Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17066
Joined: 27/04/2021 22:52

#3826 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by tramvajtrojka »

Casual's wrote: 25/07/2022 20:03
laserShow wrote: 25/07/2022 20:02

:D :D pa sto si se sada javio da branis dzafketa? Imao je 4 godine da ne bude vazal izetbegovica i jedan od rusitelja ove dravee.

Danas kada narod nesto pokusava, jedini se on gura u prvi saf. Sta ce to dzafke uraditi u naredna 2 mjeseca, osim grijati stolicu gospon izetebegovicu?

Uvijek se ono ali javi...Nisam za sda, ali...
Ne branim, boli me qrac za njega. Govorim o ovim pizdama što su pobjegle. Kao, oni ce moju porodicu sutra braniti ako se zarati? Hoce, ali u minkenu.
e vala hoce ti je zaha i onaj iz antidaytona odbraniti ako ce mi oni voditi odbranu daj odmah granicu na dbr :lol: :lol: :lol:
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3827 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Casual's wrote: 25/07/2022 20:03 Ne branim, boli me qrac za njega. Govorim o ovim pizdama što su pobjegle. Kao, oni ce moju porodicu sutra braniti ako se zarati? Hoce, ali u minkenu.
Pa sta su trebali? Da se potuku? Naravno da su trebali otici, da jasno sda hobotnici pokazu da nema podrsku i da je nece imati pa koliko god se uspinjali na prstice. Moraju to zasluziti u narednih...pa recimo 30 godina.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3828 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

tramvajtrojka wrote: 25/07/2022 20:04 e vala hoce ti je zaha i onaj iz antidaytona odbraniti ako ce mi oni voditi odbranu daj odmah granicu na dbr :lol: :lol: :lol:
Nece naravno, on ce u Grac kod svojih. Branit ce je na kraju onaj penzioner iz zadnjeg reda i odbraniti.

Ali mi sereš ovamo protesti, branimo državu, svi zajedno, idemo, ludilo, entitet, šmit, ohr, namet, umet - i pobjegneš jer je neko oteo mikrofon.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28465
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3829 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

Casual's wrote: 25/07/2022 20:00
laserShow wrote: 25/07/2022 19:56

hahahaha, brani se drzava tako sto se kaze "i komsic je tu, turi dzafera nek i on", karikiram :D

Ako je receno BEZ POLITICKIH OBRACAJA, osim her smita, wtf pricate botine?
Mazlume, ja godinama na ovu temu nisam pisao po forumu, ali ne dam da mi neko vrijeđa razum. Ova Twitter brigada je pokazala samo ono što i jest. Lako je srati iz nekog hlada.
i ja sam proglasavan ovdje od teroriste do botine, nek te necudi
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#3830 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by cassius »

ANamelessGhoul wrote: 25/07/2022 19:52 43.9008° N, 18.3944° E Evo ga Putine
Vrijeme je napokon , baci je Putine
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3831 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

"Poručili su da će proteste nastviti i sutra, ali bez političara." - evo ga, znaci qrcina. Nameci ga Smite. :mrgreen:
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3832 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Van Halen »

A jbt ja čekam bjelorusku trolu na Drveniji,nikad je jebo te.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#3833 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by NediM17 »

Casual's wrote: 25/07/2022 20:07
tramvajtrojka wrote: 25/07/2022 20:04 e vala hoce ti je zaha i onaj iz antidaytona odbraniti ako ce mi oni voditi odbranu daj odmah granicu na dbr :lol: :lol: :lol:
Nece naravno, on ce u Grac kod svojih. Branit ce je na kraju onaj penzioner iz zadnjeg reda i odbraniti.

Ali mi sereš ovamo protesti, branimo državu, svi zajedno, idemo, ludilo, entitet, šmit, ohr, namet, umet - i pobjegneš jer je neko oteo mikrofon.
A partijski sef mu haman nije ni dos'o.
Mora da je sa svojim cvjeticem negdje na plazi.
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#3834 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by galia95 »

Sanjarko wrote: 25/07/2022 20:07
Casual's wrote: 25/07/2022 20:00
Mazlume, ja godinama na ovu temu nisam pisao po forumu, ali ne dam da mi neko vrijeđa razum. Ova Twitter brigada je pokazala samo ono što i jest. Lako je srati iz nekog hlada.
i ja sam proglasavan ovdje od teroriste do botine, nek te necudi
Ja sam čak i banovan ovdje za "govor mržnje" :-) jer sam konstatovao tužnu istinu o velikosrpskom i velikohrvatskom odnosu, partnerstvu i agendi prema Bosni i Hercegovini.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3835 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

Jel ima goreg predsjednika od fikusa?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5429
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3836 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by duh_sa_sjekirom »

Bake vas posmatra s Poljina i grohotom se smije...
I Čovke će mu se uskoro pridružiti, samo da isprati plenkovića...
:lol:
mishic
Posts: 8409
Joined: 28/04/2011 16:29

#3837 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by mishic »

Ovakav vokabular i ovoliko patološke mržnje su pokazatelj do koje mjere smo kao društvo devastirani.

