Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70282
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14401 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 29/05/2022 17:15 Zasto je odgodjeno Leotar - Tuzla?
Na duplo g pise da ide utakmica normalno 0:0
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14402 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 29/05/2022 17:48
Logovan wrote: 29/05/2022 17:15 Zasto je odgodjeno Leotar - Tuzla?
Na duplo g pise da ide utakmica normalno 0:0
Vidi fakat :D udjem na rezultati.com pise odgodjeno, kontam sta je ovo sad, cuj odgodjena utakmica 33. kola :D
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#14403 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nota1969 »

Benjamin1994 wrote: 29/05/2022 16:32 Manijaci ugasili lesinare?
dvajestdruge dvajestdruge manijak udario
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14404 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /220529066

Ne kontam, koji ce kurac zeljini na Kupresu?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14405 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Kakav sezona za sarajevski fudbal.
Sarajevo 13 poraza, bez evrope, cetvrto mjesto. Zeljo sesti na tabeli, bez pobjede u gostima i sa negativnom gol razlikom, na evropa nisu ni racunali...
Dno, bas dno....
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17050
Joined: 27/04/2021 22:52

#14406 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by tramvajtrojka »

Raigor Stonehoof wrote: 29/05/2022 19:06 https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /220529066

Ne kontam, koji ce kurac zeljini na Kupresu?
izlet u prirodu lijep sumski vazduh brale se jagode i kad se pored puta naletilo na poklone

Image
Image

i rekli momci kad su vec iz Sarajeva dosli na izlet zašto poklone ne uzeti i vratiti se doma sa njima :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
necko_hz
Posts: 4054
Joined: 18/04/2009 12:36

#14407 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by necko_hz »

Kvalitetno su ih nalupali.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14408 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Koji mentalni sklop moras bit da bi putovao toliko da se mlatis jer neko navija za drugi klub :lol: :lol:

Bolescure u mozgu, sve do jednog
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#14409 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Raigor Stonehoof wrote: 29/05/2022 19:51 Koji mentalni sklop moras bit da bi putovao toliko da se mlatis jer neko navija za drugi klub :lol: :lol:

Bolescure u mozgu, sve do jednog
:thumbup: samo ne treba policija da intervenise neka se bubaju do zore,ko ih jebe
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14410 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

luckylaka wrote: 29/05/2022 20:22
Raigor Stonehoof wrote: 29/05/2022 19:51 Koji mentalni sklop moras bit da bi putovao toliko da se mlatis jer neko navija za drugi klub :lol: :lol:

Bolescure u mozgu, sve do jednog
:thumbup: samo ne treba policija da intervenise neka se bubaju do zore,ko ih jebe
Upravo tako, samo ih ogradit da nevini ne stradaju pa nek se mlate dok samo jedan ne prezivi. A njega onda u zatvor dozivotno za masovno ubistvo.

Ne znam jesul gori djilkosi oni il ovi sto to predstavljaju kao nesto pozitivno
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14411 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Jesam se navukao na kupreški sir.
A nije vala ni Kupres preko svijeta...
User avatar
necko_hz
Posts: 4054
Joined: 18/04/2009 12:36

#14412 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by necko_hz »

Čuj 'Manijaci imaju jaču ofanzivnu liniju od Želje'. :mrgreen:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#14413 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Manual »

necko_hz wrote: 29/05/2022 21:56 Čuj 'Manijaci imaju jaču ofanzivnu liniju od Želje'. :mrgreen:
Hahahaha :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70282
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14414 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

dok ne padne mrtva glava, onda ce biti minute sutnje, transparenti, krivi svi osim navijaca
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14415 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Ovo je cak i posteno, otisli na proplanak gdje zivi nimalo ili jako malo ljudi, lemali se i to je to.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70282
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14416 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Dolazi li vam Fedja?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14417 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

misle parama kupit, a nije u sholdima sve, kad su stvari organizaciono truhle puno dublje od trenera, igraci su im karine stari i nezainteresovani da igraju. ko da gledam za 5 kola ce ga ganjat i jebavat mu mater.

ali hajde, sta ces. sretno fedja, uzmi ih lopatom, zasluzio si da uzmes vece pare. mozda i nama daju koju tisucicu za prekid ugovora. al i mi smo govna sto jest jest, nema ulaganja u igrace nego samo pustaj i dovodi skoro pa nikog. a para ima. bicemo kurac iducu sezonu i odmah ispadamo u evropi.

