Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- sime_cipol
- Posts: 23439
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3751 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jel se ovi iz SDA po naocalima prepoznaju?
Uz clansku dobijes i cvike?
Jel od modela zavisi koliko si napredovao?
Pitam za jarana.
Uz clansku dobijes i cvike?
Jel od modela zavisi koliko si napredovao?
Pitam za jarana.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3752 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ni tebi nisam stigao odgovoriti. Diskfalifikovao si sam sebe od bilo iz bilo koje objektivnosti, jer si jedan mucki botovski licemjer.
Zasto pa sad to?
Zato sto uporno spominjes Edima Fejzica, a zaboravljas Gorana Opšenicu
Da se razumijemo, vladara ima na sve tri strane. Ja se Edima stidim i nemam problema da to uvijek kazem, no vidim da nismo isti
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3753 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Kad Šmit podrzava Wernera Möldersa ne cudi me da igra sa ustaskim miljeom i ratnim zlocincima poput Covica
- dembele
- Posts: 4229
- Joined: 19/06/2014 09:15
#3754 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ode opozicija jer se Džaferaga dohvatio mikrofona.
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3755 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Najbolje da niste nikako došli.Samo gofnjiva motka pa u miljacku da voda odnese.Član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović pokušao se obratiti prisutnima ali mu to nisu dozvolili pojedini učesnici protesta. Burno je na to reagovao Haris Zahiragić. Nakon rasprave Džaferović se obratio riječima "Nisam došao ovdje da vas dijelim"
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#3756 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Gade mi se i Goran i Edim, što bi ja imao problem to reći.....laserShow wrote: ↑25/07/2022 19:17Ni tebi nisam stigao odgovoriti. Diskfalifikovao si sam sebe od bilo iz bilo koje objektivnosti, jer si jedan mucki botovski licemjer.
Zasto pa sad to?
Zato sto uporno spominjes Edima Fejzica, a zaboravljas Gorana Opšenicutu se vidi da ti nisi za Bosnu i Hercegovinu, vec za Bosnu i Hercegovinu kako tvoji vladari kazu.
Da se razumijemo, vladara ima na sve tri strane. Ja se Edima stidim i nemam problema da to uvijek kazem, no vidim da nismo isti![]()
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3757 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Trenutna situacija ispred OHRapici wrote: ↑25/07/2022 19:18Najbolje da niste nikako došli.Samo gofnjiva motka pa u miljacku da voda odnese.Član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović pokušao se obratiti prisutnima ali mu to nisu dozvolili pojedini učesnici protesta. Burno je na to reagovao Haris Zahiragić. Nakon rasprave Džaferović se obratio riječima "Nisam došao ovdje da vas dijelim"
Last edited by General War on 25/07/2022 19:22, edited 1 time in total.
-
Seawolf
- Posts: 9172
- Joined: 14/06/2012 22:59
#3758 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
A što Werner Mölders smeta?vjeshalica wrote: ↑25/07/2022 19:17 Kad Šmit podrzava Wernera Möldersa ne cudi me da igra sa ustaskim miljeom i ratnim zlocincima poput Covica
Nije nikada i nikome smetao, sem francuskim, engleskim i sovjetskim pilotima protiv kojih se sukobljavao.
I danas par srpskih budala i Reufu Bajroviću.
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3759 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Napravi sdO predizborni skup, jadovi.Minirali su protest .
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3760 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ako je tako, svaki put kada spomenes Edima, nemoj zaboraviti i Gorana. Onda cemo znati da je cilj normalna drzava, gdje ne mozes zanociti kao B probuditi se kao H/S, obrnuto i kombinovano
Ako pomenes samo edima u diskusiji, moja teza stoji.
