Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
luckylaka wrote: ↑24/07/2022 22:40
Imal gdje @charuga pesimiste
Bježi ba, Jakirević izveo sastav bez 7 igrača u odnosu na Tiranu. Razumijem ja da oni imaju jak roster, ali nije isto.
U prvom poluvremenu nas vile nosale, svaki ulazak u 16 belaj.
I na kraju hvala Čorluki za onaj drugi žuti. Ono uraditi na polovini naše polovine je idiotluk. Nama dobro, lakše smo igrali i držali loptu dalje od našeg gola.
Sljedeće kolo već ide ista priča kao poslije Leotara. Edis će iznenaditi Široki sa istih početnih 11.
Što bi on krenuo sa klasičnim špicem, ili da slučajno Štilića ostavi na klupi a na njegovo mjesto stavi nekoga ko će trčati (Dženis ili Subašić). Da ne pričam o nekoj taktici jer kod njega toga nema.
Odlična predstava šehera, napokon da vratimo fudbal tamo gdje mu je mjesto. It's coming home . Strašan fudbal se igra, ove neznalice koje bi radije gledali lige petice ne znaju da je ljepota u oku posmatrača, da je fudbal od mahale do Livepula podjednako interesantan ali im kompleksi ne daju mira kad se odraste u blatu Balkana pa srce vuče u profinjenost Madrida i zavodljivost Londona. Šminkeri, kad nađete muda i odrastete shvatit ćete šta propuštate, ovo je fudbal za muškarčine sa karakterom i žene sa stavom, nema labavo, samo 18+, Fuck EU, PLBIH 4 Life!
perscitus wrote: ↑25/07/2022 16:15
Odlična predstava šehera, napokon da vratimo fudbal tamo gdje mu je mjesto. It's coming home . Strašan fudbal se igra, ove neznalice koje bi radije gledali lige petice ne znaju da je ljepota u oku posmatrača, da je fudbal od mahale do Livepula podjednako interesantan ali im kompleksi ne daju mira kad se odraste u blatu Balkana pa srce vuče u profinjenost Madrida i zavodljivost Londona. Šminkeri, kad nađete muda i odrastete shvatit ćete šta propuštate, ovo je fudbal za muškarčine sa karakterom i žene sa stavom, nema labavo, samo 18+, Fuck EU, PLBIH 4 Life!
I jebi ga moram pohvaliti ovog Želju, nemaju znanja niti kvaliteta ali zato bože moj kakva trka, borba i partija. Nemojte mi se smijati ali meč protiv Zrinjskog me podsjetio na onaj meč Reala protiv Citya, doduše u nekom balkanskom i tamnovilajetskom žanru. Ako je Real tada bio čisti jazz bez nota onda je i Željo sinoć bio kafana, tambure i harmonika bez ikakvog plana i programa. Ali fol je da kao i Realu, tako i njima, upravo to donijelo pobjedu jer kako se postaviti protiv sinhronizacije i organizacije osim da napraviš nered i haos po cijelom terenu. Slažem se sa Charugom da Mulalić osim motivacije nema drugih kvaliteta poput apstrakcije i formacije, ali upravo i samo ta motivacija i znoj mogu da naprave ono što sve fudbalske knjige na planeti ne mogu objasniti i napisati. A to su njuh i instikt, anarhijom protiv harmonije, poništiti balans i sklad jer samo tako možeš bez obzira na kvalitet napraviti opće ludilo u kojem će kvalitet individue presuditi. I opet se slažem sa Charugom, takav pristup ne pije vode na duže staze ali zna da iznenadi tu i tamo, pogotovo protiv organizovanijih i kvalitetnijih timova.
luckylaka wrote: ↑24/07/2022 22:40
Imal gdje @charuga pesimiste
Bježi ba, Jakirević izveo sastav bez 7 igrača u odnosu na Tiranu. Razumijem ja da oni imaju jak roster, ali nije isto.
U prvom poluvremenu nas vile nosale, svaki ulazak u 16 belaj.
I na kraju hvala Čorluki za onaj drugi žuti. Ono uraditi na polovini naše polovine je idiotluk. Nama dobro, lakše smo igrali i držali loptu dalje od našeg gola.
Sljedeće kolo već ide ista priča kao poslije Leotara. Edis će iznenaditi Široki sa istih početnih 11.
Što bi on krenuo sa klasičnim špicem, ili da slučajno Štilića ostavi na klupi a na njegovo mjesto stavi nekoga ko će trčati (Dženis ili Subašić). Da ne pričam o nekoj taktici jer kod njega toga nema.
