Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5126 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Eh da vidimo sad 'legende' kluba, jeli imaju obraza ostati ili ce nas rastetetiti velikih plata..
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#5127 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

kleja wrote: 12/06/2022 19:59
Anquilla wrote: 12/06/2022 19:57

Pretpostavljam da će Ahmetović ostati u Klubu ili Akademiji poslije isteka ugovora, ali sam mislila i da će Krste :)
Hamza će mu biti prvi izbor, ako ne dovedu nikog.
Krste ostaje u klubu, nisu mu raskinuli ugovor, još, samo Dudić ne računa na njega.

Tek trebaju s njima sjesti da dogovore sporazumni.
Znam to, nego sam mislila da će obojici ponuditi neku poziciju nakon okončanja karijere, tipa trener pjetlića :)
Pisali su da Ahmetović već pohađa edukacije za trenersku licencu.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#5128 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Revolucionar ★ »

Hvala Bogu vise, napokon ta cistka. Ima tu i imena koja su mogla jos ponesto dati, ali to je to, hvala i dovidjenja, kad odradis ovakvu sezonu u klubu koji placa zlatom, vrijeme je za rastanke. Jos da Don Mirvic skonta da propuse upravu i influenserke, gdje bi nam kraj bio
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5129 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

na slikama sa prozivke izgleda onaj makedonac stoper Vlatko Drobarov
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5130 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

Anquilla wrote: 12/06/2022 20:06
kleja wrote: 12/06/2022 19:59

Krste ostaje u klubu, nisu mu raskinuli ugovor, još, samo Dudić ne računa na njega.

Tek trebaju s njima sjesti da dogovore sporazumni.
Znam to, nego sam mislila da će obojici ponuditi neku poziciju nakon okončanja karijere, tipa trener pjetlića :)
Pisali su da Ahmetović već pohađa edukacije za trenersku licencu.
pa eto mu prilike da upiše školu pa nek' se javi, možda ga i zaposle !!!
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#5131 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Hebibović, Krste i Dupovac, to su igrači koji su ostavili veliki trag u klubu. Ne treba sad na osnovu zadnje sezone u kojoj bi se i Ronaldo utopio u sivilo, zaboraviti sve dobre sezone koje su ovi igrači uradili za naš tim.
User avatar
Svakodobro!
Posts: 581
Joined: 28/08/2010 01:28
Location: Sjeverno od Sjevernjače!

#5132 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Svakodobro! »

Zna li se ista za Avramovskog, mislim da je pod ugovorom, jel ostaje ili?
User avatar
van Basten
Posts: 7967
Joined: 21/09/2006 02:59

#5133 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by van Basten »

Vidi se da nas je Dudić dobro upratio :izet:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22790
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5134 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

van Basten wrote: 12/06/2022 20:45 Vidi se da nas je Dudić dobro upratio :izet:
Mogao je ovdje forum otvoriti i sve da zna :)
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#5135 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Svakodobro! wrote: 12/06/2022 20:44 Zna li se ista za Avramovskog, mislim da je pod ugovorom, jel ostaje ili?
Tu je, vratio se i Sevelj,Dervisagic i Salcin.Jos kad dodamo Ikica,Tomasevica i Cirjaka.To je vec 6 igraca.
Avramovski je igracina samo budale bi se odrekle takvog igraca.
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5136 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Anquilla wrote: 12/06/2022 19:41 Dupovac mi je iznenađenje, pa i Krste. Ne zbog fudbalskih kvaliteta :), nego zbog staža u klubu.
Lazić ipak ide, mislila sam da ostaje kad nije otišao sa onom trojicom. Vjerovatno se nisu uspjeli dogovoriti.
Ja da se pitam ostavio bih i Dupovca i Velkoskog zbog svega što su uradili. Puno su toga ostvarili, a to trebamo cijeniti. Kad ih se već rješavamo, onda to treba uraditi na fin način, ljudski ih ispratiti, a ne odbraciti kao da su tamo neki Cmiljanić i Palić.
Dinostula wrote: 12/06/2022 20:54 Avramovski je igracina samo budale bi se odrekle takvog igraca.
Ma jok, ne dolazi u obzir nikakvo tjeranje. Baš je dobar igrač. Ono malo utakmica što je odigrao vidjelo se da zna igrati.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#5137 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kleja »

Za Dupovca i Velkoskog se slažem, ali možda ima nešto što mi ne znamo. Što je Krste bio suspendovan, Dupovac svaku treću igr'o zbog crvenih, odnos prema klubu i to.

Možda je i bolje da ne znamo sve.
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5138 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Image
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#5139 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

Logovan wrote: 13/06/2022 15:12 Image
Djeluje mi ko Dal Varesanovic :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5140 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Registarska oznaka wrote: 13/06/2022 15:24 Djeluje mi ko Dal Varesanovic :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
Nekadašnji defanzivac Zrinjskog Marin Aničić postao je novi član Sarajeva, sa kojim je danas potpisao ugovor. Sarajevo je najavilo dolazak novog defanzivca, a iako se očekivalo da to bude Vlatko Drobarov, klub će uskoro ozvaničiti saradnju sa Aničićem.

