Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3801 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Login77777 wrote: 25/07/2022 19:43
donnie_darko wrote: 25/07/2022 19:39 Malo je rec kakav šljam od ljudi su ovi iz sda... onaj debeli zahiragic bi meni mogao samo kante smeca odnosit iz firme-i to kad nikog u ofisu nema da ne bi poceo pricat ne daj Boze.
Po medijama covjek bi mislio lik se suprostavio raji jaki momaka. Kad ono na video vidis da se raspravlja sa penzionerkama. To je ta snOga sdO…
Tko je plavka u prvom saffu :skoljka:
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#3802 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by donnie_darko »

Casual's wrote: 25/07/2022 19:44 Da bogdom opozicija ima ovakvih kao Zahiragic. Dosli braniti drzavu a pizde se razbjezale zbog nekog obracanja. Valja kmecat po Twitteru.
Dogovor je bio da se politicari NE OBRACAJU nikako. Ali sdO šljam prosto ne moze da drzi do dogovora.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3803 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Škobo Habu »

Neka ovih protesta.

Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3804 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by vjeshalica »

Bloo wrote: 25/07/2022 19:42
Onda i mene svrstaj u obozavateljku "Treceg rajha".

I nije tema, a pogotovo nije tema za nekoga ko se ne razumije ili koristi Wiki kao jedini izvor.
Stoga, vratimo se temi, a to je Herr Schmidt.
Slobodno me svrstaj onda u banovane ako se vec neko ne razumije ili koristi Wiki.

De drugarice, ne vidis problem u nekome koga Hitler odlikuje, za sta,za par simpatija na forumu?
Ma cao

https://www.rbb-online.de/kontraste/ueb ... flege.html
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3805 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Škobo Habu wrote: 25/07/2022 19:45 Neka ovih protesta.

Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
Hocel se moc pokiselit jedan kazan od te africke sljive.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3806 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Škobo Habu »

detroit-mercy wrote: 25/07/2022 19:47
Škobo Habu wrote: 25/07/2022 19:45 Neka ovih protesta.

Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
Hocel se moc pokiselit jedan kazan od te africke sljive.
Ako je i pokisele neće je imati ko popiti.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3807 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

donnie_darko wrote: 25/07/2022 19:45
Casual's wrote: 25/07/2022 19:44 Da bogdom opozicija ima ovakvih kao Zahiragic. Dosli braniti drzavu a pizde se razbjezale zbog nekog obracanja. Valja kmecat po Twitteru.
Dogovor je bio da se politicari NE OBRACAJU nikako. Ali sdO šljam prosto ne moze da drzi do dogovora.
Brani se drzava, raspad, entiteti, kurci palci. Ovi digli nos i pobjegli?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3808 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

pici wrote: 25/07/2022 19:36

Potpisuj.
Ovo me podsjeca na 1992 kad je narod izvizdao i otjerao Izetbegovica seniora...sve se ponavlja,ista strategija.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3809 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

Casual's wrote: 25/07/2022 19:50
donnie_darko wrote: 25/07/2022 19:45

Dogovor je bio da se politicari NE OBRACAJU nikako. Ali sdO šljam prosto ne moze da drzi do dogovora.
Brani se drzava, raspad, entiteti, kurci palci. Ovi digli nos i pobjegli?
A sta su do sad radili ziv bio?
Last edited by General War on 25/07/2022 19:57, edited 1 time in total.
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#3810 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ANamelessGhoul »

43.9008° N, 18.3944° E Evo ga Putine
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3811 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

detroit-mercy wrote: 25/07/2022 19:44
Login77777 wrote: 25/07/2022 19:43

Po medijama covjek bi mislio lik se suprostavio raji jaki momaka. Kad ono na video vidis da se raspravlja sa penzionerkama. To je ta snOga sdO…
Tko je plavka u prvom saffu :skoljka:
To pitaj @pici :mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4629
Joined: 23/04/2011 12:21

#3812 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Mr.Sojic »

Super je ova tema :?

Taman da se zagriju ovi što vide budućnost kadE ĆuĆnu na MEZARU NAŠE NANE :(

Ma marš :evil:

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3813 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

Škobo Habu wrote: 25/07/2022 19:45 Neka ovih protesta.

Najbolji pokazatelj da će sve Bošnjaka u ovoj zemlji moći stati pod afričku šljivu.
Ovo je pokazatelj da Bosnjaci dobro znaju ko je ovdje problem u prvom planu.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#3814 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by NediM17 »

Ima li 'dje gosn. kosarkasa?
swanfilter
Posts: 10819
Joined: 06/06/2008 18:52

#3815 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by swanfilter »

Jedan HIMARS za glavonju Zahiragica ...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3816 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Bloo »

vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:46 Slobodno me svrstaj onda u banovane ako se vec neko ne razumije ili koristi Wiki.

