Tko je plavka u prvom saffuLogin77777 wrote: ↑25/07/2022 19:43Po medijama covjek bi mislio lik se suprostavio raji jaki momaka. Kad ono na video vidis da se raspravlja sa penzionerkama. To je ta snOga sdO…donnie_darko wrote: ↑25/07/2022 19:39 Malo je rec kakav šljam od ljudi su ovi iz sda... onaj debeli zahiragic bi meni mogao samo kante smeca odnosit iz firme-i to kad nikog u ofisu nema da ne bi poceo pricat ne daj Boze.
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3801 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3803 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Neka ovih protesta.
Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3804 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Slobodno me svrstaj onda u banovane ako se vec neko ne razumije ili koristi Wiki.
De drugarice, ne vidis problem u nekome koga Hitler odlikuje, za sta,za par simpatija na forumu?
Ma cao
https://www.rbb-online.de/kontraste/ueb ... flege.html
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3805 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Hocel se moc pokiselit jedan kazan od te africke sljive.Škobo Habu wrote: ↑25/07/2022 19:45 Neka ovih protesta.
Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3806 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ako je i pokisele neće je imati ko popiti.detroit-mercy wrote: ↑25/07/2022 19:47Hocel se moc pokiselit jedan kazan od te africke sljive.Škobo Habu wrote: ↑25/07/2022 19:45 Neka ovih protesta.
Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3807 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Brani se drzava, raspad, entiteti, kurci palci. Ovi digli nos i pobjegli?donnie_darko wrote: ↑25/07/2022 19:45Dogovor je bio da se politicari NE OBRACAJU nikako. Ali sdO šljam prosto ne moze da drzi do dogovora.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3809 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
A sta su do sad radili ziv bio?Casual's wrote: ↑25/07/2022 19:50Brani se drzava, raspad, entiteti, kurci palci. Ovi digli nos i pobjegli?donnie_darko wrote: ↑25/07/2022 19:45
Dogovor je bio da se politicari NE OBRACAJU nikako. Ali sdO šljam prosto ne moze da drzi do dogovora.
Last edited by General War on 25/07/2022 19:57, edited 1 time in total.
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#3810 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
43.9008° N, 18.3944° E Evo ga Putine
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#3811 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
To pitaj @picidetroit-mercy wrote: ↑25/07/2022 19:44Tko je plavka u prvom saffuLogin77777 wrote: ↑25/07/2022 19:43
Po medijama covjek bi mislio lik se suprostavio raji jaki momaka. Kad ono na video vidis da se raspravlja sa penzionerkama. To je ta snOga sdO…![]()
- Mr.Sojic
- Posts: 4629
- Joined: 23/04/2011 12:21
#3812 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Super je ova tema
Taman da se zagriju ovi što vide budućnost kadE ĆuĆnu na MEZARU NAŠE NANE
Ma marš

Taman da se zagriju ovi što vide budućnost kadE ĆuĆnu na MEZARU NAŠE NANE
Ma marš
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3813 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovo je pokazatelj da Bosnjaci dobro znaju ko je ovdje problem u prvom planu.Škobo Habu wrote: ↑25/07/2022 19:45 Neka ovih protesta.
Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3814 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ima li 'dje gosn. kosarkasa?
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#3815 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jedan HIMARS za glavonju Zahiragica ...
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#3816 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
tito dragi, necu uopste da se upustam u diskusiju sa tobom.vjeshalica wrote: ↑25/07/2022 19:46 Slobodno me svrstaj onda u banovane ako se vec neko ne razumije ili koristi Wiki.
De drugarice, ne vidis problem u nekome koga Hitler odlikuje, za sta,za par simpatija na forumu?
Ma cao
https://www.rbb-online.de/kontraste/ueb ... flege.html
Ako cete diskusiju voditi o historijskim licnosti,a ima dovoljno tema na PF Historija.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#3817 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Meni ovo lici na proteste za Mir pred rat ispred skupštine. A znamo kako se završilo,dzaba je odluke su donesene. Kad su prihvatili Moldaviju i Ukrajinu a nama opet ništa sve je bilo jasno. Protestvujemo 30 godina a sve nas vise stišću u geto.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
- Altsa
- Posts: 9265
- Joined: 19/03/2004 18:31
#3820 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ista lokacija.General War wrote: ↑25/07/2022 19:50Ovo me podsjeca na 1992 kad je narod izvizdao i otjerao Izetbegovica seniora...sve se ponavlja,ista strategija.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3821 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mazlume, ja godinama na ovu temu nisam pisao po forumu, ali ne dam da mi neko vrijeđa razum. Ova Twitter brigada je pokazala samo ono što i jest. Lako je srati iz nekog hlada.
-
b_i_s
- Posts: 216
- Joined: 03/07/2019 09:32
#3822 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Količina zelene gamadi u blizini Dzaferagića koja se hihoće i slavodobitno smješka, dok se Zahiraga (iz)borio da mu tutne mikrofon u ruke i dok se kao Nihad Aličković "otimao" da mu isti lafo ne prepusti u ruke kazuje (što bi reklo ridjobrado govno) da morala, obraza, stida, samokritike a pogotovo patriotizma u toj terorističkoj organizaciji zvanoj SDA nema ni u tragovima. Već su šeme za dalju krađu, potkusurivanje i rastaljivanje razrađene, protest relativiziran i obesmislen.
A Bosne i Hercegovine...nje uskoro neće ni biti.
Zemlja vam kosti izbacivala, djubradi kratkovida.
A Bosne i Hercegovine...nje uskoro neće ni biti.
Zemlja vam kosti izbacivala, djubradi kratkovida.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#3823 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Lako je oteti mikrofon staricama. Neka se sa jednakim malo izbori.b_i_s wrote: ↑25/07/2022 20:01 Količina zelene gamadi u blizini Dzaferagića koja se hihoće i slavodobitno smješka, dok se Zahiraga (iz)borio da mu tutne mikrofon u ruke i dok se kao Nihad Aličković "otimao" da mu isti lafo ne prepusti u ruke kazuje (što bi reklo ridjobrado govno) da morala, obraza, stida, samokritike a pogotovo patriotizma u toj terorističkoj organizaciji zvanoj SDA nema ni u tragovima. Već su šeme za dalju krađu, potkusurivanje i rastaljivanje razrađene, protest relativiziran i obesmislen.
A Bosne i Hercegovine...nje uskoro neće ni biti.
Zemlja vam kosti izbacivala, djubradi kratkovida.
Last edited by Login77777 on 25/07/2022 20:03, edited 1 time in total.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3824 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Danas kada narod nesto pokusava, jedini se on gura u prvi saf. Sta ce to dzafke uraditi u naredna 2 mjeseca, osim grijati stolicu gospon izetebegovicu?
Uvijek se ono ali javi...Nisam za sda, ali...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3825 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne branim, boli me qrac za njega. Govorim o ovim pizdama što su pobjegle. Kao, oni ce moju porodicu sutra braniti ako se zarati? Hoce, ali u minkenu.laserShow wrote: ↑25/07/2022 20:02![]()
pa sto si se sada javio da branis dzafketa? Imao je 4 godine da ne bude vazal izetbegovica i jedan od rusitelja ove dravee.
Danas kada narod nesto pokusava, jedini se on gura u prvi saf. Sta ce to dzafke uraditi u naredna 2 mjeseca, osim grijati stolicu gospon izetebegovicu?
Uvijek se ono ali javi...Nisam za sda, ali...
