Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
sime_cipol
Posts: 23439
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3751 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

Jel se ovi iz SDA po naocalima prepoznaju?
Uz clansku dobijes i cvike?
Jel od modela zavisi koliko si napredovao?

Pitam za jarana.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3752 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Kolinda wrote: 25/07/2022 19:14Zna li se
Ni tebi nisam stigao odgovoriti. Diskfalifikovao si sam sebe od bilo iz bilo koje objektivnosti, jer si jedan mucki botovski licemjer.

Zasto pa sad to?

Zato sto uporno spominjes Edima Fejzica, a zaboravljas Gorana Opšenicu :lol: tu se vidi da ti nisi za Bosnu i Hercegovinu, vec za Bosnu i Hercegovinu kako tvoji vladari kazu.

Da se razumijemo, vladara ima na sve tri strane. Ja se Edima stidim i nemam problema da to uvijek kazem, no vidim da nismo isti :)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3753 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by vjeshalica »

Kad Šmit podrzava Wernera Möldersa ne cudi me da igra sa ustaskim miljeom i ratnim zlocincima poput Covica
User avatar
dembele
Posts: 4229
Joined: 19/06/2014 09:15

#3754 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by dembele »

Ode opozicija jer se Džaferaga dohvatio mikrofona.
User avatar
pici
Posts: 46402
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3755 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

Član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović pokušao se obratiti prisutnima ali mu to nisu dozvolili pojedini učesnici protesta. Burno je na to reagovao Haris Zahiragić. Nakon rasprave Džaferović se obratio riječima "Nisam došao ovdje da vas dijelim"
Najbolje da niste nikako došli.Samo gofnjiva motka pa u miljacku da voda odnese.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#3756 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

laserShow wrote: 25/07/2022 19:17
Kolinda wrote: 25/07/2022 19:14Zna li se
Ni tebi nisam stigao odgovoriti. Diskfalifikovao si sam sebe od bilo iz bilo koje objektivnosti, jer si jedan mucki botovski licemjer.

Zasto pa sad to?

Zato sto uporno spominjes Edima Fejzica, a zaboravljas Gorana Opšenicu :lol: tu se vidi da ti nisi za Bosnu i Hercegovinu, vec za Bosnu i Hercegovinu kako tvoji vladari kazu.

Da se razumijemo, vladara ima na sve tri strane. Ja se Edima stidim i nemam problema da to uvijek kazem, no vidim da nismo isti :)
Gade mi se i Goran i Edim, što bi ja imao problem to reći.....
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3757 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

pici wrote: 25/07/2022 19:18
Član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović pokušao se obratiti prisutnima ali mu to nisu dozvolili pojedini učesnici protesta. Burno je na to reagovao Haris Zahiragić. Nakon rasprave Džaferović se obratio riječima "Nisam došao ovdje da vas dijelim"
Najbolje da niste nikako došli.Samo gofnjiva motka pa u miljacku da voda odnese.
Trenutna situacija ispred OHRa :D
Last edited by General War on 25/07/2022 19:22, edited 1 time in total.
Seawolf
Posts: 9171
Joined: 14/06/2012 22:59

#3758 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Seawolf »

vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:17 Kad Šmit podrzava Wernera Möldersa ne cudi me da igra sa ustaskim miljeom i ratnim zlocincima poput Covica
A što Werner Mölders smeta?

Nije nikada i nikome smetao, sem francuskim, engleskim i sovjetskim pilotima protiv kojih se sukobljavao.

I danas par srpskih budala i Reufu Bajroviću.
User avatar
pici
Posts: 46402
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3759 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

Napravi sdO predizborni skup, jadovi.Minirali su protest .
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3760 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

Kolinda wrote: 25/07/2022 19:20 Gade mi se i Goran i Edim, što bi ja imao problem to reći.....
Ako je tako, svaki put kada spomenes Edima, nemoj zaboraviti i Gorana. Onda cemo znati da je cilj normalna drzava, gdje ne mozes zanociti kao B probuditi se kao H/S, obrnuto i kombinovano :D

Ako pomenes samo edima u diskusiji, moja teza stoji.
User avatar
pici
Posts: 46402
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3761 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

Image

Dosli nizasta, sdO sjebe sve.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#3762 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ZoomZoomKiwi »

Ovi političari što su došli pred OHR da se slikaju, postigli su efekat da navijam za sve što je Schmidt naumio, pa makar ja sutra umro odmah. Eto. Gade mi se. Dokaz da su došli zbog svojih guzica i ni zbog čeg više.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3763 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by vjeshalica »

Seawolf wrote: 25/07/2022 19:21
vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:17 Kad Šmit podrzava Wernera Möldersa ne cudi me da igra sa ustaskim miljeom i ratnim zlocincima poput Covica
A što Werner Mölders smeta?

Nije nikada i nikome smetao, sem francuskim, engleskim i sovjetskim pilotima protiv kojih se sukobljavao.