De drugarice, ne vidis problem u nekome koga Hitler odlikuje, za sta,za par simpatija na forumu?
Ma cao

https://www.rbb-online.de/kontraste/ueb ... flege.html
tito dragi, necu uopste da se upustam u diskusiju sa tobom.
Ako cete diskusiju voditi o historijskim licnosti,a ima dovoljno tema na PF Historija.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3817 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Van Halen »

Meni ovo lici na proteste za Mir pred rat ispred skupštine. A znamo kako se završilo,dzaba je odluke su donesene. Kad su prihvatili Moldaviju i Ukrajinu a nama opet ništa sve je bilo jasno. Protestvujemo 30 godina a sve nas vise stišću u geto.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3818 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Casual's wrote: 25/07/2022 19:50 Brani se drzava, raspad, entiteti, kurci palci. Ovi digli nos i pobjegli?
hahahaha, brani se drzava tako sto se kaze "i komsic je tu, turi dzafera nek i on", karikiram :D

Ako je receno BEZ POLITICKIH OBRACAJA, osim her smita, wtf pricate botine?
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3819 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

NediM17 wrote: 25/07/2022 19:53 Ima li 'dje gosn. kosarkasa?
nije valjda da pored zavrsetka tramvajske i subvencije, jos jedan tvoj uslov je i da vidis konjakovica? :D
User avatar
Altsa
Posts: 9265
Joined: 19/03/2004 18:31

#3820 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Altsa »

General War wrote: 25/07/2022 19:50
pici wrote: 25/07/2022 19:36

Potpisuj.
Ovo me podsjeca na 1992 kad je narod izvizdao i otjerao Izetbegovica seniora...sve se ponavlja,ista strategija.
Ista lokacija. :bih:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3821 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

laserShow wrote: 25/07/2022 19:56
Casual's wrote: 25/07/2022 19:50 Brani se drzava, raspad, entiteti, kurci palci. Ovi digli nos i pobjegli?
hahahaha, brani se drzava tako sto se kaze "i komsic je tu, turi dzafera nek i on", karikiram :D

Ako je receno BEZ POLITICKIH OBRACAJA, osim her smita, wtf pricate botine?
Mazlume, ja godinama na ovu temu nisam pisao po forumu, ali ne dam da mi neko vrijeđa razum. Ova Twitter brigada je pokazala samo ono što i jest. Lako je srati iz nekog hlada.
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#3822 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by b_i_s »

Količina zelene gamadi u blizini Dzaferagića koja se hihoće i slavodobitno smješka, dok se Zahiraga (iz)borio da mu tutne mikrofon u ruke i dok se kao Nihad Aličković "otimao" da mu isti lafo ne prepusti u ruke kazuje (što bi reklo ridjobrado govno) da morala, obraza, stida, samokritike a pogotovo patriotizma u toj terorističkoj organizaciji zvanoj SDA nema ni u tragovima. Već su šeme za dalju krađu, potkusurivanje i rastaljivanje razrađene, protest relativiziran i obesmislen.

A Bosne i Hercegovine...nje uskoro neće ni biti.

Zemlja vam kosti izbacivala, djubradi kratkovida.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3823 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

b_i_s wrote: 25/07/2022 20:01 Količina zelene gamadi u blizini Dzaferagića koja se hihoće i slavodobitno smješka, dok se Zahiraga (iz)borio da mu tutne mikrofon u ruke i dok se kao Nihad Aličković "otimao" da mu isti lafo ne prepusti u ruke kazuje (što bi reklo ridjobrado govno) da morala, obraza, stida, samokritike a pogotovo patriotizma u toj terorističkoj organizaciji zvanoj SDA nema ni u tragovima. Već su šeme za dalju krađu, potkusurivanje i rastaljivanje razrađene, protest relativiziran i obesmislen.

A Bosne i Hercegovine...nje uskoro neće ni biti.

Zemlja vam kosti izbacivala, djubradi kratkovida.
Lako je oteti mikrofon staricama. Neka se sa jednakim malo izbori.
Last edited by Login77777 on 25/07/2022 20:03, edited 1 time in total.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3824 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Casual's wrote: 25/07/2022 20:00 ja godinama na ovu temu nisam pisao po forumu, ali
:D :D pa sto si se sada javio da branis dzafketa? Imao je 4 godine da ne bude vazal izetbegovica i jedan od rusitelja ove dravee.

Danas kada narod nesto pokusava, jedini se on gura u prvi saf. Sta ce to dzafke uraditi u naredna 2 mjeseca, osim grijati stolicu gospon izetebegovicu?

Uvijek se ono ali javi...Nisam za sda, ali...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3825 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

laserShow wrote: 25/07/2022 20:02
Casual's wrote: 25/07/2022 20:00 ja godinama na ovu temu nisam pisao po forumu, ali
:D :D pa sto si se sada javio da branis dzafketa? Imao je 4 godine da ne bude vazal izetbegovica i jedan od rusitelja ove dravee.

Danas kada narod nesto pokusava, jedini se on gura u prvi saf. Sta ce to dzafke uraditi u naredna 2 mjeseca, osim grijati stolicu gospon izetebegovicu?

Uvijek se ono ali javi...Nisam za sda, ali...
Ne branim, boli me qrac za njega. Govorim o ovim pizdama što su pobjegle. Kao, oni ce moju porodicu sutra braniti ako se zarati? Hoce, ali u minkenu.
Locked