Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14451 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

21 netto + koverta, kaze Feđa naucio u Velezu.
Slatka neoporezovana para jbg....
User avatar
plain vanilla
Posts: 70281
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14452 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 18:59
Joj da mi tu tvoju teku zapaliti! :D
Moze RG, al' ako ces ti Đokovica uzet'?!

Na kraju ce malo biti dopuna, mobitel ces mi kupit :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#14453 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Dead Man Walking wrote: 01/06/2022 18:15 Fedja odlican i perspektivan trener, ali sumnjam da ce dugo izdrzati.
Ako se ne pojacaju 6 kola max.
User avatar
Point.
Posts: 33492
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#14454 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Point. »

Jebote dobra lova ako je istina.
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#14455 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Point. wrote: 01/06/2022 21:31 Jebote dobra lova ako je istina.
Jbga onaj predsjednik Veleza kaze da su mu na sinocnjoj sjednici ispunili sve uslove koje je trazio.Mislim da mu ni Sa nece dati toliko jer i oni su,,goli ko lipic,:samo znaju prikriti svoja dugovanja.Ovi moji levati se hvale koliko su duzni
User avatar
armin071
Posts: 6551
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14456 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

ellaxaz wrote: 01/06/2022 18:56 Feđa
21.000,00 KM neto mjesečno.
Ma jok ba km Eura :-) :lol: :lol:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14457 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

O nasim navodnim platama najobavjesteniji su ovi iz Zvornicke, ovako su pisali i kad je Tino dosao.

Samo njih pitati koliko ko u FKS zaradjuje :mrgreen:


A manje im je bitno sto Mulalic ima milju i po i topli obrok.
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14458 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

Smatram da je Feđa Dudić odabrao pogrešan način odlaska iz Veleža u kojem su ga doslovno svi cijenili,a sada je raja već podijeljena oko njega.

On je morao par dana nakon osvajanja kupa sazvati konferenciju za štampu i reći "Dobio sam ponudu od Sarajeva, navijam za njih i velika mi je želja da ih vodim kao trener."- NIKO MU NE BI ZAMJERIO da je otišao na ovaj način.

Ovo što je on uradio umjesto toga je potpuno pogrešno, odmah nakon zadnje utakmice je u ucjenjivačkom tonu rekao da ako se ne ispune njegovi uslovi vjerovatno odlazi, vjerovatno se nije nadao da će mu ispuniti pa je sav teret i krivicu pokušao svaliti na upravu koju je donedavno hvalio.

Kada je vidio da će mu ispuniti sve uslove koje je tražio počeli su glupi izgovori poput toga da uprava nije bila jednoglasna (kao da mora biti jbt).
Zaboravio je da ga je ta ista uprava prije par mjeseci podržala i nije prihvatila njegovu ostavku. Brzo je zaboravio.

U svakom slučaju hvala mu na svemu što je uradio u Veležu,ali ovakav odlazak je velika greška i mrlja.

Mogao je otići kao gospodin,a nije. Želim mu sreću u nastavku karijere i u privatnom životu. :bih:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14459 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

ajdamo wrote: 02/06/2022 08:23 Smatram da je Feđa Dudić odabrao pogrešan način odlaska iz Veleža u kojem su ga doslovno svi cijenili,a sada je raja već podijeljena oko njega.

On je morao par dana nakon osvajanja kupa sazvati konferenciju za štampu i reći "Dobio sam ponudu od Sarajeva, navijam za njih i velika mi je želja da ih vodim kao trener."- NIKO MU NE BI ZAMJERIO da je otišao na ovaj način.

Ovo što je on uradio umjesto toga je potpuno pogrešno, odmah nakon zadnje utakmice je u ucjenjivačkom tonu rekao da ako se ne ispune njegovi uslovi vjerovatno odlazi, vjerovatno se nije nadao da će mu ispuniti pa je sav teret i krivicu pokušao svaliti na upravu koju je donedavno hvalio.

Kada je vidio da će mu ispuniti sve uslove koje je tražio počeli su glupi izgovori poput toga da uprava nije bila jednoglasna (kao da mora biti jbt).
Zaboravio je da ga je ta ista uprava prije par mjeseci podržala i nije prihvatila njegovu ostavku. Brzo je zaboravio.

U svakom slučaju hvala mu na svemu što je uradio u Veležu,ali ovakav odlazak je velika greška i mrlja.

Mogao je otići kao gospodin,a nije. Želim mu sreću u nastavku karijere i u privatnom životu. :bih:
Ja znam da Mostarci ne mogu bez smrada i traca..... :D

Naporno mi je vise slusat tu pricu, kako je trebao otici. Ja ne znam sta vam nije jasno. Cekao je zadnju utakmicu da obavi razgovor sa upravom. Vjerovatno ni sam nije bio 100% siguran da li ce otici ili ne. Na kaju donio odluku da ide i to je to.

