Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14801 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Igman ubio Široki, prečka, stativa,nekoliko zicera skinuo golman Širokog. Na kraju izgubiše sa jednim šutem ka golu. Ali Dupovac pravo pojačanje, nek smo se klocine riješili. 
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#14802 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako Igman moze igrati utakmice premijer lige na stadionu Doboj Kaknja a Mladost izbacena iz lige radi stadiona. I niko nista no to.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14803 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prvu godinu mogu igrati bez reflektora. Igman će se brzo vratiti na svoj stadion. Rade rekonstrukciju.Login77777 wrote: ↑16/07/2022 20:48 Kako Igman moze igrati utakmice premijer lige na stadionu Doboj Kaknja a Mladost izbacena iz lige radi stadiona. I niko nista no to.
A Mladosti jesu napravili igranku. Mladost je, pošto nije bila klub koji je tek ušao u ligu, trebala igrati na stadionu sa reflektorima. Nisu uradili reflektore na svom stadionu, prijavili Bilino polje na ugovor sa gradom Zenicom, ali su iz nogometnog saveza tumačili da ugovor nije valjan jer je navodno i Čelik trebao dati saglasnost. Tako nekako.
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14804 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dobra tekma na Grbavici, ali je ovaj Kosoric vaš Dupovac. Ćerajte ono!
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#14805 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ili drugim riječima ovi iz Čelika ispali pravi supci! Ljubomorni sto je neko uložio pare u klub iz neke MZ a ne u rupu bez dna zvanu Čelik!mirza_15 wrote: ↑16/07/2022 20:56Prvu godinu mogu igrati bez reflektora. Igman će se brzo vratiti na svoj stadion. Rade rekonstrukciju.Login77777 wrote: ↑16/07/2022 20:48 Kako Igman moze igrati utakmice premijer lige na stadionu Doboj Kaknja a Mladost izbacena iz lige radi stadiona. I niko nista no to.
A Mladosti jesu napravili igranku. Mladost je, pošto nije bila klub koji je tek ušao u ligu, trebala igrati na stadionu sa reflektorima. Nisu uradili reflektore na svom stadionu, prijavili Bilino polje na ugovor sa gradom Zenicom, ali su iz nogometnog saveza tumačili da ugovor nije valjan jer je navodno i Čelik trebao dati saglasnost. Tako nekako.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14806 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pu jebo te i Beca i Stilic i Hodzic,jebo vas vise leotar
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14807 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hahahhaha dzaba "sve je isto ko i lani"
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14808 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Vazda neka ciganija....
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14809 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bili smo nesto bolji, ali nije se dalo. Mogli su i ovi odnijeti sva 3 boda. Zao mi zbog raje i atmosfere, ali bice bolje (valjda).
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14810 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znamo svi ko je Gigović i to nije sporno, ali večeras osim nekoliko grešaka na obije strane koje nisu uticale na rezultat (recimo umjesto Stanojeviću da drugom igraču žuti, a onda Stanojeviću da žuti za situaciju koja po mom sudu nije bila ni prekršaj) i ove veće greške za prekršaj na rubu šesnaesterca u 95-toj i nije tako loše sudio za standarde premijer lige. Nije neka pljačka, loše je to, ali vala nije ni za onakve izjave Mulalića, a Boga mi i novinara na kraju utakmice.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14811 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Smijesno je sudiju prozivati zbog jednog faula, a ovamo ne znas dati go iz 5 izglednih sansi. O primljenom golu sa zapadne tribine je suvišno i govoriti.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14812 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jebi ga, nekad su sudije isle na ruku zelji, nekad nisu, ali kad idu na ruku tada nije problem. Stoga, treba prihvatiti onako kako je i nadati se da ce se vremena opet nekim cudom promjeniti i pokusati izvuci najbolje rezultate. Nekako ne znam da je toliko mogo siljiti da bi izvukao x za leotar. Haj da je borac u pitanju....ali leotar se treba pobjediti i da je fulio svirat jedan faul.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14813 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
jebo to bolan sto i bolji nema od toga hajra.Nemas napadaca i kraj.Danas 8000 dzba doslo,slijedi 4000 pa 2000 zbog jebenog leotara.Santos je igracina ali kome dati loptu,Beca ...o jebem ti pa sutaj ako promasis nece ti niko zamjeriti ,pa ne mora svaka na Stilu ici.Mulala do tebe je nije do gigana ,jebo te on.sime_cipol wrote: ↑16/07/2022 23:02 Bili smo nesto bolji, ali nije se dalo. Mogli su i ovi odnijeti sva 3 boda. Zao mi zbog raje i atmosfere, ali bice bolje (valjda).
