Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#3776 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by agnostic_front »

red evil wrote: 25/07/2022 19:30
pici wrote: 25/07/2022 19:28

:thumbup: Govna sdOvska opet se minira i zloupotrebljava, djaba naviklo se.
Hahahaah ljudi hoće da preuzmu državu a hladno pobjegli. Genijalna ideja. Uvijek bilo kod ljute ciganke prazna torba. :lol: :lol: :lol: :lol:
Docim bi dzentlmenski i drzavnicki bilo da se tuku sa cakijasima.
User avatar
zigubigule
Posts: 707
Joined: 03/08/2016 00:26

#3777 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by zigubigule »

Dzaferovic je clan predsjedništva. Kojovic je clan videoteke.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#3778 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by red evil »

laserShow wrote: 25/07/2022 19:31
red evil wrote: 25/07/2022 19:30 Hahahaah ljudi hoće da preuzmu državu a hladno pobjegli. Genijalna ideja. Uvijek bilo kod ljute ciganke prazna torba.
Ako je bio dogovor da se ne obraca niko od politickih "predstavnika", sta je onda to sto je uradio dzafke? Kako ti to nazivas? Ja neiskrenim muslimanom.
Šefik je predsjedavajući Predjedništva i on se trebao obratiti. I na kraju krajeva opozicija mora bit pametnija a ne odmah pobjeći ko kakve uvrijeđene mlade i galamiti iz daleka. Ali, to SDP radi godinama...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3779 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by vjeshalica »

Seawolf wrote: 25/07/2022 19:30
vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:26

Image
Ne kontam šta hoćeš reći ovom fotografijom.

U čemu se pukovnik Luftwaffe-a trebao fotografisati 1941-e, u pidžami?
Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3780 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

pinkman wrote: 25/07/2022 19:32
Casual's wrote: 25/07/2022 19:26 Hladno SDA "preuzela" skup, a ovi bi da državu organizuju. :lol:
Sta su preuzeli... obratio se Dzaferovic koji je predsjedavajuci Predsjednistva BIH. Trebao se jos Komsic obratiti i niko vise.
Pa što pobjegoše ovi onda?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17068
Joined: 27/04/2021 22:52

#3781 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by tramvajtrojka »

zigubigule wrote: 25/07/2022 19:34 Dzaferovic je clan predsjedništva. Kojovic je clan videoteke.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
https://avaz.ba/vijesti/bih/760608/zest ... -gradanima

ti stvarno opravdavas ovog seljaka i ovakav nastup prema gradjanima frajer je zasluzio da ga neko pukne stocem u vugla
User avatar
pici
Posts: 46398
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3782 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pici »



Potpisuj.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3783 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

skrbavi-admin wrote: 25/07/2022 19:32
detroit-mercy wrote: 25/07/2022 19:31 Sultanija se ogrnula LV BH zastavom :srce: :srce: :srce:
Sto ne bi kad joj platismo milion za vjencanje
Haj ne kudi, sve je to zet bizMIsmen platio :mrgreen:, firma mu radi 24/7, ni vikenda ni praznika, ne znam kako je ostavio firmu i uzeo slobodan dan za svadbu. I opet vam ne valja :mrgreen:.
Škobo Habu
Posts: 9804
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3784 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Škobo Habu »

Ja cirkusa na Kovačićima.

Ne d'o Bog da Zahiragiću ko dadne oružje u ruke.

U roku 48 sati bi opet bili u granicama iz vremena kralja Tvrtka.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23436
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3785 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by sime_cipol »

Nista drugo nisam ni očekivao od zelenih kmera :-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3786 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by General War »

vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:35
Seawolf wrote: 25/07/2022 19:30
Ne kontam šta hoćeš reći ovom fotografijom.

U čemu se pukovnik Luftwaffe-a trebao fotografisati 1941-e, u pidžami?
Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
:lol:
Jesi li ti kad cula ko je VonBraun?
User avatar
zigubigule
Posts: 707
Joined: 03/08/2016 00:26

#3787 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by zigubigule »

tramvajtrojka wrote: 25/07/2022 19:36
zigubigule wrote: 25/07/2022 19:34 Dzaferovic je clan predsjedništva. Kojovic je clan videoteke.
Smatram da niko ne treba da obrati javno ali ako vec mora neka ide clan predsjednistva, jer se radi o drzavnim interesima.
https://avaz.ba/vijesti/bih/760608/zest ... -gradanima

ti stvarno opravdavas ovog seljaka i ovakav nastup prema gradjanima frajer je zasluzio da ga neko pukne stocem u vugla
Seljaci su to sve od reda, nema tu izuzetaka. Ja kazem da bi odjeknuo skup u stranim medijima, clan predsjedništva bi trebao jedini da govori. Isto bi mislio da je umjesto Dzafera bilo ko iz trojke, cetvorke, petice.
User avatar
donnie_darko
Posts: 1198
Joined: 11/11/2017 22:49

#3788 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by donnie_darko »

Malo je rec kakav šljam od ljudi su ovi iz sda... onaj debeli zahiragic bi meni mogao samo kante smeca odnosit iz firme-i to kad nikog u ofisu nema da ne bi poceo pricat ne daj Boze.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3789 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by vjeshalica »

