Dokle si ti, koliko imas sati, sta ti je jos ostalo? Vidim da si u considerated snowfields, taj i miquellas haligtree su mi dva najteza podrucja a oba opcionalna
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41351 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#41352 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Haligtree je kao da je netko spario Blihgttown i Anor Londo iz Dark Souls.
Lijepo podsjetnik da je najteži neprijatelj kojeg je Fromsoft dizajnirao - gravitacija.
Lijepo podsjetnik da je najteži neprijatelj kojeg je Fromsoft dizajnirao - gravitacija.
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#41353 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.
Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori.
Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori.
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#41354 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Haligtree je mala maca za subterran.
-
adsubzero
- Posts: 3351
- Joined: 08/02/2013 15:52
#41355 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Omen i Revenant najgori ubjedljivoferratilis wrote: ↑02/06/2022 12:50 Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.
Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori.![]()
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#41356 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Imam tacno 67.8 sati I na zadnjem Bossu sam.
Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva (Fia story, Alexander, Mohg) Full STR build.
Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..
Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..
Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva (Fia story, Alexander, Mohg) Full STR build.
Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..
Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..
Last edited by ProgramskiJezik on 02/06/2022 13:23, edited 1 time in total.
-
adsubzero
- Posts: 3351
- Joined: 08/02/2013 15:52
#41357 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ti si propustio jedno 100 sati igreProgramskiJezik wrote: ↑02/06/2022 13:20 Imam tacno 67.8 sati I na zadnjem Bossu sam.
Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva. Full STR build.
Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..
Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#41358 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa kad su narpavili opcionalno nije do meneadsubzero wrote: ↑02/06/2022 13:22Ti si propustio jedno 100 sati igreProgramskiJezik wrote: ↑02/06/2022 13:20 Imam tacno 67.8 sati I na zadnjem Bossu sam.
Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva. Full STR build.
Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..
Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..![]()
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41359 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ferratilis wrote: ↑02/06/2022 12:50 Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.
Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori.![]()
Ja sam na okruglo 150 sati zavrsio igru i uzeo platinu (sve trofeje). Mislim da sam vjerovatno oko 80+% igre istrazio i odradio.adsubzero wrote: ↑02/06/2022 13:17Omen i Revenant najgori ubjedljivoferratilis wrote: ↑02/06/2022 12:50 Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.
Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori.![]()
![]()
Meni ta kanalizacija nije bila nesto posebno teska, pogotovo ne kako sam ocekivao jer vidim da svi kukaju ali ovamo ova snijezna podrucja pa haligtree koliko tezina skoci bas me iznenadilo. Do tad sve bez problema isao, poslije tog jedva.
Slazem se da je revenant najgori protivnik i jedini od kojeg sam poslije samo bjezao bez borbe ako imam tu mogucnost
- Ironman_88
- Posts: 1100
- Joined: 20/03/2017 17:11
#41360 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mene jesu u kanalizaciji izludila ona dva sniper lobster papka, ostalo nije bilo nešto posebno.arnes_king wrote: ↑02/06/2022 14:40
Ja sam na okruglo 150 sati zavrsio igru i uzeo platinu (sve trofeje). Mislim da sam vjerovatno oko 80+% igre istrazio i odradio.
Meni ta kanalizacija nije bila nesto posebno teska, pogotovo ne kako sam ocekivao jer vidim da svi kukaju ali ovamo ova snijezna podrucja pa haligtree koliko tezina skoci bas me iznenadilo. Do tad sve bez problema isao, poslije tog jedva.
Slazem se da je revenant najgori protivnik i jedini od kojeg sam poslije samo bjezao bez borbe ako imam tu mogucnost![]()
![]()
Revenant je poprilično lagan protivnik ako igraš melee i ostaneš agresivan, gdje spawnuje prvi put možes ga izlupati skoro do smrti. Ako igraš defanzivno ili range protiv njega i dopustiš da se razmaše, onda je dosta gadan. Ja sam ih u onom gradu gdje je Malenia boss lupao za farmanje, svaki baca oko 10k ako imaš gold scarab.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41361 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Problem sa revenantima je sto se cesto pojavljuju u uskim prostorima a znas i sam kako je agresivan a jos se teleportira. Cesto nije ni sam, kod haligtree ima ono podrucje gdje ih ima bas dosta, ludiloIronman_88 wrote: ↑02/06/2022 14:58Mene jesu u kanalizaciji izludila ona dva sniper lobster papka, ostalo nije bilo nešto posebno.arnes_king wrote: ↑02/06/2022 14:40
Ja sam na okruglo 150 sati zavrsio igru i uzeo platinu (sve trofeje). Mislim da sam vjerovatno oko 80+% igre istrazio i odradio.
Meni ta kanalizacija nije bila nesto posebno teska, pogotovo ne kako sam ocekivao jer vidim da svi kukaju ali ovamo ova snijezna podrucja pa haligtree koliko tezina skoci bas me iznenadilo. Do tad sve bez problema isao, poslije tog jedva.
Slazem se da je revenant najgori protivnik i jedini od kojeg sam poslije samo bjezao bez borbe ako imam tu mogucnost![]()
![]()
Revenant je poprilično lagan protivnik ako igraš melee i ostaneš agresivan, gdje spawnuje prvi put možes ga izlupati skoro do smrti. Ako igraš defanzivno ili range protiv njega i dopustiš da se razmaše, onda je dosta gadan. Ja sam ih u onom gradu gdje je Malenia boss lupao za farmanje, svaki baca oko 10k ako imaš gold scarab.
Inace se lahko mogu srediti sa healing inkantacijama, nisam probao ni koristio ali vidim po redditu da tako pisu. Healing inkantacije njih ubijaju
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
#41364 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pogodili su se predvidjanjem
Wolfenstein: The New Order FREE na epicu
Wolfenstein: The New Order FREE na epicu
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#41367 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Najljepša vijest u gamingu u posljednjih 35 godina
Sjoooooo što me na sabahu obradova
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#41369 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I ovo izgleda dobro. Od kretora prvog Dead Spacea.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
-
Tabakmalac
- Posts: 1188
- Joined: 26/12/2019 23:32
#41371 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Čestitam PC publici na Spider-Manu, jednom od najboljih SM igara u zadnjih 10-15 godina.
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
#41372 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Šta ti dođe SM?Tabakmalac wrote: ↑03/06/2022 13:35 Čestitam PC publici na Spider-Manu, jednom od najboljih SM igara u zadnjih 10-15 godina.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41373 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Spider-Man?Project Lucian wrote: ↑03/06/2022 13:36Šta ti dođe SM?Tabakmalac wrote: ↑03/06/2022 13:35 Čestitam PC publici na Spider-Manu, jednom od najboljih SM igara u zadnjih 10-15 godina.
- geralt
- Posts: 6434
- Joined: 14/09/2017 12:45
#41374 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Naravno da ce Spider Man doci na PC. Sve igre sto postoje i sto su ikad postojale ce doci na PC, prije ili kasnije, htjeli to publisheri i developeri ili ne (emulatori).
We are the Borg. Resistance is futile.
We are the Borg. Resistance is futile.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52676
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...


