Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14951 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

luckylaka wrote: 24/07/2022 22:40 Imal gdje @charuga pesimiste :D
Bježi ba, Jakirević izveo sastav bez 7 igrača u odnosu na Tiranu. Razumijem ja da oni imaju jak roster, ali nije isto.
U prvom poluvremenu nas vile nosale, svaki ulazak u 16 belaj.
I na kraju hvala Čorluki za onaj drugi žuti. Ono uraditi na polovini naše polovine je idiotluk. Nama dobro, lakše smo igrali i držali loptu dalje od našeg gola.

Sljedeće kolo već ide ista priča kao poslije Leotara. Edis će iznenaditi Široki sa istih početnih 11.
Što bi on krenuo sa klasičnim špicem, ili da slučajno Štilića ostavi na klupi a na njegovo mjesto stavi nekoga ko će trčati (Dženis ili Subašić). Da ne pričam o nekoj taktici jer kod njega toga nema.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14952 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Roster...imaju jak roster :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14953 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Piaty wrote: 25/07/2022 12:24Roster...imaju jak roster :lol:
Polako, dosta je novih igrača, dok se uhodaju ... 8-)
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14954 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

Odlična predstava šehera, napokon da vratimo fudbal tamo gdje mu je mjesto. It's coming home :mrgreen: . Strašan fudbal se igra, ove neznalice koje bi radije gledali lige petice ne znaju da je ljepota u oku posmatrača, da je fudbal od mahale do Livepula podjednako interesantan ali im kompleksi ne daju mira kad se odraste u blatu Balkana pa srce vuče u profinjenost Madrida i zavodljivost Londona. Šminkeri, kad nađete muda i odrastete shvatit ćete šta propuštate, ovo je fudbal za muškarčine sa karakterom i žene sa stavom, nema labavo, samo 18+, Fuck EU, PLBIH 4 Life! :bih:
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14955 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

perscitus wrote: 25/07/2022 16:15 Odlična predstava šehera, napokon da vratimo fudbal tamo gdje mu je mjesto. It's coming home :mrgreen: . Strašan fudbal se igra, ove neznalice koje bi radije gledali lige petice ne znaju da je ljepota u oku posmatrača, da je fudbal od mahale do Livepula podjednako interesantan ali im kompleksi ne daju mira kad se odraste u blatu Balkana pa srce vuče u profinjenost Madrida i zavodljivost Londona. Šminkeri, kad nađete muda i odrastete shvatit ćete šta propuštate, ovo je fudbal za muškarčine sa karakterom i žene sa stavom, nema labavo, samo 18+, Fuck EU, PLBIH 4 Life! :bih:
I jebi ga moram pohvaliti ovog Želju, nemaju znanja niti kvaliteta ali zato bože moj kakva trka, borba i partija. Nemojte mi se smijati ali meč protiv Zrinjskog me podsjetio na onaj meč Reala protiv Citya, doduše u nekom balkanskom i tamnovilajetskom žanru. Ako je Real tada bio čisti jazz bez nota onda je i Željo sinoć bio kafana, tambure i harmonika bez ikakvog plana i programa. Ali fol je da kao i Realu, tako i njima, upravo to donijelo pobjedu jer kako se postaviti protiv sinhronizacije i organizacije osim da napraviš nered i haos po cijelom terenu. Slažem se sa Charugom da Mulalić osim motivacije nema drugih kvaliteta poput apstrakcije i formacije, ali upravo i samo ta motivacija i znoj mogu da naprave ono što sve fudbalske knjige na planeti ne mogu objasniti i napisati. A to su njuh i instikt, anarhijom protiv harmonije, poništiti balans i sklad jer samo tako možeš bez obzira na kvalitet napraviti opće ludilo u kojem će kvalitet individue presuditi. I opet se slažem sa Charugom, takav pristup ne pije vode na duže staze ali zna da iznenadi tu i tamo, pogotovo protiv organizovanijih i kvalitetnijih timova.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14956 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Sta je ono onaj Dal nakvasao preko ljeta, poduplao se haman :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14957 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Charuga wrote: 25/07/2022 12:20
luckylaka wrote: 24/07/2022 22:40 Imal gdje @charuga pesimiste :D
Bježi ba, Jakirević izveo sastav bez 7 igrača u odnosu na Tiranu. Razumijem ja da oni imaju jak roster, ali nije isto.
U prvom poluvremenu nas vile nosale, svaki ulazak u 16 belaj.
I na kraju hvala Čorluki za onaj drugi žuti. Ono uraditi na polovini naše polovine je idiotluk. Nama dobro, lakše smo igrali i držali loptu dalje od našeg gola.

