Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#41351 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

ferratilis wrote: 02/06/2022 00:45 Image
Dokle si ti, koliko imas sati, sta ti je jos ostalo? Vidim da si u considerated snowfields, taj i miquellas haligtree su mi dva najteza podrucja a oba opcionalna :D
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#41352 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by vaučer »

Haligtree je kao da je netko spario Blihgttown i Anor Londo iz Dark Souls.
Lijepo podsjetnik da je najteži neprijatelj kojeg je Fromsoft dizajnirao - gravitacija.
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41353 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.

Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori. :D
NecuVise
Posts: 2885
Joined: 10/01/2020 20:02

#41354 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by NecuVise »

Haligtree je mala maca za subterran.
adsubzero
Posts: 3351
Joined: 08/02/2013 15:52

#41355 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by adsubzero »

ferratilis wrote: 02/06/2022 12:50 Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.

Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori. :D
Omen i Revenant najgori ubjedljivo :run:
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#41356 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

Imam tacno 67.8 sati I na zadnjem Bossu sam.

Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva (Fia story, Alexander, Mohg) Full STR build.

Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..

Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..
Last edited by ProgramskiJezik on 02/06/2022 13:23, edited 1 time in total.
adsubzero
Posts: 3351
Joined: 08/02/2013 15:52

#41357 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by adsubzero »

ProgramskiJezik wrote: 02/06/2022 13:20 Imam tacno 67.8 sati I na zadnjem Bossu sam.

Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva. Full STR build.

Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..

Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..
Ti si propustio jedno 100 sati igre :D
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#41358 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

adsubzero wrote: 02/06/2022 13:22
ProgramskiJezik wrote: 02/06/2022 13:20 Imam tacno 67.8 sati I na zadnjem Bossu sam.

Kako vidim fulo sam dosta storija i side bosseva. Full STR build.

Ono sto me iznenadilo, Godfrey sam ubio bukvalno u 1 pullu.. dok mi je za Malekith trebalo preko 30..

Ubjedljivo najgori boss dosad. I zadnji bos Phase 2 je naporan..
Ti si propustio jedno 100 sati igre :D
pa kad su narpavili opcionalno nije do mene :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#41359 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

ferratilis wrote: 02/06/2022 12:50 Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.

Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori. :D
NecuVise wrote: 02/06/2022 13:14 Haligtree je mala maca za subterran.
adsubzero wrote: 02/06/2022 13:17
ferratilis wrote: 02/06/2022 12:50 Oko 120 sati, ali dosta sam istrazivao. Ovaj screenshot gore je samo eksperiment, htio sam da probam dex/arcane bleed build sa kandzama. Zanimljiv build, ali veliki macevi su moja specijalnost. Nisam jos dogurao do Haligtree, ali uskoro cu. Commander Niall mi je jedan od najdrazih bossova dosad, uopce.

Subterranean Shunning Grounds mi je ustvari jedina zona gora od Blighttowna, zasad. A sasvim slucajno sam je otkrio. Vecina igraca to vjerovatno preskoci. Miyazaki je uspio sastavit svoje najbolje adute: labirint kroz koji se tesko kretati, obicni neprijatelji koji su kao minibossovi (najgore su oni Omeni i rakovi), gomila zamki, i naravno otrov. Haligtree moze samo biti gori. :D
Omen i Revenant najgori ubjedljivo :run:
Ja sam na okruglo 150 sati zavrsio igru i uzeo platinu (sve trofeje). Mislim da sam vjerovatno oko 80+% igre istrazio i odradio.

Meni ta kanalizacija nije bila nesto posebno teska, pogotovo ne kako sam ocekivao jer vidim da svi kukaju ali ovamo ova snijezna podrucja pa haligtree koliko tezina skoci bas me iznenadilo. Do tad sve bez problema isao, poslije tog jedva.

Slazem se da je revenant najgori protivnik i jedini od kojeg sam poslije samo bjezao bez borbe ako imam tu mogucnost :lol: :D
User avatar
Ironman_88
Posts: 1100
Joined: 20/03/2017 17:11

#41360 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Ironman_88 »

arnes_king wrote: 02/06/2022 14:40
Ja sam na okruglo 150 sati zavrsio igru i uzeo platinu (sve trofeje). Mislim da sam vjerovatno oko 80+% igre istrazio i odradio.