Umjesto da mu se samo zazeli sreca, vi ko kakve tetke zugate na njega.... Fakat ne kontam

Velez ce biti jos bolji sljedece godine!
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14460 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

zlajaBHF wrote: 02/06/2022 08:31
ajdamo wrote: 02/06/2022 08:23 Smatram da je Feđa Dudić odabrao pogrešan način odlaska iz Veleža u kojem su ga doslovno svi cijenili,a sada je raja već podijeljena oko njega.

On je morao par dana nakon osvajanja kupa sazvati konferenciju za štampu i reći "Dobio sam ponudu od Sarajeva, navijam za njih i velika mi je želja da ih vodim kao trener."- NIKO MU NE BI ZAMJERIO da je otišao na ovaj način.

Ovo što je on uradio umjesto toga je potpuno pogrešno, odmah nakon zadnje utakmice je u ucjenjivačkom tonu rekao da ako se ne ispune njegovi uslovi vjerovatno odlazi, vjerovatno se nije nadao da će mu ispuniti pa je sav teret i krivicu pokušao svaliti na upravu koju je donedavno hvalio.

Kada je vidio da će mu ispuniti sve uslove koje je tražio počeli su glupi izgovori poput toga da uprava nije bila jednoglasna (kao da mora biti jbt).
Zaboravio je da ga je ta ista uprava prije par mjeseci podržala i nije prihvatila njegovu ostavku. Brzo je zaboravio.

U svakom slučaju hvala mu na svemu što je uradio u Veležu,ali ovakav odlazak je velika greška i mrlja.

Mogao je otići kao gospodin,a nije. Želim mu sreću u nastavku karijere i u privatnom životu. :bih:
Ja znam da Mostarci ne mogu bez smrada i traca..... :D

Naporno mi je vise slusat tu pricu, kako je trebao otici. Ja ne znam sta vam nije jasno. Cekao je zadnju utakmicu da obavi razgovor sa upravom. Vjerovatno ni sam nije bio 100% siguran da li ce otici ili ne. Na kaju donio odluku da ide i to je to.

Umjesto da mu se samo zazeli sreca, vi ko kakve tetke zugate na njega.... Fakat ne kontam

Velez ce biti jos bolji sljedece godine!
Ne zugam uopste, procitaj ponovo.

Nije uredu traziti neke uslove i nakon sto ti se ispune ti ipak odes,ali sebi je ucinio medvjedju uslugu s ovim.

Daj Boze da potraje njegova era u Sarajevu,ali cisto sumnjam kad se uzme u obzir sta se sve desava trenerima tamo.

Hvala mu na svemu i sretno (osim u utakmicama protiv Veleza :D )
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14461 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

ajdamo wrote: 02/06/2022 08:37
zlajaBHF wrote: 02/06/2022 08:31

Ja znam da Mostarci ne mogu bez smrada i traca..... :D

Naporno mi je vise slusat tu pricu, kako je trebao otici. Ja ne znam sta vam nije jasno. Cekao je zadnju utakmicu da obavi razgovor sa upravom. Vjerovatno ni sam nije bio 100% siguran da li ce otici ili ne. Na kaju donio odluku da ide i to je to.

Umjesto da mu se samo zazeli sreca, vi ko kakve tetke zugate na njega.... Fakat ne kontam

Velez ce biti jos bolji sljedece godine!
Ne zugam uopste, procitaj ponovo.

Nije uredu traziti neke uslove i nakon sto ti se ispune ti ipak odes,ali sebi je ucinio medvjedju uslugu s ovim.

Daj Boze da potraje njegova era u Sarajevu,ali cisto sumnjam kad se uzme u obzir sta se sve desava trenerima tamo.

Hvala mu na svemu i sretno (osim u utakmicama protiv Veleza :D )
Generalno se sve diglo zbog nacina na koji je otisao.
Mislim da mu ne treba zamjerati.

Bio je u Velezu 3 godine, ostvario super rezultate. Digao nas na veci nivo.

Hvala mu....i idemo dalje!
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14462 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

Kljucna stvar za buducnost Veleza je to sto se sinoc nije desio fijasko na skupstini iako su neki to mozda prizeljkivali (pogotovo garnitura ljudi iz starih uprava).


Ova uprava ce sigurno naci dobrog nasljednika na klupi Veleza samo je tajming malo nezgodan premalo dana do pocetka priprema.

Moja zelja je Meho Kodro mada ne znam koliko je to realno. Mozda je realnija opcija mladi trener Jure Ivankovic - bivsi trener Sirokog.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14463 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

ajdamo wrote: 02/06/2022 08:48 Kljucna stvar za buducnost Veleza je to sto se sinoc nije desio fijasko na skupstini iako su neki to mozda prizeljkivali (pogotovo garnitura ljudi iz starih uprava).


Ova uprava ce sigurno naci dobrog nasljednika na klupi Veleza samo je tajming malo nezgodan premalo dana do pocetka priprema.

