Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14476 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

sime_cipol wrote: 02/06/2022 11:26 Mlad, skolovan trener, gaji slican stil kao Fedja, sasvim solidno radio u Sloveniji. U normalnoj sredini bez pritiska mogao bi napraviti rezultat.
Ne znam ga.....Rezultati mu nisu nesto.

Ja licno mislim da dobar trener uvijek pravi rezultate. Dobar rezultat nije isti sa Sarajevom i sa Mladosti iz Doboja kod Kaknja.
Dobar rezultat sa Sarajevom je titula, i nista manje od toga.
Dobar rezultat sa Mladosti je da budes u sredini tabele.

Moze biti da nemas srece sa igrackim kadrom i situacijom u nekom klubu jednom, ali ne mozes u 4 razlicita kluba.

Dobar trener uvijek pravi dobre rezultate!
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14477 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

ajdamo wrote: 02/06/2022 08:48
Moja zelja je Meho Kodro mada ne znam koliko je to realno. Mozda je realnija opcija mladi trener Jure Ivankovic - bivsi trener Sirokog.
Izgleda da sam naslutio Kodru :D Najbliži je klupi Veleža trenutno!

https://sportsport.ba/fudbal/meho-kodro-fk-velez/426963
User avatar
sime_cipol
Posts: 23409
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14478 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Jel ovo Fedja trola pitare kad kaze da im treba trener koji zna osvajati trofeje :D
Frajer osvojio Kup, imo vise srece nego pameti :roll:
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14479 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

sime_cipol wrote: 02/06/2022 15:31 Jel ovo Fedja trola pitare kad kaze da im treba trener koji zna osvajati trofeje :D
Frajer osvojio Kup, imo vise srece nego pameti :roll:
Fedja je puno napredovao u Velezu
Pogledajte video kad je dosao u Velez
https://www.youtube.com/watch?v=9Ow16Dza214
pa ga uporedite sa ovim danasnjim

https://www.youtube.com/watch?v=N1zl9-N1WEk

Mnogo vise samopouzdanja i odlucnosti ima danas.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14480 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

sime_cipol wrote: 02/06/2022 15:31 Jel ovo Fedja trola pitare kad kaze da im treba trener koji zna osvajati trofeje :D
Frajer osvojio Kup, imo vise srece nego pameti :roll:
Ja mu ne zamjeram sto je otisao u Sarajevo, a ni sto se tice nacina na koji je otisao.

Ono sto se da primjetiti je da nije realan, i da je vec poletio, a iao sam osjecaj ranije da je drugaciji tip.
Ja kao navijac Veleza sam bio zadovoljan Dudicem, jer znam kakav je inace kvalitet trenera kod nas, ali ga nikad nisam obozavao, jer je i on veoma ogranicen, prvenstveno zbog defanzivne igre. Ovdje sam pisao o tome prije finala kupa, da ne bude da sad to govorim.

Lik se sad ufurao da on zna igrati evropu i osvajati trofeje :lol:


Velez je trebao provi Svedjane, i po mom misljenju je ispao najvise zbog toga sto Fedja nije ekipu pripremio kako treba. Da ne ulazim u detalje sada, ali ono je bila ekipa po mjeri Veleza, a on izgubi 4:1 na domacem terenu.....Odbrana ni osnovna pravila defanzivne igre nisu poznavali, a kamoli usavrsili.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23409
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14481 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Nista, cekamo analitički istok na Kosevu da da svoj sud :D
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14482 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

sime_cipol wrote: 02/06/2022 15:58 Nista, cekamo analitički istok na Kosevu da da svoj sud :D
kod vas je istok ono sto je kod nas sjeverna tribina odnosno dedara, mada su vasi mnogo gori.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23409
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14483 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

ajdamo wrote: 02/06/2022 16:00
sime_cipol wrote: 02/06/2022 15:58 Nista, cekamo analitički istok na Kosevu da da svoj sud :D
kod vas je istok ono sto je kod nas sjeverna tribina odnosno dedara, mada su vasi mnogo gori.
Ja sam ti sa druge strane Miljacke :D
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14484 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Husref je idealan za Veleza. :lol:

Boljeg nebi mogli pronaci.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14485 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

This time next year we'll be champions! 8-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14486 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Kako saznajemo, na Tušnju žele Amara Osima na klupi Slobode. Iz uprave kluba smatraju da je upravo Osim taj koji bi se idealno uklapao u viziju.
:shock: :roll: :lol:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#14487 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Herr Flick »

Jel ovo iz RS Sloga iz Doboja dobija licencu za PL,vidim ogromni su radovi na i oko stadiona,zivim tu u blizini :D
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#14488 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studeni76 »

