e vala hoce ti je zaha i onaj iz antidaytona odbraniti ako ce mi oni voditi odbranu daj odmah granicu na dbrCasual's wrote: ↑25/07/2022 20:03Ne branim, boli me qrac za njega. Govorim o ovim pizdama što su pobjegle. Kao, oni ce moju porodicu sutra braniti ako se zarati? Hoce, ali u minkenu.laserShow wrote: ↑25/07/2022 20:02
![]()
pa sto si se sada javio da branis dzafketa? Imao je 4 godine da ne bude vazal izetbegovica i jedan od rusitelja ove dravee.
Danas kada narod nesto pokusava, jedini se on gura u prvi saf. Sta ce to dzafke uraditi u naredna 2 mjeseca, osim grijati stolicu gospon izetebegovicu?
Uvijek se ono ali javi...Nisam za sda, ali...
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- tramvajtrojka
- Posts: 17066
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3826 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3827 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa sta su trebali? Da se potuku? Naravno da su trebali otici, da jasno sda hobotnici pokazu da nema podrsku i da je nece imati pa koliko god se uspinjali na prstice. Moraju to zasluziti u narednih...pa recimo 30 godina.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3828 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nece naravno, on ce u Grac kod svojih. Branit ce je na kraju onaj penzioner iz zadnjeg reda i odbraniti.tramvajtrojka wrote: ↑25/07/2022 20:04 e vala hoce ti je zaha i onaj iz antidaytona odbraniti ako ce mi oni voditi odbranu daj odmah granicu na dbr![]()
![]()
![]()
Ali mi sereš ovamo protesti, branimo državu, svi zajedno, idemo, ludilo, entitet, šmit, ohr, namet, umet - i pobjegneš jer je neko oteo mikrofon.
- Sanjarko
- Posts: 28465
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#3829 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#3830 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Vrijeme je napokon , baci je Putine
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3831 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
"Poručili su da će proteste nastviti i sutra, ali bez političara." - evo ga, znaci qrcina. Nameci ga Smite. 
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#3832 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
A jbt ja čekam bjelorusku trolu na Drveniji,nikad je jebo te.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3833 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
A partijski sef mu haman nije ni dos'o.Casual's wrote: ↑25/07/2022 20:07Nece naravno, on ce u Grac kod svojih. Branit ce je na kraju onaj penzioner iz zadnjeg reda i odbraniti.tramvajtrojka wrote: ↑25/07/2022 20:04 e vala hoce ti je zaha i onaj iz antidaytona odbraniti ako ce mi oni voditi odbranu daj odmah granicu na dbr![]()
![]()
![]()
Ali mi sereš ovamo protesti, branimo državu, svi zajedno, idemo, ludilo, entitet, šmit, ohr, namet, umet - i pobjegneš jer je neko oteo mikrofon.
Mora da je sa svojim cvjeticem negdje na plazi.
-
galia95
- Posts: 1001
- Joined: 26/02/2022 17:59
#3834 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#3835 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jel ima goreg predsjednika od fikusa?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5429
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#3836 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Bake vas posmatra s Poljina i grohotom se smije...
I Čovke će mu se uskoro pridružiti, samo da isprati plenkovića...

I Čovke će mu se uskoro pridružiti, samo da isprati plenkovića...
-
mishic
- Posts: 8409
- Joined: 28/04/2011 16:29
#3837 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovakav vokabular i ovoliko patološke mržnje su pokazatelj do koje mjere smo kao društvo devastirani.
Uzroci više nisu ni bitni nego su bitne posljedice za čiju sanaciju će trebati decenije.
Uzroci više nisu ni bitni nego su bitne posljedice za čiju sanaciju će trebati decenije.
- Sanjarko
- Posts: 28465
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#3838 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
mislis
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#3839 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Joj gazije Zahe,ima bolji snimak na avazu.
Mislio sam da će štocem sastaviti one žene koje su se bunile. Došlo ono da se bori za fikusa. Koje dupeuvlakačko čedo.
-
mishic
- Posts: 8409
- Joined: 28/04/2011 16:29
#3840 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nešto kontam da bi ovo mogao biti pozamašan klaster za novi talas corone. Evo već kašljem!
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#3841 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#3842 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ah taj polu narod, turci, muslici ili sta vec? Veko kako posijes tako
Last edited by BHCluster on 25/07/2022 20:30, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3843 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Postoji ta neka subkultura...prvi put sam je upoznao 2010 kad su linkovali moj blog na bosanske histerije
Mislio sam da je sljedba...kult...sekta
Ali to je postao mjenstrim
To je neka pogreska kao 15% je granica konstitutivnosti
Ne znam...cudni ljudi
Mislio sam da je sljedba...kult...sekta
Ali to je postao mjenstrim
To je neka pogreska kao 15% je granica konstitutivnosti
Ne znam...cudni ljudi
-
Ambula
- Posts: 378
- Joined: 20/11/2020 14:41
#3844 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovo mora da su najcudniji protesti ikada jer jedan narod protestuje sto mu se uskracuje pravo da preglasava malobrojniji narod u konstitutivnoj drzavi , show 
Navijao sam za Smita ovdje iako sam Bosnjak jer mi je iritantna bila ova hajka i pritisak kao dobar je dok donosi odluke u nasu korist kada ne, onda mrzi islam i slicno. Bjazi
Navijao sam za Smita ovdje iako sam Bosnjak jer mi je iritantna bila ova hajka i pritisak kao dobar je dok donosi odluke u nasu korist kada ne, onda mrzi islam i slicno. Bjazi
Last edited by Ambula on 25/07/2022 20:32, edited 1 time in total.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3845 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
A sto se protestuje, znal ko 
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3847 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#3850 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Protestvuje se kako bi se spriječilo da HDZ i SNSD dobiju dodatne alate za blokadu i kako pojedinci koji pripadaju najmalobrojnijem konstitutivnom narodu u nekom kantonu i nema ih 3%, koji god to bio, ne bi bili potpuno obespravljeni. Hrvati kao narod imaju sasvim dovoljno zaštite, bar u FBiH. Druga je stvar što bi HDZ da odredjuje ko je Hrvat a ko nije.Ambula wrote: ↑25/07/2022 20:30 Ovo mora da su najcudniji protesti ikada jer jedan narod protestuje sto mu se uskracuje pravo da preglasava malobrojniji narod u konstitutivnoj drzavi , show
Navijao sam za Smita ovdje iako sam Bosnjak jer mi je iritantna bila ova hajka i pritisak kao dobar je dok donosi odluke u nasu korist kada ne, onda mrzi islam i slicno. Bjazi
Last edited by kox on 25/07/2022 20:39, edited 1 time in total.