General War wrote: 25/07/2022 19:38
vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:35

Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
:lol:
Jesi li ti kad cula ko je VonBraun?
Hajde svugdje je skandal samo nije kod mudrovanera sa klixa.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#3790 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by pinkman »

Casual's wrote: 25/07/2022 19:35
pinkman wrote: 25/07/2022 19:32

Sta su preuzeli... obratio se Dzaferovic koji je predsjedavajuci Predsjednistva BIH. Trebao se jos Komsic obratiti i niko vise.
Pa što pobjegoše ovi onda?
Nedorasli pozicijama kojima teze. Treba se znati ko je predsjednik drzave. Nisam ni glasao za njega, ali mu treba dati da se obrati, pa mijenjat ga u oktobru tj. nece ni biti kandidat, ali eto.
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#3791 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by plavi_E »

red evil wrote: 25/07/2022 19:35
Spoiler
Show
laserShow wrote: 25/07/2022 19:31

Ako je bio dogovor da se ne obraca niko od politickih "predstavnika", sta je onda to sto je uradio dzafke? Kako ti to nazivas? Ja neiskrenim muslimanom.
Šefik je predsjedavajući Predjedništva i on se trebao obratiti. I na kraju krajeva opozicija mora bit pametnija a ne odmah pobjeći ko kakve uvrijeđene mlade i galamiti iz daleka. Ali, to SDP radi godinama...
Ovakvo neodgovorno ponasanje pozicije i opozicije je i dovelo da ga Shmit (na)mece.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3792 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

pici wrote: 25/07/2022 19:36

Potpisuj.
Zahiraga, krizni management :thumbup: odmah ga kao clana pravnog tima SDA kod Schmidta da on to snjim raspravi i da mu objasni par stvari.
Ne gine mu mjesto premijera :srce: inshallah :mrgreen:.
Btw, tko je plavka u krupnom kadru, i nju bi trebalo malo progurati :izet:.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3793 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Bloo »

vjeshalica wrote: 25/07/2022 19:35
Seawolf wrote: 25/07/2022 19:30
Ne kontam šta hoćeš reći ovom fotografijom.

U čemu se pukovnik Luftwaffe-a trebao fotografisati 1941-e, u pidžami?
Jao jao imamo obozavatelja Treceg rajha na forumu
Vidis koliko si prazan, to je bio skandal, a znas li zasto, blizak covjek Geringov tebi ne predstavlja problem? Znas li makar ko je Gering?
Vidi se da veze sa zivotom nemas kad ne vidis problem u tome,izgleda da si imao helvera iz istorije. Da bi neko mudrovo po forumima i u stvarnom zivotu glumio pametologa nek barem cita istoriju.
Onda i mene svrstaj u obozavateljku "Treceg rajha".

I nije tema, a pogotovo nije tema za nekoga ko se ne razumije ili koristi Wiki kao jedini izvor.
Stoga, vratimo se temi, a to je Herr Schmidt.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#3794 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by vjeshalica »

Sto nije i taj isti Kojovic kad mu je stalo da se cuje pravi glas, nije pravim rijecima nazvao posjetu i angazman Plenkovica jednom obicnom agresijom na drzavu? Jer to nije nista drugo.
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#3795 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laserShow »

red evil wrote: 25/07/2022 19:35 Šefik je predsjedavajući Predjedništva i on se trebao obratiti
Sefik predstavlja sdO, a ne Bosnu i Hercegovinu. Prema tome, NIKO se nije trebao obratiti a da je iz politike.

To je isto da kazes da se na skupu udruzene opozicije u RS trebao obratiti dodik i cvijan.
Last edited by laserShow on 25/07/2022 19:43, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3796 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Škobo Habu wrote: 25/07/2022 19:37 Ja cirkusa na Kovačićima.

Ne d'o Bog da Zahiragiću ko dadne oružje u ruke.

U roku 48 sati bi opet bili u granicama iz vremena kralja Tvrtka.
Nas gazija :srce:
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#3797 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

donnie_darko wrote: 25/07/2022 19:39 Malo je rec kakav šljam od ljudi su ovi iz sda... onaj debeli zahiragic bi meni mogao samo kante smeca odnosit iz firme-i to kad nikog u ofisu nema da ne bi poceo pricat ne daj Boze.
Po medijama covjek bi mislio lik se suprostavio raji jaki momaka. Kad ono na video vidis da se raspravlja sa penzionerkama. To je ta snOga sdO…
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3798 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Casual's »

Da bogdom opozicija ima ovakvih kao Zahiragic. Dosli braniti drzavu a pizde se razbjezale zbog nekog obracanja. Valja kmecat po Twitteru.
swanfilter
Posts: 10819
Joined: 06/06/2008 18:52

#3799 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by swanfilter »

Imaju li Ukri HIMARS dometa nekoliko hiljada kilometara??

Da vidimo jel u metar precizan ...
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#3800 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by NediM17 »

Abd 2026. clan Predsjednistva BiH. :lol:
Locked