Docim bi dzentlmenski i drzavnicki bilo da se tuku sa cakijasima.
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#3776 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- zigubigule
- Posts: 707
- Joined: 03/08/2016 00:26
#3777 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Dzaferovic je clan predsjedništva. Kojovic je clan videoteke.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3778 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Šefik je predsjedavajući Predjedništva i on se trebao obratiti. I na kraju krajeva opozicija mora bit pametnija a ne odmah pobjeći ko kakve uvrijeđene mlade i galamiti iz daleka. Ali, to SDP radi godinama...
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3779 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
- tramvajtrojka
- Posts: 17066
- Joined: 27/04/2021 22:52
#3781 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
https://avaz.ba/vijesti/bih/760608/zest ... -gradanimazigubigule wrote: ↑25/07/2022 19:34 Dzaferovic je clan predsjedništva. Kojovic je clan videoteke.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
ti stvarno opravdavas ovog seljaka i ovakav nastup prema gradjanima frajer je zasluzio da ga neko pukne stocem u vugla
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3783 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Haj ne kudi, sve je to zet bizMIsmen platio
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3784 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja cirkusa na Kovačićima.
Ne d'o Bog da Zahiragiću ko dadne oružje u ruke.
U roku 48 sati bi opet bili u granicama iz vremena kralja Tvrtka.
Ne d'o Bog da Zahiragiću ko dadne oružje u ruke.
U roku 48 sati bi opet bili u granicama iz vremena kralja Tvrtka.
- sime_cipol
- Posts: 23435
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3785 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nista drugo nisam ni očekivao od zelenih kmera 
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3786 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
vjeshalica wrote: ↑25/07/2022 19:35Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
Jesi li ti kad cula ko je VonBraun?
- zigubigule
- Posts: 707
- Joined: 03/08/2016 00:26
#3787 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Seljaci su to sve od reda, nema tu izuzetaka. Ja kazem da bi odjeknuo skup u stranim medijima, clan predsjedništva bi trebao jedini da govori. Isto bi mislio da je umjesto Dzafera bilo ko iz trojke, cetvorke, petice.tramvajtrojka wrote: ↑25/07/2022 19:36https://avaz.ba/vijesti/bih/760608/zest ... -gradanimazigubigule wrote: ↑25/07/2022 19:34 Dzaferovic je clan predsjedništva. Kojovic je clan videoteke.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
ti stvarno opravdavas ovog seljaka i ovakav nastup prema gradjanima frajer je zasluzio da ga neko pukne stocem u vugla
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#3788 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Malo je rec kakav šljam od ljudi su ovi iz sda... onaj debeli zahiragic bi meni mogao samo kante smeca odnosit iz firme-i to kad nikog u ofisu nema da ne bi poceo pricat ne daj Boze.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3789 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Hajde svugdje je skandal samo nije kod mudrovanera sa klixa.General War wrote: ↑25/07/2022 19:38vjeshalica wrote: ↑25/07/2022 19:35
Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.![]()
Jesi li ti kad cula ko je VonBraun?
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#3790 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nedorasli pozicijama kojima teze. Treba se znati ko je predsjednik drzave. Nisam ni glasao za njega, ali mu treba dati da se obrati, pa mijenjat ga u oktobru tj. nece ni biti kandidat, ali eto.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#3791 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovakvo neodgovorno ponasanje pozicije i opozicije je i dovelo da ga Shmit (na)mece.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#3793 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Onda i mene svrstaj u obozavateljku "Treceg rajha".vjeshalica wrote: ↑25/07/2022 19:35Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
I nije tema, a pogotovo nije tema za nekoga ko se ne razumije ili koristi Wiki kao jedini izvor.
Stoga, vratimo se temi, a to je Herr Schmidt.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3794 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sto nije i taj isti Kojovic kad mu je stalo da se cuje pravi glas, nije pravim rijecima nazvao posjetu i angazman Plenkovica jednom obicnom agresijom na drzavu? Jer to nije nista drugo.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3795 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sefik predstavlja sdO, a ne Bosnu i Hercegovinu. Prema tome, NIKO se nije trebao obratiti a da je iz politike.
To je isto da kazes da se na skupu udruzene opozicije u RS trebao obratiti dodik i cvijan.
Last edited by laserShow on 25/07/2022 19:43, edited 1 time in total.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3796 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nas gazijaŠkobo Habu wrote: ↑25/07/2022 19:37 Ja cirkusa na Kovačićima.
Ne d'o Bog da Zahiragiću ko dadne oružje u ruke.
U roku 48 sati bi opet bili u granicama iz vremena kralja Tvrtka.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#3797 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Po medijama covjek bi mislio lik se suprostavio raji jaki momaka. Kad ono na video vidis da se raspravlja sa penzionerkama. To je ta snOga sdO…donnie_darko wrote: ↑25/07/2022 19:39 Malo je rec kakav šljam od ljudi su ovi iz sda... onaj debeli zahiragic bi meni mogao samo kante smeca odnosit iz firme-i to kad nikog u ofisu nema da ne bi poceo pricat ne daj Boze.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3798 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da bogdom opozicija ima ovakvih kao Zahiragic. Dosli braniti drzavu a pizde se razbjezale zbog nekog obracanja. Valja kmecat po Twitteru.
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#3799 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Imaju li Ukri HIMARS dometa nekoliko hiljada kilometara??
Da vidimo jel u metar precizan ...
Da vidimo jel u metar precizan ...
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3800 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Abd 2026. clan Predsjednistva BiH. 
