Nikakve to veze nema, pjevaju oni ovo vazda.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14927 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo Zeljovci
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14928 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znam da pjevaju samo sam dao konotaciju.
Meni je smjesnije sto se svake godine ovdje isćuđava tome kako onu pjevaju to. Kao nesto novo, nesto do sad neviđeno, nikad do sada opjevano
OT: Komsije bas iznenadile
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14930 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo za Želju.
Jakirović odmah treba ostavku dati, neopozivu
Prošle sezone samo jedan poraz u 33 kola, sad odmah izgubi u prvom kolu koje su igrali
Jakirović odmah treba ostavku dati, neopozivu
Prošle sezone samo jedan poraz u 33 kola, sad odmah izgubi u prvom kolu koje su igrali
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#14932 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne vjerujem, majke mi.
Sablja
VTŽ
Sablja
VTŽ
-
elk
- Posts: 3150
- Joined: 14/08/2006 12:03
#14933 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo zeljo
Iducu garant gube od sloge, viteza ili metalegea, ne znam s kim igramo
Iducu garant gube od sloge, viteza ili metalegea, ne znam s kim igramo
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14934 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ja im svaki put poželim raspad i to je to, a biće nekad ako Bog da.ZonFon wrote: ↑24/07/2022 22:54 Znam da pjevaju samo sam dao konotaciju.
Meni je smjesnije sto se svake godine ovdje isćuđava tome kako onu pjevaju to. Kao nesto novo, nesto do sad neviđeno, nikad do sada opjevano![]()
OT: Komsije bas iznenadilei ovim rezultatom se kandidovali u favorita za titulu ove sezone
![]()
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14935 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Konacno pobjeda u gostima. Bravo momci. Steta sto i Leotar nije pao. 
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14936 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ahh,kakav dan,komsije uzele uzpovce,mi četalje. Jos sutra da Smitu odbrusimo, na braniku domovine.

- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#14938 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Onaj golman Borca je reprezentativac BiH??????
Čega reprezentativac? Šta da on reprezentira?
Ili nisam dobro skonto
Čega reprezentativac? Šta da on reprezentira?
Ili nisam dobro skonto
-
splinter
- Posts: 8705
- Joined: 08/10/2011 12:28
#14939 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Usro Zrinski Ponovo 
Aaa špice u autobusu, šta je ovo ...
Počinje majorizacija again.
... Jednoga dana kada prođe sve
Autoputa sjećat ćeš se.
Jednoga dana Zrinja ćut će se glas.
Bježao je i tvoj Ultras...
Ipak kapa dole Zrinji što nije odgodio tekmu. Svaka čast.
Aaa špice u autobusu, šta je ovo ...
Počinje majorizacija again.
... Jednoga dana kada prođe sve
Autoputa sjećat ćeš se.
Jednoga dana Zrinja ćut će se glas.
Bježao je i tvoj Ultras...
Ipak kapa dole Zrinji što nije odgodio tekmu. Svaka čast.
- Slo Burner
- Posts: 5898
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#14940 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hocemo li mu halaliti 
- sime_cipol
- Posts: 23405
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14941 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sad onaj X na Grbavici protiv Leotara ima jos gorci okus 
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14942 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I ono sto je cinjenica je da je Bilbija jaci napadac od vecine koji su u rosteru reprezentacije. Emm ima tehniku, em ima osjecaj za gol, em ima sut.....
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#14943 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Igru briši, bodove piši. 

- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14945 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Gdje je onaj sto me je prozivao da sam pitar...jesam danas i pitar i manijak.Lijepog dana,da ih je vise ovakvih
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#14946 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14947 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#14949 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://www.klix.ba/sport/nogomet/iz-fr ... /220725038
"City se pojacao sa Coulibaliy-em."
Jbt kako zvuci ova recenica
"City se pojacao sa Coulibaliy-em."
Jbt kako zvuci ova recenica
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14950 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
EPL & PLBiH, bare - barePiaty wrote: ↑25/07/2022 11:15 https://www.klix.ba/sport/nogomet/iz-fr ... /220725038
"City se pojacao sa Coulibaliy-em."
Jbt kako zvuci ova recenica![]()