Sljedeće kolo već ide ista priča kao poslije Leotara. Edis će iznenaditi Široki sa istih početnih 11.
Što bi on krenuo sa klasičnim špicem, ili da slučajno Štilića ostavi na klupi a na njegovo mjesto stavi nekoga ko će trčati (Dženis ili Subašić). Da ne pričam o nekoj taktici jer kod njega toga nema.
Jebo bolan taktiku ko je ima uPremijer ligi.Jakirevic je malo podcijenio Zelju,al dobro doslo.Stilu bas nece sut i na njegovu dusu ide Leotar
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14958 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

vrhunski dresovi Sarajeva ove sezone
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14959 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ljevoruki wrote: 25/07/2022 08:33
hrasno38 wrote: 25/07/2022 00:18

Dolazi ubrzo!
Ko, sta, gdje? Imena, daj imena. :D
Sutra potpis :)
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#14960 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Droog »

perscitus wrote: 25/07/2022 16:28
perscitus wrote: 25/07/2022 16:15 Odlična predstava šehera, napokon da vratimo fudbal tamo gdje mu je mjesto. It's coming home :mrgreen: . Strašan fudbal se igra, ove neznalice koje bi radije gledali lige petice ne znaju da je ljepota u oku posmatrača, da je fudbal od mahale do Livepula podjednako interesantan ali im kompleksi ne daju mira kad se odraste u blatu Balkana pa srce vuče u profinjenost Madrida i zavodljivost Londona. Šminkeri, kad nađete muda i odrastete shvatit ćete šta propuštate, ovo je fudbal za muškarčine sa karakterom i žene sa stavom, nema labavo, samo 18+, Fuck EU, PLBIH 4 Life! :bih:
I jebi ga moram pohvaliti ovog Želju, nemaju znanja niti kvaliteta ali zato bože moj kakva trka, borba i partija. Nemojte mi se smijati ali meč protiv Zrinjskog me podsjetio na onaj meč Reala protiv Citya, doduše u nekom balkanskom i tamnovilajetskom žanru. Ako je Real tada bio čisti jazz bez nota onda je i Željo sinoć bio kafana, tambure i harmonika bez ikakvog plana i programa. Ali fol je da kao i Realu, tako i njima, upravo to donijelo pobjedu jer kako se postaviti protiv sinhronizacije i organizacije osim da napraviš nered i haos po cijelom terenu. Slažem se sa Charugom da Mulalić osim motivacije nema drugih kvaliteta poput apstrakcije i formacije, ali upravo i samo ta motivacija i znoj mogu da naprave ono što sve fudbalske knjige na planeti ne mogu objasniti i napisati. A to su njuh i instikt, anarhijom protiv harmonije, poništiti balans i sklad jer samo tako možeš bez obzira na kvalitet napraviti opće ludilo u kojem će kvalitet individue presuditi. I opet se slažem sa Charugom, takav pristup ne pije vode na duže staze ali zna da iznenadi tu i tamo, pogotovo protiv organizovanijih i kvalitetnijih timova.
:lol: :lol: :thumbup:

Kralju! :hajmooo:
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14961 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

hrasno38 wrote: 26/07/2022 11:05
ljevoruki wrote: 25/07/2022 08:33

Ko, sta, gdje? Imena, daj imena. :D
Sutra potpis :)
Josepha Amoaha??
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14962 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

splinter wrote: 26/07/2022 14:59
hrasno38 wrote: 26/07/2022 11:05

Sutra potpis :)
Josepha Amoaha??
Jo jo :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14963 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

izvor klix
Na redu je potpisivanje ugovora, a rok je do kraja mjeseca jula i nakon što se to dogodi, američki biznismen će i zvanično ući u klub kao strateški partner. Važno je naglasiti da FK Željezničar još uvijek nije zvanično dobio strateškog partnera i ugovor se tek treba potpisati.
D. Pajo
28.06.2022.



odbrojavanje :D je pocelo
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#14964 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by perscitus »

luckylaka wrote: 25/07/2022 22:27 Jebo bolan taktiku ko je ima uPremijer ligi.Jakirevic je malo podcijenio Zelju,al dobro doslo.Stilu bas nece sut i na njegovu dusu ide Leotar
Ti momak očigledno ne poznaješ Jakirovića.
hrasno38 wrote: 26/07/2022 16:08
splinter wrote: 26/07/2022 14:59

Josepha Amoaha??
Jo jo :D
:D Opa, đela mašala, neka je hairli i sa srećom i neka vide dušmani koja kuća mrsnu hranu jede. Sve se nema, a bezobrazno se živi. Troši se i ne pita za cijenu, prvo najbolji strijelac druge lige, a sada i ovaj ubitačni dvojac ekipe koja je ispala iz prve lige. :lol:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14965 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

perscitus wrote: 27/07/2022 00:08
:D Opa, đela mašala, neka je hairli i sa srećom i neka vide dušmani koja kuća mrsnu hranu jede. Sve se nema, a bezobrazno se živi. Troši se i ne pita za cijenu, prvo najbolji strijelac druge lige, a sada i ovaj ubitačni dvojac ekipe koja je ispala iz prve lige. :lol:
I ne samo to, vec je izgleda ovaj neki Santiago :mrgreen: novi Visca. Pitanje je samo vremena kad cemo morati ustajati i na pomen njegovog imena kao sto je to bio slucaj sa Mujezinovicem(hop!).
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14966 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

"Šta je u osnovi politika, provokacija, dvostruki aršini, sva navedeno, sami procjenite. Dat ću vam i ovaj provjeren podatak - dugovi Fudbalskog kluba Borac iz Banjaluke prema Poreskoj upravi su 8 miliona KM, dakle skoro četiri puta veći dug nego što je dug našeg Radnika. Račun Borca nije blokiran, a naš jeste, pa po kojoj osnovi?

opa :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25481
Joined: 12/08/2013 12:51

#14967 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

ode Nesho. dugo je i izdrzao :thumbup:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14969 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Smorise vise sa Lalatovicem, cuna od trenera ko i svi iz Srbije sto su dosli ovdje opalili klempu klubovima u vidu love koju su uzeli ali dobili klepu po pitanju rezultata od domacih trenera.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14970 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Ocekijem za vikend na Grbavici jedno 10.000 na Kosevu jedno 15-20.000 I onda ce klubovi podbaciti I vratiti se na staro
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14971 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Ja sam skoro siguran da će jedan podbaciti. Za drugi ne vjerujem.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14972 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

20k na Kosevu :lol:
Ma 30 okruglo..
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14973 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

20k više ne bude ni na derbiju :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14974 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Karikaturist wrote: 27/07/2022 13:51 20k na Kosevu :lol:
Ma 30 okruglo..
Pa to i kontam,na dvije utakmici oko 30
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14975 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Pa jel ikad bilo na Kosevu 20k, ne racunajuci derbije, Evropu i proslave titule?
Post Reply