Vico u fudbalu radi dok god ostali sute, isto je tako i u svemu u drzavi.rocco_siffredi wrote: ↑13/06/2022 19:50 Iskreno, žao mi je Mirvića.
Uložiti će pare, Vico, sudije i kompanija će ga opaliti po ušima i možemo kurcu svirati. Totalno nerezonski ulaganje novca u ovakvom odnosu snaga u savezu. Jedini ko će najebati je Sarajevo kada se isti povuče kad skonta da nema hajra od ulaganja.
Dodik, Vico, Borac, sudije će zaštiti svoju investiciju, Mirvić nije u stanju zaštiti svoju.
Zato u inat svima trebamo puniti stadion maksimalno i dati podrsku i mirvicu i klubu da vide da smo uz njih.
Slijedecu sezonu ocekujem da mi navijaci kupimo rekordan broj godisnjih karti i da oborimo rekorde po posjecenosti svih utakmica na kosevu, to je minimalno sto mi navijaci mozemo uraditi.




