Trebala je biti cijena usporedjujuci danasnje da bi zgrada citava bila prodata za 5 minuta.Mate_Miso_Kovac wrote: ↑17/06/2022 19:37 Vjerovatno mu nesigurno staviti cijenu kvadrata zbog volatilnosti cijena materijala![]()
Cijene stanova All about
Moderator: anex
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
#9526 Re: Cijene stanova All about
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9527 Re: Cijene stanova All about
Je l' baba legitimna?Black swan wrote: ↑17/06/2022 13:27mi smo trebali prodati zajedničke prostorije nekom francuzu stanaru
nisam ni znao da imamo te prostorje
svaki stan bi dobio po 2000
ja se obradovao ali je neka baba stopirala iz ljubomoreda ne dobijemo pare
takav je raspored stanara da npr ja i još 3 stana nemamo pravo glasa pa je bukvalno bilo na jednoj osobi odluka
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9528 Re: Cijene stanova All about
Munevera...sina joj ubili hrvati
Kao vojnika u borbi (taj dio presuti)
Mada znajuci kako ljudi poznaju zemljopis i sredisnu bosnu mozda su i srbi
Kao vojnika u borbi (taj dio presuti)
Mada znajuci kako ljudi poznaju zemljopis i sredisnu bosnu mozda su i srbi
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9529 Re: Cijene stanova All about
'naci majoriziran si i u haustoru. 
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#9530 Re: Cijene stanova All about
Često prođem pored Silvera u Porodice Ribar, nisam nikad skontao da je ono podrumski prostor. Danas djeluje kao standardni poslovni prostor.
Zapravo ne baš standardni pošto ima onaj neki drveni dio ispred, ali poslovni prostor u svakom slučaju.
Zapravo ne baš standardni pošto ima onaj neki drveni dio ispred, ali poslovni prostor u svakom slučaju.
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#9531 Re: Cijene stanova All about
Sve su to bili nekad SMETLJARNICI.
Tada nove zgrade ( 1970 tih godina ) na svakom spratu bili otvori i upadalo dole u smetljarnike.
Kučepatitelj pomijerao kontejnere ' unutar smetljarnika ....
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#9532 Re: Cijene stanova All about
HvalaDosadno mii wrote: ↑17/06/2022 19:30Kroz mjesec/ mjesec i po ce izbacit informacije
Ne zna se koliko ce biti kvadrat, zvala ja na neki broj sa gugla da pitam
Vidim da su vec do 1 sprata stigli
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#9533 Re: Cijene stanova All about
Rodjak se raspitivao preko nekih ljudi i receno mu je 4000 po m².
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#9534 Re: Cijene stanova All about
Previse, 3000KM je ok cijena po meni. Za te pare radije idem u Novo Sarajevo.
- sime_cipol
- Posts: 23407
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#9535 Re: Cijene stanova All about
Spominjao sam nedavno da je kod mame u ulazu na Vojnickom prodat stan po 2200, u izvornom stanju u koji sad treba ulupati par desetina hiljada KM, pa ce isti doci blizu cijene od 3000 po kv.
Vidjet ćemo, trziste ce sve reci.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#9537 Re: Cijene stanova All about
Eno reklamiraju Hotonj rezidens
2500 KM po m2. Navali narode.
- pepeljara
- Posts: 7355
- Joined: 22/08/2003 00:00
#9539 Re: Cijene stanova All about
I to ce biti start, recimo prvih 50sime_cipol wrote: ↑18/06/2022 09:23 Rodjak se raspitivao preko nekih ljudi i receno mu je 4000 po m².
ide to ladno na 6000.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
- pepeljara
- Posts: 7355
- Joined: 22/08/2003 00:00
#9541 Re: Cijene stanova All about
+ sad prave samo placene parkinge i to im je dozvoljene i niko ne spori da nece biti niti jednog mjesta besplatnog.
Nego tipa plati +25k za malop betona sto nije ni garaza nego ultra uski parking prostor.
Nego tipa plati +25k za malop betona sto nije ni garaza nego ultra uski parking prostor.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#9542 Re: Cijene stanova All about
valjda treba za stanove u izgradnji da je niza cijena od konkurencije
sve iznad 3000 je previse, bolje kupiti gotov stan u miljackoj za 3000-3200, bolja je lokacija svakako
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#9543 Re: Cijene stanova All about
Nema trika da bude 5-6000 KM obična masovna gradnja.
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
#9544 Re: Cijene stanova All about
Stanpvi koji su se prodavali u novogradnji prije skoka cijena su oko 500 - 700KM troskovi izgradnje.
I opet je islo za 3000KM na kraju. Trziste odlucuje, a ne neki komitet ili komisija.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9545 Re: Cijene stanova All about
Sve ce nam se samo kazati kad dodje vrijeme.
Mene sto se tice moze bit' milja il' deset, svejedno mi, ja se na vakat namirio.
Mene sto se tice moze bit' milja il' deset, svejedno mi, ja se na vakat namirio.
- Haris.ba
- Posts: 35289
- Joined: 08/09/2005 20:08
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9547 Re: Cijene stanova All about
Jedno je jos uvijek sa mnom i moze danas sutra da bira gdje ce od 2 lokacije, ja jos malo pa penzija abd.
Drugo je otislo za svojom srecom i imaju stan.
Dvije nekretnine, tri stambene jedinice, mogu birati gdje ce.
Niko nista nije sa sobom ponio, i meni je ostala kuca iza mojih roditelja, bratu ostao stan i garaza.
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#9548 Re: Cijene stanova All about
Dobar si Nedime. Daj malo 
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9549 Re: Cijene stanova All about
Jbg. moj je stari 10 godina zivota proveo radeci u Energoinvestu po bijelom svijetu, od Libije, preko Iraka do Indonezije.
A i ja radim preko 30 godina, nisam radio za klikere, a nesto je i zena donijela u miraz.
Pa jbt. ti si rokfeler, nije valjda zapelo.
A i ja radim preko 30 godina, nisam radio za klikere, a nesto je i zena donijela u miraz.
Pa jbt. ti si rokfeler, nije valjda zapelo.
Last edited by NediM17 on 18/06/2022 13:59, edited 1 time in total.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#9550 Re: Cijene stanova All about
I opet vozis azijsku nakazu... e moj Nedime, ne znam sta je s tobom.