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3761 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Dosli nizasta, sdO sjebe sve.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#3762 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ovi političari što su došli pred OHR da se slikaju, postigli su efekat da navijam za sve što je Schmidt naumio, pa makar ja sutra umro odmah. Eto. Gade mi se. Dokaz da su došli zbog svojih guzica i ni zbog čeg više.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#3763 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Seawolf wrote: ↑25/07/2022 19:21A što Werner Mölders smeta?vjeshalica wrote: ↑25/07/2022 19:17 Kad Šmit podrzava Wernera Möldersa ne cudi me da igra sa ustaskim miljeom i ratnim zlocincima poput Covica
Nije nikada i nikome smetao, sem francuskim, engleskim i sovjetskim pilotima protiv kojih se sukobljavao.
I danas par srpskih budala i Reufu Bajroviću.

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3764 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Hladno SDA "preuzela" skup, a ovi bi da državu organizuju. 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#3766 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Drago mi je samo radi Seljajva sto ce kontrolni punkt osvanut u Ajrodromskom naselju, Dobrinji, Mrkovicima i Kobiljaci....
Eto vam fildzan drzavica koju ste cijelo vrijeme igrali dok vas je kurac bolio za sve ostale dijelove BIH i za citavom BIH.... Zao mi je samo one raje i djece sa bijelim nisanima za sta glavu dadose.... Zao mi je sto me nije boh uzeo sebi sa njima da ne gledam ovaj sund od politike drzave zivota kulture spprta i ekonomije.... Cetnik nije sjebo koliko je balija sjebo....
Eto vam fildzan drzavica koju ste cijelo vrijeme igrali dok vas je kurac bolio za sve ostale dijelove BIH i za citavom BIH.... Zao mi je samo one raje i djece sa bijelim nisanima za sta glavu dadose.... Zao mi je sto me nije boh uzeo sebi sa njima da ne gledam ovaj sund od politike drzave zivota kulture spprta i ekonomije.... Cetnik nije sjebo koliko je balija sjebo....
Last edited by skrbavi-admin on 25/07/2022 19:30, edited 2 times in total.
- pici
- Posts: 46402
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3767 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
19:17
Kojović i Bećirović napustili skup
Nakon što se građanima obratio član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović, što mu je nakon kraće rasprave omogućio Haris Zahiragić i predsjednik AntyDayton pokreta Nihad Aličković koji je držao mikrofon koji je dao Džaferoviću rekavši da se svi politički predstavnici obrate po jednu minutu skup su napustili Predrag Kojović i Denis Bećirović.
Kojović je poručio da je Džaferović zloupotrijebio skup.
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3768 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Hahahaah ljudi hoće da preuzmu državu a hladno pobjegli. Genijalna ideja. Uvijek bilo kod ljute ciganke prazna torba.pici wrote: ↑25/07/2022 19:2819:17
Kojović i Bećirović napustili skup
Nakon što se građanima obratio član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović, što mu je nakon kraće rasprave omogućio Haris Zahiragić i predsjednik AntyDayton pokreta Nihad Aličković koji je držao mikrofon koji je dao Džaferoviću rekavši da se svi politički predstavnici obrate po jednu minutu skup su napustili Predrag Kojović i Denis Bećirović.
Kojović je poručio da je Džaferović zloupotrijebio skup.Govna sdOvska opet se minira i zloupotrebljava, djaba naviklo se.
-
Seawolf
- Posts: 9172
- Joined: 14/06/2012 22:59
#3769 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne kontam šta hoćeš reći ovom fotografijom.
U čemu se pukovnik Luftwaffe-a trebao fotografisati 1941-e, u pidžami?
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3770 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sultanija se ogrnula LV BH zastavom

- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3771 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ako je bio dogovor da se ne obraca niko od politickih "predstavnika", sta je onda to sto je uradio dzafke? Kako ti to nazivas? Ja neiskrenim muslimanom.
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#3772 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Gledajući s ljudske strane šljam obojica samo što im se uloge razlikuju, Gorana netko uhljebi na 3-4000 a njegova snaga u DN je ravna 0 dok Edim služi tome da cijelom hrvatskom narodu ospori politička prava....valjda ti je to jasno....
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
- skrbavi-admin
- Posts: 7129
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#3774 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sto ne bi kad joj platismo milion za vjencanje
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#3775 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Valjala joj je trokutasta zastava više neg ikom ijedna. I ja bih je nosao.
