Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14801 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Igman ubio Široki, prečka, stativa,nekoliko zicera skinuo golman Širokog. Na kraju izgubiše sa jednim šutem ka golu. Ali Dupovac pravo pojačanje, nek smo se klocine riješili. :izet:
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#14802 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Login77777 »

Kako Igman moze igrati utakmice premijer lige na stadionu Doboj Kaknja a Mladost izbacena iz lige radi stadiona. I niko nista no to.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14803 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Login77777 wrote: 16/07/2022 20:48 Kako Igman moze igrati utakmice premijer lige na stadionu Doboj Kaknja a Mladost izbacena iz lige radi stadiona. I niko nista no to.
Prvu godinu mogu igrati bez reflektora. Igman će se brzo vratiti na svoj stadion. Rade rekonstrukciju.

A Mladosti jesu napravili igranku. Mladost je, pošto nije bila klub koji je tek ušao u ligu, trebala igrati na stadionu sa reflektorima. Nisu uradili reflektore na svom stadionu, prijavili Bilino polje na ugovor sa gradom Zenicom, ali su iz nogometnog saveza tumačili da ugovor nije valjan jer je navodno i Čelik trebao dati saglasnost. Tako nekako.
last mohicans
Posts: 18218
Joined: 09/08/2012 23:19

#14804 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Dobra tekma na Grbavici, ali je ovaj Kosoric vaš Dupovac. Ćerajte ono!
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#14805 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studeni76 »

mirza_15 wrote: 16/07/2022 20:56
Login77777 wrote: 16/07/2022 20:48 Kako Igman moze igrati utakmice premijer lige na stadionu Doboj Kaknja a Mladost izbacena iz lige radi stadiona. I niko nista no to.
Prvu godinu mogu igrati bez reflektora. Igman će se brzo vratiti na svoj stadion. Rade rekonstrukciju.

A Mladosti jesu napravili igranku. Mladost je, pošto nije bila klub koji je tek ušao u ligu, trebala igrati na stadionu sa reflektorima. Nisu uradili reflektore na svom stadionu, prijavili Bilino polje na ugovor sa gradom Zenicom, ali su iz nogometnog saveza tumačili da ugovor nije valjan jer je navodno i Čelik trebao dati saglasnost. Tako nekako.
Ili drugim riječima ovi iz Čelika ispali pravi supci! Ljubomorni sto je neko uložio pare u klub iz neke MZ a ne u rupu bez dna zvanu Čelik!
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14806 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Pu jebo te i Beca i Stilic i Hodzic,jebo vas vise leotar
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14807 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

luckylaka wrote: 16/07/2022 22:56 Pu jebo te i Beca i Stilic i Hodzic,jebo vas vise leotar
Hahahhaha dzaba "sve je isto ko i lani" :D I u ovu sezonu Zeljo ulazi bez pravog napadaca jer i Beganovic i ovaj Haracic su dobri ali za federalnu ligu. Gigovic je zajedno sa pomocnicima veceras lose sudio...nilo je diskutabilnih ofsajda i konkretno ovaj zadnji faul nad Stilicem cist ko suza ali jebiga Leotar je klub iz rs-a!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14808 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:

Image
Vazda neka ciganija....
:nargila:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14809 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Bili smo nesto bolji, ali nije se dalo. Mogli su i ovi odnijeti sva 3 boda. Zao mi zbog raje i atmosfere, ali bice bolje (valjda).
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14810 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Znamo svi ko je Gigović i to nije sporno, ali večeras osim nekoliko grešaka na obije strane koje nisu uticale na rezultat (recimo umjesto Stanojeviću da drugom igraču žuti, a onda Stanojeviću da žuti za situaciju koja po mom sudu nije bila ni prekršaj) i ove veće greške za prekršaj na rubu šesnaesterca u 95-toj i nije tako loše sudio za standarde premijer lige. Nije neka pljačka, loše je to, ali vala nije ni za onakve izjave Mulalića, a Boga mi i novinara na kraju utakmice.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23407
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14811 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Smijesno je sudiju prozivati zbog jednog faula, a ovamo ne znas dati go iz 5 izglednih sansi. O primljenom golu sa zapadne tribine je suvišno i govoriti.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14812 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Jebi ga, nekad su sudije isle na ruku zelji, nekad nisu, ali kad idu na ruku tada nije problem. Stoga, treba prihvatiti onako kako je i nadati se da ce se vremena opet nekim cudom promjeniti i pokusati izvuci najbolje rezultate. Nekako ne znam da je toliko mogo siljiti da bi izvukao x za leotar. Haj da je borac u pitanju....ali leotar se treba pobjediti i da je fulio svirat jedan faul.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14813 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

sime_cipol wrote: 16/07/2022 23:02 Bili smo nesto bolji, ali nije se dalo. Mogli su i ovi odnijeti sva 3 boda. Zao mi zbog raje i atmosfere, ali bice bolje (valjda).
jebo to bolan sto i bolji nema od toga hajra.Nemas napadaca i kraj.Danas 8000 dzba doslo,slijedi 4000 pa 2000 zbog jebenog leotara.Santos je igracina ali kome dati loptu,Beca ...o jebem ti pa sutaj ako promasis nece ti niko zamjeriti ,pa ne mora svaka na Stilu ici.Mulala do tebe je nije do gigana ,jebo te on.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14814 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Nije Edis u krivu u vezi sudija, geeneralno.
Pa nemaš pravo ni komentarisati, a ljudi 'em ne znaju, 'em namjerno navlače.
Ne možemo mi naprijed kao liga sa ovakvim suđenjem kakvo gledamo već par sezona.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14815 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Sudjenje je generalno lose.
Pa evo veceras, cist crveni za cocalica. Ali jebiga, navikli smo.
mond
Posts: 3615
Joined: 24/10/2010 20:45