Moja zelja je Meho Kodro mada ne znam koliko je to realno. Mozda je realnija opcija mladi trener Jure Ivankovic - bivsi trener Sirokog.
Tomica Ivković da vam ogadi fudbal.
Ma možda Husref ili Amar Osim, jbg život je pun iznenađenja nikad ne reci nikad :-D
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14464 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

Ne zelim nikog od navedene trojice pogotovo tog prvog. :D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14465 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

ajdamo wrote: 02/06/2022 08:48 Kljucna stvar za buducnost Veleza je to sto se sinoc nije desio fijasko na skupstini iako su neki to mozda prizeljkivali (pogotovo garnitura ljudi iz starih uprava).


Ova uprava ce sigurno naci dobrog nasljednika na klupi Veleza samo je tajming malo nezgodan premalo dana do pocetka priprema.

Moja zelja je Meho Kodro mada ne znam koliko je to realno. Mozda je realnija opcija mladi trener Jure Ivankovic - bivsi trener Sirokog.
Samo ove ljude odrzati u upravi, i ja sam rahat.

Sto se tice novog trenera, ja bi nekog mladog. Ako je stariji, mora biti dokazan. Kodro to nije.

Barbarez bi za mene bio dobar. Jeste rizicno, ali imam povjerenja u njega.
Ako ne on, onda neki mladji trener. Nemam ideju ko bi to mogao biti.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14466 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

ajdamo wrote: 02/06/2022 08:54 Ne zelim nikog od navedene trojice pogotovo tog prvog. :D
Vjerujem. Ali fakat je vremena premalo da bi se sad uvodio neki sistem. Ko god dođe morat će barem u početku naslijediti Feđinu doktrinu a to onda sužava izbor, jer treneri su generalno veliki egoisti i vole da mijenjaju zatečeno, pa makar i naopako.
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14467 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

Ko god dodje treba mu pruziti podrsku i imati strpljenja s njim, ne davati otkaz nakon par losih rezultata. Sa Fedjom smo vidjeli da se isplati drzati istog trenera na duze staze. Bice zanimljivo narednih 15ak dana.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14468 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Grean wrote: 02/06/2022 07:34 O nasim navodnim platama najobavjesteniji su ovi iz Zvornicke, ovako su pisali i kad je Tino dosao.

Samo njih pitati koliko ko u FKS zaradjuje :mrgreen:


A manje im je bitno sto Mulalic ima milju i po i topli obrok.
Ma ima vise, ko bi se blamirao za tako male pare.. :lol:
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14469 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Kad hocete da koketirate sa SDA, onda ostajete bez trenera i direktora.
Nek vam Bakir vodi sad klub i ekipu :lol: :lol:
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14470 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

Registarska oznaka wrote: 02/06/2022 10:03 Kad hocete da koketirate sa SDA, onda ostajete bez trenera i direktora.
Nek vam Bakir vodi sad klub i ekipu :lol: :lol:
nije to stvarni razlog samo sto se nas glupi narod pjeni na tu pricu. Nisu ni meni dragi ovi iz SDA,ali ne mislim da je to razlog.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#14471 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Fauja Singh »

Bezveze je povezivati SDA sa Velezom, ok Bakir dosao na utakmicu, ali dodju i Aljosa, Konakovic... cak sta vise prvi covjek Veleza se cesce moze vidjeti u njihovom drustvu nego sa Bakirom.
Image

Svaka cast upravi na angazovanju Dudica, nismo izborili evropu, tim nam je u raspadu, a dovodimo trenera kluba koji je u naletu i koji ce igrati evropu.
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#14472 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ajdamo »

Fauja Singh wrote: 02/06/2022 10:33 Bezveze je povezivati SDA sa Velezom, ok Bakir dosao na utakmicu, ali dodju i Aljosa, Konakovic... cak sta vise prvi covjek Veleza se cesce moze vidjeti u njihovom drustvu nego sa Bakirom.
Image

Svaka cast upravi na angazovanju Dudica, nismo izborili evropu, tim nam je u raspadu, a dovodimo trenera kluba koji je u naletu i koji ce igrati evropu.
Ne vrti se samo SDA oko Veleža ima ljudi iz više stranaka tu.

+ Šemsudin Hasić (NiP odnedavno)
+ Adnan Šteta (SDP)
Denis Zvizdić je na tribinama skoro svaku utakmicu.
+ ima ljudi i iz drugih stranaka.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14473 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Ako su pametni ovi iz Veleza ce dovesti Nermina Basica i pustiti ga da radi barem jednu sezonu bez ikakvog pritiska i imperativa.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14474 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

sime_cipol wrote: 02/06/2022 11:19 Ako su pametni ovi iz Veleza ce dovesti Nermina Basica i pustiti ga da radi barem jednu sezonu bez ikakvog pritiska i imperativa.
Na osnovu cega to tvrdis?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14475 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Mlad, skolovan trener, gaji slican stil kao Fedja, sasvim solidno radio u Sloveniji. U normalnoj sredini bez pritiska mogao bi napraviti rezultat.
Post Reply