Meni ta kanalizacija nije bila nesto posebno teska, pogotovo ne kako sam ocekivao jer vidim da svi kukaju ali ovamo ova snijezna podrucja pa haligtree koliko tezina skoci bas me iznenadilo. Do tad sve bez problema isao, poslije tog jedva.

Slazem se da je revenant najgori protivnik i jedini od kojeg sam poslije samo bjezao bez borbe ako imam tu mogucnost :lol: :D
Mene jesu u kanalizaciji izludila ona dva sniper lobster papka, ostalo nije bilo nešto posebno.
Revenant je poprilično lagan protivnik ako igraš melee i ostaneš agresivan, gdje spawnuje prvi put možes ga izlupati skoro do smrti. Ako igraš defanzivno ili range protiv njega i dopustiš da se razmaše, onda je dosta gadan. Ja sam ih u onom gradu gdje je Malenia boss lupao za farmanje, svaki baca oko 10k ako imaš gold scarab.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#41361 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ironman_88 wrote: 02/06/2022 14:58
arnes_king wrote: 02/06/2022 14:40
Ja sam na okruglo 150 sati zavrsio igru i uzeo platinu (sve trofeje). Mislim da sam vjerovatno oko 80+% igre istrazio i odradio.

Meni ta kanalizacija nije bila nesto posebno teska, pogotovo ne kako sam ocekivao jer vidim da svi kukaju ali ovamo ova snijezna podrucja pa haligtree koliko tezina skoci bas me iznenadilo. Do tad sve bez problema isao, poslije tog jedva.

Slazem se da je revenant najgori protivnik i jedini od kojeg sam poslije samo bjezao bez borbe ako imam tu mogucnost :lol: :D
Mene jesu u kanalizaciji izludila ona dva sniper lobster papka, ostalo nije bilo nešto posebno.
Revenant je poprilično lagan protivnik ako igraš melee i ostaneš agresivan, gdje spawnuje prvi put možes ga izlupati skoro do smrti. Ako igraš defanzivno ili range protiv njega i dopustiš da se razmaše, onda je dosta gadan. Ja sam ih u onom gradu gdje je Malenia boss lupao za farmanje, svaki baca oko 10k ako imaš gold scarab.
Problem sa revenantima je sto se cesto pojavljuju u uskim prostorima a znas i sam kako je agresivan a jos se teleportira. Cesto nije ni sam, kod haligtree ima ono podrucje gdje ih ima bas dosta, ludilo :D

Inace se lahko mogu srediti sa healing inkantacijama, nisam probao ni koristio ali vidim po redditu da tako pisu. Healing inkantacije njih ubijaju :D
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#41364 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

pogodili su se predvidjanjem

Wolfenstein: The New Order FREE na epicu
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#41366 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#41367 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

ferratilis wrote: 03/06/2022 00:32
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :sretan: :sretan: :sretan: :sretan:
Najljepša vijest u gamingu u posljednjih 35 godina :D

Sjoooooo što me na sabahu obradova :lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#41369 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

I ovo izgleda dobro. Od kretora prvog Dead Spacea.

User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#41370 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Velkoski wrote: 03/06/2022 02:31
:unesvijest:
Tabakmalac
Posts: 1188
Joined: 26/12/2019 23:32

#41371 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tabakmalac »

Čestitam PC publici na Spider-Manu, jednom od najboljih SM igara u zadnjih 10-15 godina.
Project Lucian
Posts: 590
Joined: 28/04/2022 09:03

#41372 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Lucian »

Tabakmalac wrote: 03/06/2022 13:35 Čestitam PC publici na Spider-Manu, jednom od najboljih SM igara u zadnjih 10-15 godina.
Šta ti dođe SM?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#41373 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Project Lucian wrote: 03/06/2022 13:36
Tabakmalac wrote: 03/06/2022 13:35 Čestitam PC publici na Spider-Manu, jednom od najboljih SM igara u zadnjih 10-15 godina.
Šta ti dođe SM?
Spider-Man?
User avatar
geralt
Posts: 6434
Joined: 14/09/2017 12:45

#41374 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Naravno da ce Spider Man doci na PC. Sve igre sto postoje i sto su ikad postojale ce doci na PC, prije ili kasnije, htjeli to publisheri i developeri ili ne (emulatori).

We are the Borg. Resistance is futile.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52678
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41375 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Image
Post Reply