Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#5226 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 23/06/2022 13:47
Raigor Stonehoof wrote: 23/06/2022 13:17 @Logovan Zabušavaš :zzzz:
Odmaram :mrgreen:

- 235 utakmica
- 64 gola
- 44 asistencije
- tri titule
- tri kupa
- 10. mjesto najboljih strijelaca
- stranac sa najviše nastupa, trofeja, golova i asistencija

Malo li je :oops: KRLE, HVALA ZA SVE!!!
Strašna statistika, Krle,sretno gdje god išao. :thumbup:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#5227 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

Ova ekipa uzima titulu, zapamtite sta sam vam rekao.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#5228 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Ja prezadovoljan da izborimo europu, sve ostalo je extra. Ne treba pritisak praviti.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#5229 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

kKa imas ovakav kvalitet i sirinu u ekipi koju Dudic ima, samo drzati ozbiljnost na nivou i to je to. Zrinjski i sudije (borac) su konkurenti. Ali ovo je masina ekipa.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#5230 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Treba ih samo pustiti da igraju i dati ima maksimalnu podrsku, da igraju bez pritiska i sve ce doci na svoje.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5231 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Ripicipi wrote: 23/06/2022 14:10
ruud wrote: 23/06/2022 13:34 Hvala Bogu dragom
:roll:

Pogan navijacki mentalitet imamo da je to zalosno...
Sto? Nije covjek nista ruzno rekao.
Krste nije davao nikakav doprinos zadnje vrijeme, vjerovatno velika plata.
Njemu hvala i sretno, idemo daljd.
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5232 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

A ko je rekao da je davao doprinos u zadnje vrijeme? Ne znam što se kačite za ovo kad je nebitno skroz.

Bitno je ovo što je na dresu.

Image
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5233 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Eto ti ces nam reci da se ne kacamo svakom loncu poklopac :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5234 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Nisam napisao da se ne kačite, nego ne znam što se kačite.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#5235 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Ja se nadam da ce za mog zivota doci jos neki stranac koji ce prekucati Krletove rezultate od nastupa, golova, asistencija pa do trofeja.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5236 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ruud »

Karikaturist wrote: 23/06/2022 22:20 Sto? Nije covjek nista ruzno rekao.
Krste nije davao nikakav doprinos zadnje vrijeme, vjerovatno velika plata.
Njemu hvala i sretno, idemo daljd.
:thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5237 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Opet se nasi glupiraju sa cijenama. Neće li konacno shvatiti koliko grijese.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#5238 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Cijene cega?
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#5239 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by madesa »

ZonFon wrote: 24/06/2022 15:07 Cijene cega?
120 istok
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5240 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Cijene sezonskih. Objavili na oficijelnoj stranici, dio samo za članove i obrisaše.

Image

:lol: :run:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#5241 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Ne stigoh se nasekirati, nisam ni upratio to :mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#5242 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Logovan wrote: 24/06/2022 15:13 Cijene sezonskih. Objavili na oficijelnoj stranici, dio samo za članove i obrisaše.

Image

:lol: :run:
Je li i do sada Istok i Zapad bio po istoj cijeni? Možda je bila greška pa su zato obrisali? 33 kola, 16 ili 17 domaćih plus Kup. Nećeš na svaku otići... Možda je bolje dati 8 KM za Istok po utakmici ako ostane ta cijena pojedinačnih ulaznica
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#5243 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Poskupilo gorivo :D
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5244 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 24/06/2022 15:22 Je li i do sada Istok i Zapad bio po istoj cijeni? Možda je bila greška pa su zato obrisali? 33 kola, 16 ili 17 domaćih plus Kup. Nećeš na svaku otići... Možda je bolje dati 8 KM za Istok po utakmici ako ostane ta cijena pojedinačnih ulaznica
Nije nikada, uvijek su te dvije tribine bile sa različitim cijenama.

Najbolje otići na sjever i gledati utakmicu. :mrgreen: Daj 50 KM i odgledaš sve utakmice. Ako ne želiš sa Hordama, onda se izdvojiš skroz sa strane.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#5245 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Sano da upitam ima li euforije :mrgreen: :mrgreen:
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#5246 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Vjerovatno je greska bila pa obrisali jer nikada nisu Istok i Zapad iste cijene godisnjih bile.

SAmo jos da naprave da se mogu na rate uzimati godisnje pa bi i neki koji nemaju odmah uzeli na rate godisnju kartu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5247 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Zivo me zanima sta je Bordo VIP Exclusive. @Logovan kada si uzeo screen shot, jesi li slucajno pogledao sta je ukljuceno?

Pitam teoretski, ne za sebe :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5248 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

omega369 wrote: 24/06/2022 17:03 Sano da upitam ima li euforije :mrgreen: :mrgreen:
Gdje nema, proslavih sinoc, jedva se ustao jutros :)
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5249 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote: 24/06/2022 17:30 Zivo me zanima sta je Bordo VIP Exclusive. @Logovan kada si uzeo screen shot, jesi li slucajno pogledao sta je ukljuceno?

Pitam teoretski, ne za sebe :D
Ma jok, nije moj screen shot. A ne znam šta može biti uključeno za onakve pare. Isto kao da ćeš gledati utakmice iz bazena, kada je utakmica dođu po tebe na kućnu adresu, itd. :D
FK Sarajevo je, kako saznaje SportSport.ba, jako blizu angažmana nekadašnjeg mladog reprezentativca Bosne i Hercegovine Nemanje Nikolića. Ovaj 21-godišnjak je taj koji bi u narednim danima trebao potpisati za tim s Koševa i posao je veoma blizu realizacije.

Nemanja Nikolić je već nosio bordo dres. Igrao je za omladinske selekcije Sarajeva odakle je u ljeto 2018. godine otišao u Mladost iz Doboj Kaknja.

Dobrim igrama se izborio za transfer u Olympiacos, ali šansu u prvom timu grčkog velikana nažalost nije dobio. Išao je na posudbe u Radnički iz Niša i Mladost DK, te ekipu PAE Chania, dok je protekle sezone odigrao 21 meč za B tim velikana iz Pireja.

Nemanja Nikolić bi se Sarajevu trebao priključiti na pripremama u Sloveniji.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5250 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote: 24/06/2022 17:44
Ma jok, nije moj screen shot. A ne znam šta može biti uključeno za onakve pare. Isto kao da ćeš gledati utakmice iz bazena, kada je utakmica dođu po tebe na kućnu adresu, itd. :D
Pitam jer malo ozbiljniji klubovi imaju box seats, ono imas restoran, pa je u istom sve all inclusive, jedes, pijes, mozes i gosta povesti, bla bla. Obicno takva mjesta kupuju firme, koje onda koriste to za poslovne partnere i slicno... Zanima me da nisu nadosli...
Post Reply