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14814 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije Edis u krivu u vezi sudija, geeneralno.
Pa nemaš pravo ni komentarisati, a ljudi 'em ne znaju, 'em namjerno navlače.
Ne možemo mi naprijed kao liga sa ovakvim suđenjem kakvo gledamo već par sezona.
Pa nemaš pravo ni komentarisati, a ljudi 'em ne znaju, 'em namjerno navlače.
Ne možemo mi naprijed kao liga sa ovakvim suđenjem kakvo gledamo već par sezona.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#14815 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sudjenje je generalno lose.
Pa evo veceras, cist crveni za cocalica. Ali jebiga, navikli smo.
Pa evo veceras, cist crveni za cocalica. Ali jebiga, navikli smo.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#14816 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dobra tekma.
Stanoje, onako pitarski. Čestitke bratu.
Stanoje, onako pitarski. Čestitke bratu.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#14817 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta se ljuti ovaj nargilas...pa Leotar je bio blize da pobijedi neg Zeljo
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14818 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne kontam sta moze natjerati pitara da subotu navecer provede gledajuci Zeljo-Leotar 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14819 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta znaci podizanje nogavica?!

- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#14820 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Šta ima Čelik sa BP i da oni daju neku saglasnost, nije njihovo vlasništvo stadion.studeni76 wrote: ↑16/07/2022 22:11Ili drugim riječima ovi iz Čelika ispali pravi supci! Ljubomorni sto je neko uložio pare u klub iz neke MZ a ne u rupu bez dna zvanu Čelik!mirza_15 wrote: ↑16/07/2022 20:56
Prvu godinu mogu igrati bez reflektora. Igman će se brzo vratiti na svoj stadion. Rade rekonstrukciju.
A Mladosti jesu napravili igranku. Mladost je, pošto nije bila klub koji je tek ušao u ligu, trebala igrati na stadionu sa reflektorima. Nisu uradili reflektore na svom stadionu, prijavili Bilino polje na ugovor sa gradom Zenicom, ali su iz nogometnog saveza tumačili da ugovor nije valjan jer je navodno i Čelik trebao dati saglasnost. Tako nekako.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14821 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma kakvi,prije njihove dvije zadnje sanse izmaslli se plav,Stila 2-3 puta,onaj novi zicer masi,onaj prco mali jedan na jedan sa golmanom.Jbga stize ka,na nakon promasaja...zamalo.Meni gigan nije bio toliko los osim zadnjeg ociglednog faula
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14822 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jaki Trebinjci..
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14823 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dao je pogresnom igracu zuti karton, u normalnoj ligi letio bi s liste iste sekunde. To je omogucilo Stanojevicu da nastavi mesariti kako je htio do pred kraj utakmice.
Kako god, sami smo krivi sto smo prespavali utakmicu do 75. minute.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14824 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da crnjak bude veći on ono nije ni vidio nego mu je pomoćni signaliziraoultima_palabra wrote: ↑17/07/2022 04:03Dao je pogresnom igracu zuti karton, u normalnoj ligi letio bi s liste iste sekunde. To je omogucilo Stanojevicu da nastavi mesariti kako je htio do pred kraj utakmice.
Kako god, sami smo krivi sto smo prespavali utakmicu do 75. minute.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14825 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tako nekako. Nije navlačio do zadnjeg prekršaja. Stajao je blizu i nema šanse da nije vidio. Do tada je griješio, ali nisu bili penali, crveni i sl., a nisam primjetio da je ikom navlačio. Željo jeste bio bolji i imao je barem 3 veoma dobre situacije da postigne gol i još jedno 2,3 izgledne, ali je Leotar mogao kazniti promašaje u 2,3 situacije.
