla wrote: ↑31/07/2022 11:30Sloga treba promijeniti ime u Doboj CityDead Man Walking wrote: ↑30/07/2022 22:51 Komentator najjaci, nekad je ove zvao Tuzla City, nekad Radnik iz Bijeljine.![]()
![]()
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#15000 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Frajer ima vokabular na nivou petogodišnjaka. Tužno ga je slušati.
