Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#5201 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Revolucionar ★ »

Visoko je odmah bordo, Dzaficeva raja :D :D :D
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#5202 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Dobar je Džafić, samo nisam znao da već ima ovoliko godina, ja sve nešto mislio 29-30... :D
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5203 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

NARDIN MULAHUSEJNOVIĆ STIGAO NA KOŠEVO

https://fksarajevo.ba/vijesti/nardin-mu ... SlMr9_HqiA
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5204 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Premijer liga BiH ove sezone bi trebala dobiti nekoliko novih travnjaka. Projekat zamjene travnjaka već je krenuo, a klubovi traže alternativne stadione kako za trening tako i za odigravanje utakmica.

S tim u vezi pokrenute su razne aktivnosti. Jedna od njih, kako piše Sport1, je ”ušminkavanje” stadiona Otoka.

Na njemu bi, prema informacijama istog izvora, neke od svojih utakmica jesenas trebao igrati konjički Igman, a nije isključeno da neku od svojih utakmica odigra i mostarski Velež.

Ono što će posebno zanimati navijače Sarajeva jeste podatak da bi upravo tim sa Koševa na proljeće trebao biti domaćin na ovom terenu.

To jasno govori da je i rekonstrukcija travnjaka na stadionu Asim Ferhatović Hase planirana za proljeće.


Zvanične potvrde za ovu informaciju još uvijek nema, ali već su poduzete određene radnje kako bi travnjak Otoke spreman dočekao start prvenstva.
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5205 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

DŽAFIĆ SE PRIDRUŽIO BORDO PORODICI

https://fksarajevo.ba/vijesti/dzafic-se ... kN91i8xYSE

Dobro došao Adnane i sretno. :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22786
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5206 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Ne moze se reci da se nije dovelo dovoljno kvalitetnih igraca, a sada je do trenera da od njih napravi ekipu…
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#5207 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Još bek i može se reći odličan prelazni rok. Otišli viškovi, došli mladi igrači, ali i dvojica iskusnijih. Biće to lijepo izbalansirana ekipa.

S obzirom da prelazni rok traje do 31.8., očekujem još neke odlaske(prodaje) poput Đokanovića i Dala, a možda i Kapica, te dolaska još jednog DMF-a i eventualno neke zvjerke, ako se ukaže prilika.

Nadam se da će Trako i T. Ramić skupiti barem po 1000 minuta, a još dvojica akademaca po barem 500 minuta, recimo I. Ramić i Jovašević. Odlaskom gore navedene trojice, to će biti itekako moguće.

Opet da ponovim kako smo pretrpani na pozicijama AM i CM, dok nam je Đokanović jedini DM.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#5208 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Fina pojacanja.

Ima li iko makar mahalsku koliko je obestecenje za Pidru i Sabanovica?



Usput, ne znam je li se citao intervju Dudica, dobio pitanje koga bi doveo iz Veleza u Sarajevo. Odgovorio je da ne bi nikog iz respekta prema bivsem klubu ali kad bi mogao birati onda je jedan igrac ispred svih a to je Samir Radovac.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#5209 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Extra prelazni rok, samo još fali desni bek, osim ako nije neki akademac predviđen za zamjenu Ševelju.
Grean wrote: 21/06/2022 17:28 Fina pojacanja.

Ima li iko makar mahalsku koliko je obestecenje za Pidru i Sabanovica?

Usput, ne znam je li se citao intervju Dudica, dobio pitanje koga bi doveo iz Veleza u Sarajevo. Odgovorio je da ne bi nikog iz respekta prema bivsem klubu ali kad bi mogao birati onda je jedan igrac ispred svih a to je Samir Radovac.
Za Selmira, ako je relevantno, na TM stoji 350.000 EUR.

Samir navijački vjerovatno ne bi prihvaćen nazad, fudbalski dobar je igrač.
Preveliki je teret onda stavljen na njega, bio je mlad, hirovit i naivan, uz lošeg menadžera, pa je sve kulminiralo kako jeste. Možda mu je vrijeme da (opet) ode iz BiH, čini mi se da bi sad mogao imati uspješniju epizodu.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5210 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Nego sta kaze @BHF_Manijak , moze li Radovac kroz trojicu? :D
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5211 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

Grean wrote: 21/06/2022 17:28 Fina pojacanja.

Ima li iko makar mahalsku koliko je obestecenje za Pidru i Sabanovica?



Usput, ne znam je li se citao intervju Dudica, dobio pitanje koga bi doveo iz Veleza u Sarajevo. Odgovorio je da ne bi nikog iz respekta prema bivsem klubu ali kad bi mogao birati onda je jedan igrac ispred svih a to je Samir Radovac.
Za Šabanovića kažu 250.000
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#5212 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Hajde dobro je za obojicu ako je istina, uz to idu oni procenti kako se obicno ugradjujemo s tim da je porazno kako malo igraca iz lige generalno uspije da se nametne tako da su sanse za taj procenat minimalne.
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5213 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5214 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Image
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#5215 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

https://fb.watch/dPmucvyK_u/
Fino momak zna pricati, vidi se da se izbirikao sa medijima.
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5216 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Danas igra Saraj'vo!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5217 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Image

:sad: i zao mi i drago mi

@Logovan Zabušavaš :zzzz:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#5218 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Krletu nećemo reći zbogom, već doviđenja, jer smo sigurni da će se poslije završetka igračke karijere vratiti u bordo porodicu u nekoj drugoj funkciji.
Hvala Krste, 235 nastupa nije malo :srce:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#5219 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ruud »

Hvala Bogu dragom
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5220 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Raigor Stonehoof wrote: 23/06/2022 13:17 @Logovan Zabušavaš :zzzz:
Odmaram :mrgreen:

- 235 utakmica
- 64 gola
- 44 asistencije
- tri titule
- tri kupa
- 10. mjesto najboljih strijelaca
- stranac sa najviše nastupa, trofeja, golova i asistencija

Malo li je :oops: KRLE, HVALA ZA SVE!!!
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#5221 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ripicipi »

ruud wrote: 23/06/2022 13:34 Hvala Bogu dragom
:roll:

Pogan navijacki mentalitet imamo da je to zalosno...
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#5222 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Prava legenda FKS :thumbup:
Sretno kapitenu
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#5223 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Hvala Krle :thumbup:

Nikad necu zaboraviti 2 gola komsijama na Grbavici, proslavu, bacanje. Prvi kad nas je Kodro vodio (pobjeda 1:2) i drugi na asistenciju Merse kad nas je Hus vodio (0:3) :kakoste:
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#5224 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nota1969 »

Sretno kapitenu !
User avatar
Logovan
Posts: 102837
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5225 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

ZonFon wrote: 23/06/2022 14:58 Hvala Krle :thumbup:

Nikad necu zaboraviti 2 gola komsijama na Grbavici, proslavu, bacanje. Prvi kad nas je Kodro vodio (pobjeda 1:2) i drugi na asistenciju Merse kad nas je Hus vodio (0:3) :kakoste:
:thumbup:
Kakvih se dobrih golova nadavao. Nezaboravno fakat. Eto ta dva gola u derbiju, gol iz slobodnog protiv Viteza 2015. godine, gol protiv Sirokog u istom periodu (pola navijaca slavilo, pola cekalo odluku sudije :mrgreen: ), gol protiv Zrinjskog u kupu, itd. :thumbup:
Post Reply