Uzroci više nisu ni bitni nego su bitne posljedice za čiju sanaciju će trebati decenije.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28465
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3838 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Sanjarko »

mishic wrote: 25/07/2022 20:13 Ovakav vokabular i ovoliko patološke mržnje su pokazatelj do koje mjere smo kao društvo devastirani.

Uzroci više nisu ni bitni nego su bitne posljedice za čiju sanaciju će trebati decenije.
mislis :?: tesko ce se ovdje i drugdje ista sanirat, ja samo vidim da svijet lokalno i globalno ide na gore, mozda se varam
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#3839 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by last mohicans »

Joj gazije Zahe,ima bolji snimak na avazu. :lol: Mislio sam da će štocem sastaviti one žene koje su se bunile. Došlo ono da se bori za fikusa. Koje dupeuvlakačko čedo.
mishic
Posts: 8409
Joined: 28/04/2011 16:29

#3840 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by mishic »

Nešto kontam da bi ovo mogao biti pozamašan klaster za novi talas corone. Evo već kašljem!
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#3841 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »



:? :? Jeli ovo tolerantni glavni grad :?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#3842 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by BHCluster »

Kolinda wrote: 25/07/2022 20:25

:? :? Jeli ovo tolerantni glavni grad :?
Ah taj polu narod, turci, muslici ili sta vec? Veko kako posijes tako :wink:
Last edited by BHCluster on 25/07/2022 20:30, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3843 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

Postoji ta neka subkultura...prvi put sam je upoznao 2010 kad su linkovali moj blog na bosanske histerije
Mislio sam da je sljedba...kult...sekta
Ali to je postao mjenstrim
To je neka pogreska kao 15% je granica konstitutivnosti
Ne znam...cudni ljudi
Ambula
Posts: 378
Joined: 20/11/2020 14:41

#3844 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Ambula »

Ovo mora da su najcudniji protesti ikada jer jedan narod protestuje sto mu se uskracuje pravo da preglasava malobrojniji narod u konstitutivnoj drzavi , show :lol:

Navijao sam za Smita ovdje iako sam Bosnjak jer mi je iritantna bila ova hajka i pritisak kao dobar je dok donosi odluke u nasu korist kada ne, onda mrzi islam i slicno. Bjazi
Last edited by Ambula on 25/07/2022 20:32, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3845 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

A sto se protestuje, znal ko :skoljka:
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#3846 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

BHCluster wrote: 25/07/2022 20:29
Kolinda wrote: 25/07/2022 20:25

:? :? Jeli ovo tolerantni glavni grad :?
Ah taj polu narod, turci, muslici ili sta vec? Veko kako posijes tako :wink:
Čitaš li ti sebe.....opravdavaš ovu izjavu?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3847 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

laserShow wrote: 25/07/2022 20:05
Casual's wrote: 25/07/2022 20:03 Ne branim, boli me qrac za njega. Govorim o ovim pizdama što su pobjegle. Kao, oni ce moju porodicu sutra braniti ako se zarati? Hoce, ali u minkenu.
Pa sta su trebali? Da se potuku? Naravno da su trebali otici, da jasno sda hobotnici pokazu da nema podrsku i da je nece imati pa koliko god se uspinjali na prstice. Moraju to zasluziti u narednih...pa recimo 30 godina.
Sta je to bilo? Ko je otisao i zbog cega?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3848 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by channel10 »

Kolinda wrote: 25/07/2022 20:32
BHCluster wrote: 25/07/2022 20:29
Ah taj polu narod, turci, muslici ili sta vec? Veko kako posijes tako :wink:
Čitaš li ti sebe.....opravdavaš ovu izjavu?
Slusao sam ja i opravdavam izjavu.
Sta ti nije jasno?
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#3849 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Droog »

Kolinda wrote: 25/07/2022 20:32
BHCluster wrote: 25/07/2022 20:29
Ah taj polu narod, turci, muslici ili sta vec? Veko kako posijes tako :wink:
Čitaš li ti sebe.....opravdavaš ovu izjavu?
Pa dobro, trebao je umjesto "u 2 vagona" reći "u 30 automobila" i sve ok. Hvatate se za tanke slamke.
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3850 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by kox »

Ambula wrote: 25/07/2022 20:30 Ovo mora da su najcudniji protesti ikada jer jedan narod protestuje sto mu se uskracuje pravo da preglasava malobrojniji narod u konstitutivnoj drzavi , show :lol:

Navijao sam za Smita ovdje iako sam Bosnjak jer mi je iritantna bila ova hajka i pritisak kao dobar je dok donosi odluke u nasu korist kada ne, onda mrzi islam i slicno. Bjazi
Protestvuje se kako bi se spriječilo da HDZ i SNSD dobiju dodatne alate za blokadu i kako pojedinci koji pripadaju najmalobrojnijem konstitutivnom narodu u nekom kantonu i nema ih 3%, koji god to bio, ne bi bili potpuno obespravljeni. Hrvati kao narod imaju sasvim dovoljno zaštite, bar u FBiH. Druga je stvar što bi HDZ da odredjuje ko je Hrvat a ko nije.
Last edited by kox on 25/07/2022 20:39, edited 1 time in total.
Locked