Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Plunkett wrote: ↑01/06/2022 17:38
Dobro, jebiga Sarajevo je stepenica vise u karijeri, tako da je odluka ocekivana.
Samo nisam optimistican, tjerali smo mi i mnogo bolje od njega.
Jos uvijek jeste, ali nisam siguran da li ce tako biti za koju godinu.
Osim toga, Sarajevo je tezak zalogaj, i za njega. Ja licno ne mislim da je on bas takav kvalitet, da ce znati ukrotiti Sarajevo.
Odluka po meni nije ocekivana....ali razumijem logiku
zlajaBHF wrote: ↑01/06/2022 17:40
Pa ako nas napusti 4-5 igraca, mislim da cemo imati kontinuitet.
Brandao, Ovcina, Peco i Salcin idu.
Mislim da je to prihvatljivo. kostur opet ostaje....Peco i Salcin su dosli ove sezone an posudbu.
po meni je odlazak ove cetvorice gubitak velikog dijela kostura. peco manje-vise, ocekivo sam mnogo vise od njega kad je sa 17 debitovao prije 6-7 godina. ali ova druga trojica su itekako bitni bili. ali sto je najgore, necemo nikog dovest.
hahaha, doduse, uzeli su nam i ibrakovica pa ih je do prosjackog stapa i propasti doveo
Last edited by karanana on 01/06/2022 17:45, edited 1 time in total.
nisam za musemica. steta sto kodro ne ostaje, mozda bi on mogao biti solidna zamjena. ne znam jesu mu sta nudili i da li bi pristao da bude trener u seljackom velezu ili zamjenik trenera u gigantskom sarajevu.
Mozda dodje Meho
Nisam ni ja za Musemica, ali ako bi birao jednog od ovih sto su non stop mijenjaju klubove u PRL, onda je to Musemic, i onaj sto je otisao iz Mladosti u Borac, ne sjecam se imena
zlajaBHF wrote: ↑01/06/2022 17:40
Pa ako nas napusti 4-5 igraca, mislim da cemo imati kontinuitet.
Brandao, Ovcina, Peco i Salcin idu.
Mislim da je to prihvatljivo. kostur opet ostaje....Peco i Salcin su dosli ove sezone an posudbu.
po meni je odlazak ove cetvorice gubitak velikog dijela kostura. peco manje-vise, ocekivo sam mnogo vise od njega kad je sa 17 debitovao prije 6-7 godina. ali ova druga trojica su itekako bitni bili. ali sto je najgore, necemo nikog dovest.
Salcin nije igrao toliko vaznu ulogu.
Ovcina jeste.....a i Brandao.
Svaka čast na hrabrosti, definitivno, valja se prihvatiti klupe Sarajeva.
Ne čudi me neki Vasoski ili Sablić, ali je hrabro kad to uradi trener koji je godinama u PLBiH, očito je da je presudno bilo da želi izazov, ni plata (očito) nije loša , a i igrao je za Sarajevo u mlađim kategorijama.
Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu!
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice!
Pitar sa Kariba wrote: ↑01/06/2022 18:01
Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu!
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice!
Sad bi bilo fora iskopat sta su navijaci Sarajeva ovdje pisali za Fedju. Nisu znali da ce i Fedja u shopping
Pitar sa Kariba wrote: ↑01/06/2022 18:01
Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu!
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice!
Kao navijacu Veleza mi nije krivo sto je otisao Fedja.
Bio je dobar, i sretno mu, ali ovo nije najgori trenutak kad mozemo mijenjati trenera.
Nadam se da su u upravi razmisljali o ovom scenariju i da imaju alternative, jer pripreme za sljedecu sezonu pocinju uskoro.
Pitar sa Kariba wrote: ↑01/06/2022 18:01
Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu!
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice!
Sad bi bilo fora iskopat sta su navijaci Sarajeva ovdje pisali za Fedju. Nisu znali da ce i Fedja u shopping