I danas par srpskih budala i Reufu Bajroviću.
Image
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3764 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

Hladno SDA "preuzela" skup, a ovi bi da državu organizuju. :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#3765 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ZoomZoomKiwi »

Casual's wrote: 25/07/2022 19:26 Hladno SDA "preuzela" skup, a ovi bi da državu organizuju. :lol:
Elegantno :mrgreen: katastrofa
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#3766 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skrbavi-admin »

Drago mi je samo radi Seljajva sto ce kontrolni punkt osvanut u Ajrodromskom naselju, Dobrinji, Mrkovicima i Kobiljaci....
Eto vam fildzan drzavica koju ste cijelo vrijeme igrali dok vas je kurac bolio za sve ostale dijelove BIH i za citavom BIH.... Zao mi je samo one raje i djece sa bijelim nisanima za sta glavu dadose.... Zao mi je sto me nije boh uzeo sebi sa njima da ne gledam ovaj sund od politike drzave zivota kulture spprta i ekonomije.... Cetnik nije sjebo koliko je balija sjebo....
Last edited by skrbavi-admin on 25/07/2022 19:30, edited 2 times in total.
User avatar
pici
Posts: 46402
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3767 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »

19:17
Kojović i Bećirović napustili skup
Nakon što se građanima obratio član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović, što mu je nakon kraće rasprave omogućio Haris Zahiragić i predsjednik AntyDayton pokreta Nihad Aličković koji je držao mikrofon koji je dao Džaferoviću rekavši da se svi politički predstavnici obrate po jednu minutu skup su napustili Predrag Kojović i Denis Bećirović.

Kojović je poručio da je Džaferović zloupotrijebio skup.
:thumbup: Govna sdOvska opet se minira i zloupotrebljava, djaba naviklo se.
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3768 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by red evil »

pici wrote: 25/07/2022 19:28
19:17
Kojović i Bećirović napustili skup
Nakon što se građanima obratio član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović, što mu je nakon kraće rasprave omogućio Haris Zahiragić i predsjednik AntyDayton pokreta Nihad Aličković koji je držao mikrofon koji je dao Džaferoviću rekavši da se svi politički predstavnici obrate po jednu minutu skup su napustili Predrag Kojović i Denis Bećirović.

Kojović je poručio da je Džaferović zloupotrijebio skup.
:thumbup: Govna sdOvska opet se minira i zloupotrebljava, djaba naviklo se.
Hahahaah ljudi hoće da preuzmu državu a hladno pobjegli. Genijalna ideja. Uvijek bilo kod ljute ciganke prazna torba. :lol: :lol: :lol: :lol:
Seawolf
Posts: 9171
Joined: 14/06/2012 22:59

#3769 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Seawolf »

vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:26
Seawolf wrote: 25/07/2022 19:21
A što Werner Mölders smeta?

Nije nikada i nikome smetao, sem francuskim, engleskim i sovjetskim pilotima protiv kojih se sukobljavao.

I danas par srpskih budala i Reufu Bajroviću.
Image
Ne kontam šta hoćeš reći ovom fotografijom.

U čemu se pukovnik Luftwaffe-a trebao fotografisati 1941-e, u pidžami?
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3770 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Sultanija se ogrnula LV BH zastavom :srce: :srce: :srce:
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3771 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

red evil wrote: 25/07/2022 19:30 Hahahaah ljudi hoće da preuzmu državu a hladno pobjegli. Genijalna ideja. Uvijek bilo kod ljute ciganke prazna torba.
Ako je bio dogovor da se ne obraca niko od politickih "predstavnika", sta je onda to sto je uradio dzafke? Kako ti to nazivas? Ja neiskrenim muslimanom.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#3772 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Kolinda »

laserShow wrote: 25/07/2022 19:22
Kolinda wrote: 25/07/2022 19:20 Gade mi se i Goran i Edim, što bi ja imao problem to reći.....
Ako je tako, svaki put kada spomenes Edima, nemoj zaboraviti i Gorana. Onda cemo znati da je cilj normalna drzava, gdje ne mozes zanociti kao B probuditi se kao H/S, obrnuto i kombinovano :D

Ako pomenes samo edima u diskusiji, moja teza stoji.
Gledajući s ljudske strane šljam obojica samo što im se uloge razlikuju, Gorana netko uhljebi na 3-4000 a njegova snaga u DN je ravna 0 dok Edim služi tome da cijelom hrvatskom narodu ospori politička prava....valjda ti je to jasno....
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#3773 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pinkman »

Casual's wrote: 25/07/2022 19:26 Hladno SDA "preuzela" skup, a ovi bi da državu organizuju. :lol:
Sta su preuzeli... obratio se Dzaferovic koji je predsjedavajuci Predsjednistva BIH. Trebao se jos Komsic obratiti i niko vise.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7129
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#3774 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skrbavi-admin »

detroit-mercy wrote: 25/07/2022 19:31 Sultanija se ogrnula LV BH zastavom :srce: :srce: :srce:
Sto ne bi kad joj platismo milion za vjencanje
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#3775 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by ZoomZoomKiwi »

Valjala joj je trokutasta zastava više neg ikom ijedna. I ja bih je nosao.
Locked