Aničić ima jedan nastup za reprezentaciju BiH, a najdublji trag u karijeri ostavio je u Astani, sa kojom je bio redovan učesnik evropskih takmičenja i igrao je čak i Ligu prvaka. Ukupno je odigrao 64 evropske utakmice i njegovo iskustvo moglo bi biti od velikog značaja za Sarajevo koje gradi potpuno novu ekipu.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#5141 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by PhilJacksonIzvala »

Ovo mi se puno vise svidja od udrobljenog :thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#5142 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

PhilJacksonIzvala wrote: 13/06/2022 15:32 Ovo mi se puno vise svidja od udrobljenog :thumbup:
mislim da bi nam ga drobarov zadrobio vrlo brzo
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22790
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5143 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote: 13/06/2022 15:31
Registarska oznaka wrote: 13/06/2022 15:24 Djeluje mi ko Dal Varesanovic :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
Nekadašnji defanzivac Zrinjskog Marin Aničić postao je novi član Sarajeva, sa kojim je danas potpisao ugovor. Sarajevo je najavilo dolazak novog defanzivca, a iako se očekivalo da to bude Vlatko Drobarov, klub će uskoro ozvaničiti saradnju sa Aničićem.

Aničić ima jedan nastup za reprezentaciju BiH, a najdublji trag u karijeri ostavio je u Astani, sa kojom je bio redovan učesnik evropskih takmičenja i igrao je čak i Ligu prvaka. Ukupno je odigrao 64 evropske utakmice i njegovo iskustvo moglo bi biti od velikog značaja za Sarajevo koje gradi potpuno novu ekipu.
Opet nasli lika koji nije igrao godinu dana…
User avatar
Logovan
Posts: 102852
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5144 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

PhilJacksonIzvala wrote: 13/06/2022 15:32 Ovo mi se puno vise svidja od udrobljenog :thumbup:
Evo zvanično za ovog što drobi :D

Image
Adobeg
Posts: 1118
Joined: 24/02/2020 18:20

#5145 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Sto nas je danas krenulo evo potpisao i Marin Anicic bio je dobar igrac,valjda ce biti i kod nas. :D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#5146 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Adobeg wrote: 13/06/2022 17:42 Sto nas je danas krenulo evo potpisao i Marin Anicic bio je dobar igrac,valjda ce biti i kod nas. :D
33 mu godine, a drobarov je balo za njeg, tek mu 29 :mrgreen:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#5147 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by East_side »

Svaka čast za ovu čistku :thumbup:

Za mene je ovo pokazatelj imanja muda i rada striktno u interesu kluba, baš kao što je Dudić i najavio u uvodnom obraćanju.

Što se tiče Krleta, svaka njemu čast. Jedan je od najtrofejnijih ako ne i najtrofejniji fudbaler Sarajeva kada se gleda pojedinačno.

Pružio je mnogo radosti (ali i nervoze ako ćemo iskreno) svima nama i to je to. Jest legenda kad se sve sabere ali od legendarluka se ne živi, mi moramo gledati na sutra. Prijatan razlaz je jedino logično rješenje.

Jedino što bi moglo biti problematično (vjerovatno i hoće) u cijeloj ovoj priči je to što gomila igrača odlazi a nova gomila dolazi. Treba vremena da se sve to posloži.

Ali poznavajući nas, naša često nerealna očekivanja i nestrpljenje, mi ćemo očekivati da deremo kao da su svi igrači 5 godina zajedno na okupu.

E sad ne znam šta je cilj kluba i stručnog štaba konkretno za narednu sezonu. Da lagano gradimo novi tim koji će za godinu, dvije biti konkurentan za trofeje ili da odma jurišamo pa makar to bilo i na vrat na nos. Ja bih lično bio zadovoljan izborenom Evropom na kraju sezone.

Dudić je mene iskreno već sada 'kupio' ovim poduhvatima i ja bih mu dao šansu da odradi ugovor do kraja (dvije godine) jer ako se nastavi u ovom pravcu, imamo se čemu nadati.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#5148 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

kako se zove ovaj stoper makedonac ne vidim mu ime od glave
Adobeg
Posts: 1118
Joined: 24/02/2020 18:20

#5149 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Baltazar_khan wrote: 13/06/2022 19:41 kako se zove ovaj stoper makedonac ne vidim mu ime od glave
Vlatko Drobarov 29 godina dosao iz bugarskog prvenstva.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#5150 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Iskreno, žao mi je Mirvića.
Uložiti će pare, Vico, sudije i kompanija će ga opaliti po ušima i možemo kurcu svirati. Totalno nerezonski ulaganje novca u ovakvom odnosu snaga u savezu. Jedini ko će najebati je Sarajevo kada se isti povuče kad skonta da nema hajra od ulaganja.
Dodik, Vico, Borac, sudije će zaštiti svoju investiciju, Mirvić nije u stanju zaštiti svoju.
Post Reply