Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14426 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Plunkett wrote: 01/06/2022 17:38 Dobro, jebiga Sarajevo je stepenica vise u karijeri, tako da je odluka ocekivana.
Samo nisam optimistican, tjerali smo mi i mnogo bolje od njega.
Jos uvijek jeste, ali nisam siguran da li ce tako biti za koju godinu.

Osim toga, Sarajevo je tezak zalogaj, i za njega. Ja licno ne mislim da je on bas takav kvalitet, da ce znati ukrotiti Sarajevo.
Odluka po meni nije ocekivana....ali razumijem logiku
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14427 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:40 Pa ako nas napusti 4-5 igraca, mislim da cemo imati kontinuitet.

Brandao, Ovcina, Peco i Salcin idu.
Mislim da je to prihvatljivo. kostur opet ostaje....Peco i Salcin su dosli ove sezone an posudbu.
po meni je odlazak ove cetvorice gubitak velikog dijela kostura. peco manje-vise, ocekivo sam mnogo vise od njega kad je sa 17 debitovao prije 6-7 godina. ali ova druga trojica su itekako bitni bili. ali sto je najgore, necemo nikog dovest.

hahaha, doduse, uzeli su nam i ibrakovica pa ih je do prosjackog stapa i propasti doveo
Last edited by karanana on 01/06/2022 17:45, edited 1 time in total.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14428 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

karanana wrote: 01/06/2022 17:41
zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:37

Ide Kodro i kondicioni trener

Suska se da ce doci Musemic :-?
nisam za musemica. steta sto kodro ne ostaje, mozda bi on mogao biti solidna zamjena. ne znam jesu mu sta nudili i da li bi pristao da bude trener u seljackom velezu ili zamjenik trenera u gigantskom sarajevu.
Mozda dodje Meho :)

Nisam ni ja za Musemica, ali ako bi birao jednog od ovih sto su non stop mijenjaju klubove u PRL, onda je to Musemic, i onaj sto je otisao iz Mladosti u Borac, ne sjecam se imena
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14429 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

karanana wrote: 01/06/2022 17:43
zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:40 Pa ako nas napusti 4-5 igraca, mislim da cemo imati kontinuitet.

Brandao, Ovcina, Peco i Salcin idu.
Mislim da je to prihvatljivo. kostur opet ostaje....Peco i Salcin su dosli ove sezone an posudbu.
po meni je odlazak ove cetvorice gubitak velikog dijela kostura. peco manje-vise, ocekivo sam mnogo vise od njega kad je sa 17 debitovao prije 6-7 godina. ali ova druga trojica su itekako bitni bili. ali sto je najgore, necemo nikog dovest.
Salcin nije igrao toliko vaznu ulogu.
Ovcina jeste.....a i Brandao.

Mislim da cemo dovesti prava pojacanja!
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14430 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 17:42 Sto resetovasmo Veleza! :lol:
Haj' na fabricke.....
8-)
Da se kladimo da ce sljedecu sezonu Velez zavrsiti ispred Sarajeva ?
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14431 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 17:42 Sto resetovasmo Veleza! :lol:
Haj' na fabricke.....
8-)
A najvaznije je sto vam se ispunila zelja da vam dode Kodro. :D .

A sto se tice Veleza, najvazniji igrac je ostao.....to je najbitnije
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14432 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

palermo wrote: 01/06/2022 17:48
Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 17:42 Sto resetovasmo Veleza! :lol:
Haj' na fabricke.....
8-)
A najvaznije je sto vam se ispunila zelja da vam dode Kodro. :D .

A sto se tice Veleza, najvazniji igrac je ostao.....to je najbitnije
koji je najvazniji igrac?
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14433 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Svaka čast na hrabrosti, definitivno, valja se prihvatiti klupe Sarajeva.
Ne čudi me neki Vasoski ili Sablić, ali je hrabro kad to uradi trener koji je godinama u PLBiH, očito je da je presudno bilo da želi izazov, ni plata (očito) nije loša :), a i igrao je za Sarajevo u mlađim kategorijama.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14434 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ma sigurno je dogovorio dobru otpremninu u slucaju otkaza i prekida ugovora. sigurno mu to velez nije davao.
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14435 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

karanana wrote: 01/06/2022 17:50
palermo wrote: 01/06/2022 17:48

A najvaznije je sto vam se ispunila zelja da vam dode Kodro. :D .