Jebo bolan taktiku ko je ima uPremijer ligi.Jakirevic je malo podcijenio Zelju,al dobro doslo.Stilu bas nece sut i na njegovu dusu ide Leotar
perscitus wrote: ↑25/07/2022 16:15
Odlična predstava šehera, napokon da vratimo fudbal tamo gdje mu je mjesto. It's coming home . Strašan fudbal se igra, ove neznalice koje bi radije gledali lige petice ne znaju da je ljepota u oku posmatrača, da je fudbal od mahale do Livepula podjednako interesantan ali im kompleksi ne daju mira kad se odraste u blatu Balkana pa srce vuče u profinjenost Madrida i zavodljivost Londona. Šminkeri, kad nađete muda i odrastete shvatit ćete šta propuštate, ovo je fudbal za muškarčine sa karakterom i žene sa stavom, nema labavo, samo 18+, Fuck EU, PLBIH 4 Life!
I jebi ga moram pohvaliti ovog Želju, nemaju znanja niti kvaliteta ali zato bože moj kakva trka, borba i partija. Nemojte mi se smijati ali meč protiv Zrinjskog me podsjetio na onaj meč Reala protiv Citya, doduše u nekom balkanskom i tamnovilajetskom žanru. Ako je Real tada bio čisti jazz bez nota onda je i Željo sinoć bio kafana, tambure i harmonika bez ikakvog plana i programa. Ali fol je da kao i Realu, tako i njima, upravo to donijelo pobjedu jer kako se postaviti protiv sinhronizacije i organizacije osim da napraviš nered i haos po cijelom terenu. Slažem se sa Charugom da Mulalić osim motivacije nema drugih kvaliteta poput apstrakcije i formacije, ali upravo i samo ta motivacija i znoj mogu da naprave ono što sve fudbalske knjige na planeti ne mogu objasniti i napisati. A to su njuh i instikt, anarhijom protiv harmonije, poništiti balans i sklad jer samo tako možeš bez obzira na kvalitet napraviti opće ludilo u kojem će kvalitet individue presuditi. I opet se slažem sa Charugom, takav pristup ne pije vode na duže staze ali zna da iznenadi tu i tamo, pogotovo protiv organizovanijih i kvalitetnijih timova.
izvor klix
Na redu je potpisivanje ugovora, a rok je do kraja mjeseca jula i nakon što se to dogodi, američki biznismen će i zvanično ući u klub kao strateški partner. Važno je naglasiti da FK Željezničar još uvijek nije zvanično dobio strateškog partnera i ugovor se tek treba potpisati.
D. Pajo
28.06.2022.
luckylaka wrote: ↑25/07/2022 22:27
Jebo bolan taktiku ko je ima uPremijer ligi.Jakirevic je malo podcijenio Zelju,al dobro doslo.Stilu bas nece sut i na njegovu dusu ide Leotar
Opa, đela mašala, neka je hairli i sa srećom i neka vide dušmani koja kuća mrsnu hranu jede. Sve se nema, a bezobrazno se živi. Troši se i ne pita za cijenu, prvo najbolji strijelac druge lige, a sada i ovaj ubitačni dvojac ekipe koja je ispala iz prve lige.
perscitus wrote: ↑27/07/2022 00:08 Opa, đela mašala, neka je hairli i sa srećom i neka vide dušmani koja kuća mrsnu hranu jede. Sve se nema, a bezobrazno se živi. Troši se i ne pita za cijenu, prvo najbolji strijelac druge lige, a sada i ovaj ubitačni dvojac ekipe koja je ispala iz prve lige.
I ne samo to, vec je izgleda ovaj neki Santiago novi Visca. Pitanje je samo vremena kad cemo morati ustajati i na pomen njegovog imena kao sto je to bio slucaj sa Mujezinovicem(hop!).
"Šta je u osnovi politika, provokacija, dvostruki aršini, sva navedeno, sami procjenite. Dat ću vam i ovaj provjeren podatak - dugovi Fudbalskog kluba Borac iz Banjaluke prema Poreskoj upravi su 8 miliona KM, dakle skoro četiri puta veći dug nego što je dug našeg Radnika. Račun Borca nije blokiran, a naš jeste, pa po kojoj osnovi?
Smorise vise sa Lalatovicem, cuna od trenera ko i svi iz Srbije sto su dosli ovdje opalili klempu klubovima u vidu love koju su uzeli ali dobili klepu po pitanju rezultata od domacih trenera.