Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14926 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

ZonFon wrote: 24/07/2022 22:32
Logovan wrote: 24/07/2022 22:30 Opet jebu Bosnu cijelu, ispali od Tirane da Bog da i ugasili se odmah poslije utakmice.
Manijaci gađali bakljama tribinu ispod i onda ide ova pjesma.
Nikakve to veze nema, pjevaju oni ovo vazda.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14927 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Bravo Zeljovci
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14928 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Logovan wrote: 24/07/2022 22:42 Nikakve to veze nema, pjevaju oni ovo vazda.
Znam da pjevaju samo sam dao konotaciju.

Meni je smjesnije sto se svake godine ovdje isćuđava tome kako onu pjevaju to. Kao nesto novo, nesto do sad neviđeno, nikad do sada opjevano :roll:

OT: Komsije bas iznenadile :shock: i ovim rezultatom se kandidovali u favorita za titulu ove sezone :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14929 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

90minut wrote: 24/07/2022 22:41
Logovan wrote: 24/07/2022 22:30 Opet jebu Bosnu cijelu, ispali od Tirane da Bog da i ugasili se odmah poslije utakmice.
Jebe njima Željeznicar mile majke!
Zar nam nece dati jos 5?
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14930 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Bravo za Želju.
Jakirović odmah treba ostavku dati, neopozivu :lol:
Prošle sezone samo jedan poraz u 33 kola, sad odmah izgubi u prvom kolu koje su igrali :D
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#14931 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

hrasno38 wrote: 24/07/2022 22:54
90minut wrote: 24/07/2022 22:41

Jebe njima Željeznicar mile majke!
Zar nam nece dati jos 5?
Ma nisam znao da ovi igraju bez polovine..

Sve ti je to obrnuta psihologija i kuknjava vi nam niste nikakva prijetnja Zrinja jeste. :thumbup:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#14932 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ljevoruki »

Ne vjerujem, majke mi.
Sablja :kiss:

VTŽ
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#14933 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by elk »

Bravo zeljo :thumbup:
Iducu garant gube od sloge, viteza ili metalegea, ne znam s kim igramo :D
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14934 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

ZonFon wrote: 24/07/2022 22:54 Znam da pjevaju samo sam dao konotaciju.

Meni je smjesnije sto se svake godine ovdje isćuđava tome kako onu pjevaju to. Kao nesto novo, nesto do sad neviđeno, nikad do sada opjevano :roll:

OT: Komsije bas iznenadile :shock: i ovim rezultatom se kandidovali u favorita za titulu ove sezone :D
Ma ja im svaki put poželim raspad i to je to, a biće nekad ako Bog da. :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25472
Joined: 12/08/2013 12:51

#14935 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by insaneinthebrain »

Konacno pobjeda u gostima. Bravo momci. Steta sto i Leotar nije pao. :thumbup:
last mohicans
Posts: 18203
Joined: 09/08/2012 23:19

#14936 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Ahh,kakav dan,komsije uzele uzpovce,mi četalje. Jos sutra da Smitu odbrusimo, na braniku domovine. :thumbup: :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14937 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

elk wrote: 24/07/2022 22:57 Bravo zeljo :thumbup:
Iducu garant gube od sloge, viteza ili metalegea, ne znam s kim igramo :D
Siroki kuci
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14938 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Onaj golman Borca je reprezentativac BiH??????

Čega reprezentativac? Šta da on reprezentira?

Ili nisam dobro skonto
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#14939 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Usro Zrinski Ponovo :lol:
Aaa špice u autobusu, šta je ovo ...
Počinje majorizacija again.

... Jednoga dana kada prođe sve
Autoputa sjećat ćeš se.
Jednoga dana Zrinja ćut će se glas.
Bježao je i tvoj Ultras...

Ipak kapa dole Zrinji što nije odgodio tekmu. Svaka čast.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#14940 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

Hocemo li mu halaliti 😁
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14941 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Sad onaj X na Grbavici protiv Leotara ima jos gorci okus :twisted:
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14942 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

I ono sto je cinjenica je da je Bilbija jaci napadac od vecine koji su u rosteru reprezentacije. Emm ima tehniku, em ima osjecaj za gol, em ima sut.....
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#14943 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Igru briši, bodove piši. 😁😁
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14944 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

hrasno38 wrote: 24/07/2022 23:27 I ono sto je cinjenica je da je Bilbija jaci napadac od vecine koji su u rosteru reprezentacije. Emm ima tehniku, em ima osjecaj za gol, em ima sut.....
Na stranu sto je Bilbija igracina za ovu ligu ali ovaj Santos je cudo od igraca a la Visca u Zelji
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14945 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Gdje je onaj sto me je prozivao da sam pitar...jesam danas i pitar i manijak.Lijepog dana,da ih je vise ovakvih
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#14946 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ljevoruki »

luckylaka wrote: 24/07/2022 23:35
hrasno38 wrote: 24/07/2022 23:27 I ono sto je cinjenica je da je Bilbija jaci napadac od vecine koji su u rosteru reprezentacije. Emm ima tehniku, em ima osjecaj za gol, em ima sut.....
Na stranu sto je Bilbija igracina za ovu ligu ali ovaj Santos je cudo od igraca a la Visca u Zelji
Santos je dokaz koliko je liga spora. Dovedes brzog igraca i on izgleda ko Salah.
Da nam je jos jedan ove brzine na drugom boku. Ih.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14947 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ljevoruki wrote: 24/07/2022 23:43
luckylaka wrote: 24/07/2022 23:35

Na stranu sto je Bilbija igracina za ovu ligu ali ovaj Santos je cudo od igraca a la Visca u Zelji
Santos je dokaz koliko je liga spora. Dovedes brzog igraca i on izgleda ko Salah.
Da nam je jos jedan ove brzine na drugom boku. Ih.
Dolazi ubrzo!
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#14948 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ljevoruki »

hrasno38 wrote: 25/07/2022 00:18
ljevoruki wrote: 24/07/2022 23:43

Santos je dokaz koliko je liga spora. Dovedes brzog igraca i on izgleda ko Salah.
Da nam je jos jedan ove brzine na drugom boku. Ih.
Dolazi ubrzo!
Ko, sta, gdje? Imena, daj imena. :D
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14949 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/iz-fr ... /220725038

"City se pojacao sa Coulibaliy-em."

Jbt kako zvuci ova recenica :lol:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14950 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Piaty wrote: 25/07/2022 11:15 https://www.klix.ba/sport/nogomet/iz-fr ... /220725038

"City se pojacao sa Coulibaliy-em."

Jbt kako zvuci ova recenica :lol:
EPL & PLBiH, bare - bare :mrgreen:
Post Reply