#14816 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mond »

Dobra tekma.
Stanoje, onako pitarski. Čestitke bratu. 8-)
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14817 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Sta se ljuti ovaj nargilas...pa Leotar je bio blize da pobijedi neg Zeljo
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14818 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Ne kontam sta moze natjerati pitara da subotu navecer provede gledajuci Zeljo-Leotar :?
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14819 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Sta znaci podizanje nogavica?! :zjev:

:mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33479
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#14820 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Point. »

studeni76 wrote: 16/07/2022 22:11
mirza_15 wrote: 16/07/2022 20:56

Prvu godinu mogu igrati bez reflektora. Igman će se brzo vratiti na svoj stadion. Rade rekonstrukciju.

A Mladosti jesu napravili igranku. Mladost je, pošto nije bila klub koji je tek ušao u ligu, trebala igrati na stadionu sa reflektorima. Nisu uradili reflektore na svom stadionu, prijavili Bilino polje na ugovor sa gradom Zenicom, ali su iz nogometnog saveza tumačili da ugovor nije valjan jer je navodno i Čelik trebao dati saglasnost. Tako nekako.
Ili drugim riječima ovi iz Čelika ispali pravi supci! Ljubomorni sto je neko uložio pare u klub iz neke MZ a ne u rupu bez dna zvanu Čelik!
Šta ima Čelik sa BP i da oni daju neku saglasnost, nije njihovo vlasništvo stadion.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14821 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Piaty wrote: 16/07/2022 23:56 Sta se ljuti ovaj nargilas...pa Leotar je bio blize da pobijedi neg Zeljo
Ma kakvi,prije njihove dvije zadnje sanse izmaslli se plav,Stila 2-3 puta,onaj novi zicer masi,onaj prco mali jedan na jedan sa golmanom.Jbga stize ka,na nakon promasaja...zamalo.Meni gigan nije bio toliko los osim zadnjeg ociglednog faula
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14822 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Jaki Trebinjci..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14823 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

luckylaka wrote: 17/07/2022 01:32
Piaty wrote: 16/07/2022 23:56 Sta se ljuti ovaj nargilas...pa Leotar je bio blize da pobijedi neg Zeljo
Ma kakvi,prije njihove dvije zadnje sanse izmaslli se plav,Stila 2-3 puta,onaj novi zicer masi,onaj prco mali jedan na jedan sa golmanom.Jbga stize ka,na nakon promasaja...zamalo.Meni gigan nije bio toliko los osim zadnjeg ociglednog faula
Dao je pogresnom igracu zuti karton, u normalnoj ligi letio bi s liste iste sekunde. To je omogucilo Stanojevicu da nastavi mesariti kako je htio do pred kraj utakmice.

Kako god, sami smo krivi sto smo prespavali utakmicu do 75. minute.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14824 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

ultima_palabra wrote: 17/07/2022 04:03
luckylaka wrote: 17/07/2022 01:32

Ma kakvi,prije njihove dvije zadnje sanse izmaslli se plav,Stila 2-3 puta,onaj novi zicer masi,onaj prco mali jedan na jedan sa golmanom.Jbga stize ka,na nakon promasaja...zamalo.Meni gigan nije bio toliko los osim zadnjeg ociglednog faula
Dao je pogresnom igracu zuti karton, u normalnoj ligi letio bi s liste iste sekunde. To je omogucilo Stanojevicu da nastavi mesariti kako je htio do pred kraj utakmice.

Kako god, sami smo krivi sto smo prespavali utakmicu do 75. minute.
Da crnjak bude veći on ono nije ni vidio nego mu je pomoćni signalizirao :mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14825 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

luckylaka wrote: 17/07/2022 01:32
Piaty wrote: 16/07/2022 23:56 Sta se ljuti ovaj nargilas...pa Leotar je bio blize da pobijedi neg Zeljo
Ma kakvi,prije njihove dvije zadnje sanse izmaslli se plav,Stila 2-3 puta,onaj novi zicer masi,onaj prco mali jedan na jedan sa golmanom.Jbga stize ka,na nakon promasaja...zamalo.Meni gigan nije bio toliko los osim zadnjeg ociglednog faula
Tako nekako. Nije navlačio do zadnjeg prekršaja. Stajao je blizu i nema šanse da nije vidio. Do tada je griješio, ali nisu bili penali, crveni i sl., a nisam primjetio da je ikom navlačio. Željo jeste bio bolji i imao je barem 3 veoma dobre situacije da postigne gol i još jedno 2,3 izgledne, ali je Leotar mogao kazniti promašaje u 2,3 situacije.
Post Reply