A sto se tice Veleza, najvazniji igrac je ostao.....to je najbitnije
koji je najvazniji igrac?
Kako koji, pa uprava. U njoj su najbogatiji ljudi hercegovine koji navijaju za Velez. Oni su temelj svega.....
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14436 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu! :lol:
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice! :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14437 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 18:01 Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu! :lol:
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice! :D
Sad bi bilo fora iskopat sta su navijaci Sarajeva ovdje pisali za Fedju. Nisu znali da ce i Fedja u shopping :mrgreen:
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#14438 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Fedja odlican i perspektivan trener, ali sumnjam da ce dugo izdrzati.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14439 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Hoce li se ispuniti prorocanstvo sa S1 ako dovedu Ovcinu :? :D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14440 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 18:01 Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu! :lol:
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice! :D
Kao navijacu Veleza mi nije krivo sto je otisao Fedja.

Bio je dobar, i sretno mu, ali ovo nije najgori trenutak kad mozemo mijenjati trenera.
Nadam se da su u upravi razmisljali o ovom scenariju i da imaju alternative, jer pripreme za sljedecu sezonu pocinju uskoro.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14441 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 01/06/2022 18:14 Sad bi bilo fora iskopat sta su navijaci Sarajeva ovdje pisali za Fedju. Nisu znali da ce i Fedja u shopping :mrgreen:
Dobro to, to je drugo! :lol:
Jes' meni bio mrzak jbt, a sad mu vec tapaju EL PATRON!
Ma i mi smo komedija ziva....
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14442 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:48 Da se kladimo da ce sljedecu sezonu Velez zavrsiti ispred Sarajeva ?
Izvini tek sada vidjeh post.
Moze, neki dan sam se opario na finale LP! 8-)
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#14443 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

plain vanilla wrote: 01/06/2022 18:14
Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 18:01 Evo ih pljuju Feđu, nije nikad ni valj'o i nece u FKS ni polusezonu! :lol:
To je ljubav, partizanija Lalatovica velikog fana Seselja priziva.
Rekoh ja da cemo se osvetiti za onu odgodu utakmice! :D
Sad bi bilo fora iskopat sta su navijaci Sarajeva ovdje pisali za Fedju. Nisu znali da ce i Fedja u shopping :mrgreen:
Isto što i ti za Sisoju, a kupit ce vas :mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#14444 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 17:42 Sto resetovasmo Veleza! :lol:
Haj' na fabricke.....
8-)
Nije valjda da smo vam vec nabili komplekse :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14445 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 01/06/2022 18:25 Izvini tek sada vidjeh post.
Moze, neki dan sam se opario na finale LP! 8-)
Samo si pola para vratio, jos imas duga :mrgreen:
Mozemo na finale RG :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14446 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

last mohicans wrote: 01/06/2022 18:30
Isto što i ti za Sisoju, a kupit ce vas :mrgreen:
Pa ja sam vec o tome rekla sto sam imala, necu mijenjati misljenje o njemu sigurno.

Steta sto nema Leske na forumu, bas me zanima sta bi on rekao :mrgreen:
User avatar
ellaxaz
Posts: 2217
Joined: 31/01/2012 09:40

#14447 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ellaxaz »

Feđa
21.000,00 KM neto mjesečno.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14448 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 01/06/2022 18:44 Samo si pola para vratio, jos imas duga :mrgreen:
Mozemo na finale RG :mrgreen:
Joj da mi tu tvoju teku zapaliti! :D
Moze RG, al' ako ces ti Đokovica uzet'?!
izvrsni direktor
Posts: 14752
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#14449 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by izvrsni direktor »

Ja se nadam da su u fk sarajevo na prijeme poceli razmisljati o nasljedniku dudica. Ili ce dzeno opet u novembru uskocit?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14450 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

hoce li i nama lovatori isplatiti nesto konto prijevremenog raskida ugovora sa trenerom?

bas me zanima iznos otpremnine u slucaju otkaza jer tu je sigurno dosta ugradjeno na vrh ovih 21 neto.
Post Reply