Herr Flick wrote: 03/06/2022 11:16 Jel ovo iz RS Sloga iz Doboja dobija licencu za PL,vidim ogromni su radovi na i oko stadiona,zivim tu u blizini :D
Krupa ne moze uci. Sloga ili ona Sloboda bi trebali uci, ili donesu debilnu odluku pa ostave Radnika. Sloga je bila iza Krupe
splinter
Posts: 8707
Joined: 08/10/2011 12:28

#14489 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Herr Flick wrote: 03/06/2022 11:16 Jel ovo iz RS Sloga iz Doboja dobija licencu za PL,vidim ogromni su radovi na i oko stadiona,zivim tu u blizini :D
Pa ako živiš u blizini idi raspitaj se. kako ćemo mi to znati. :D
Al gotivno gostovanje bi bilo Doboj. Mnogo bolje nego Bijeljina koja mi je više dosadila.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#14491 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by irac300 »

plain vanilla wrote: 03/06/2022 09:59
Kako saznajemo, na Tušnju žele Amara Osima na klupi Slobode. Iz uprave kluba smatraju da je upravo Osim taj koji bi se idealno uklapao u viziju.
:shock: :roll: :lol:
Taj voli samo lovu. :mrgreen: Jedino ako vam Uprava u viziji ima koji milion. :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#14492 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

ma nemamo marke, ne znam cime bi njeg platili :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14493 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

sumirprimus wrote: 03/06/2022 11:36 ma nemamo marke, ne znam cime bi njeg platili :lol:
Posudice vam on, ne brini :D

samo se pazi kad mu budete vracali :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#14494 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

ne moze ovim posudit, ovi nit posudjuju nit daju, a vozni park u stadionu pa da pozavidi skoro svaki premierligas :lol: :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14495 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote: 03/06/2022 11:41 ne moze ovim posudit, ovi nit posudjuju nit daju, a vozni park u stadionu pa da pozavidi skoro svaki premierligas :lol: :-)
vidi sta je macka dovukla :oops: dje si ti bolan?
nema te ni kad se Azmir spominjao, sve sam te cekala da se svadjamo :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#14496 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

plain vanilla wrote: 03/06/2022 11:56
sumirprimus wrote: 03/06/2022 11:41 ne moze ovim posudit, ovi nit posudjuju nit daju, a vozni park u stadionu pa da pozavidi skoro svaki premierligas :lol: :-)
vidi sta je macka dovukla :oops: dje si ti bolan?
nema te ni kad se Azmir spominjao, sve sam te cekala da se svadjamo :mrgreen:
Prekomondovao se na UA,tamo je glavni vojni strateg. Eto mi pušćali Bodula, Cmilju i Bagarica. Eto pojačanja, uz Azmira,najvece pojačanje.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14497 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

plain vanilla wrote: 03/06/2022 09:59
Kako saznajemo, na Tušnju žele Amara Osima na klupi Slobode. Iz uprave kluba smatraju da je upravo Osim taj koji bi se idealno uklapao u viziju.
:shock: :roll: :lol:
Jes vala idealan za njih :lol: :lol: :lol:
last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#14498 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Registarska oznaka wrote: 03/06/2022 12:08
plain vanilla wrote: 03/06/2022 09:59
:shock: :roll: :lol:
Jes vala idealan za njih :lol: :lol: :lol:
Jos ako Sablja ostane, pa Amar u SLO, pa ako dođe Kodro u Velez. Mi smo top liga. Al se radujem pressovima nakon tekmi. :lol:
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14499 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

last mohicans wrote: 03/06/2022 12:10
Registarska oznaka wrote: 03/06/2022 12:08

Jes vala idealan za njih :lol: :lol: :lol:
Jos ako Sablja ostane, pa Amar u SLO, pa ako dođe Kodro u Velez. Mi smo top liga. Al se radujem pressovima nakon tekmi. :lol:
Husref u velez, a onaj cheto u Borac :lol: :lol:
splinter
Posts: 8707
Joined: 08/10/2011 12:28

#14500 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

last mohicans wrote: 03/06/2022 12:04
plain vanilla wrote: 03/06/2022 11:56

vidi sta je macka dovukla :oops: dje si ti bolan?
nema te ni kad se Azmir spominjao, sve sam te cekala da se svadjamo :mrgreen:
Prekomondovao se na UA,tamo je glavni vojni strateg. Eto mi pušćali Bodula, Cmilju i Bagarica. Eto pojačanja, uz Azmira,najvece pojačanje.
Zelenskyy mu dao account od svog twitter naloga da mu uređuje. Ima bolje informacije s terena nego ukrajinski ministar odbrane.
Post Reply