edit: mislim ne znam da li je dovoljno, ja bi mu dao citavu neto premiju od prvog pretkola u evropi plus plata. to je sigurno preko 100 hiljada eura odmah na ruke. mozda i recimo 20% premije za svako naredno pretkolo. ali ako je odluceno i dogovoreno jebi ga nek ide, da vidimo sta ce napraviti sa onom trulezi jer tako ce se dokazati da zaista vrijedi.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14418 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Uprava Veleza pristala na sve Fedjine zahtjeve, ali ovaj ipak odlucio da ode :D

Fudbal je profesionalan sport, i ima pravo da ide. I Velez bi njemu dao otkaz da je imao lose rezultate. Tako je to.
Sretno i pomocnim trenerima, koji idu sa njim.

Ja mislim da je napravio gresku. U Velezu je mogao postici jos, jer sa par dobrih pojacanja i atmosferu u klubu, mogao je otici stepenicu gore, kako u evropi, tako i sljedece szone u ligi, ali ocigledno nije sam vjerovao u to.
Ako sam nije vjerovao u uspjeh, onda je donio mozda i dobru odluku, ali mislim da je trebao vjerovati.

U Velezu je imao igracki kadar kakav mu odgovara, plus podrsku navijaca i uprave. To samo moze sanjati u drugim klubovima, podrska uprave i navijaca nije kao u Velezu, a sto se tice igrackog kadra, nece imati igraci koji su svi igrali 1. ligu federacije, i koji su ginuli na terenu. Svi trkacki jaki, pa se mogao igrati fudbal koji je zelio Fedja. U Sarajevo to nece da ide :-D
Zivi bili pa vidjei....


Sto se Veleza tice, mislim da promjena ne dolazi u lose vrijeme,a ko naravno nadju dobru zamjenu. Nemoj samo nekog zakrzljalog trenera, koji jos fura fudbal iz 80-tih. Ako ikako mzoe da mu IQ nije ispod 80. Da barem zna sastaviti 2 recenice.... :-D

Ne stvarno, Velez je dosao do uspjeha sa mladim i nepznatim trenerom, i sa igracima koji su bili mladi i nedokazani. Treba nastaviti tim putem, sve drugo je pogresno.

Ako ce biti bal, neka bude i maskenbal, i daj nam Barbu da izginemo :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14419 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:31 Uprava Veleza pristala na sve Fedjine zahtjeve, ali ovaj ipak odlucio da ode :D

Fudbal je profesionalan sport, i ima pravo da ide. I Velez bi njemu dao otkaz da je imao lose rezultate. Tako je to.
Sretno i pomocnim trenerima, koji idu sa njim.

Ja mislim da je napravio gresku. U Velezu je mogao postici jos, jer sa par dobrih pojacanja i atmosferu u klubu, mogao je otici stepenicu gore, kako u evropi, tako i sljedece szone u ligi, ali ocigledno nije sam vjerovao u to.
Ako sam nije vjerovao u uspjeh, onda je donio mozda i dobru odluku, ali mislim da je trebao vjerovati.

U Velezu je imao igracki kadar kakav mu odgovara, plus podrsku navijaca i uprave. To samo moze sanjati u drugim klubovima, podrska uprave i navijaca nije kao u Velezu, a sto se tice igrackog kadra, nece imati igraci koji su svi igrali 1. ligu federacije, i koji su ginuli na terenu. Svi trkacki jaki, pa se mogao igrati fudbal koji je zelio Fedja. U Sarajevo to nece da ide :-D
Zivi bili pa vidjei....


Sto se Veleza tice, mislim da promjena ne dolazi u lose vrijeme,a ko naravno nadju dobru zamjenu. Nemoj samo nekog zakrzljalog trenera, koji jos fura fudbal iz 80-tih. Ako ikako mzoe da mu IQ nije ispod 80. Da barem zna sastaviti 2 recenice.... :-D

Ne stvarno, Velez je dosao do uspjeha sa mladim i nepznatim trenerom, i sa igracima koji su bili mladi i nedokazani. Treba nastaviti tim putem, sve drugo je pogresno.

Ako ce biti bal, neka bude i maskenbal, i daj nam Barbu da izginemo :D
da, fino receno s tim da mi je krivo sto se nekako uvijek zadovoljimo sa nekim vrhuncem i onda vako kad nam igraci i strab ode onda nekako krecemo ispocetka. nikako da odrzimo kvalitet igrackog kadra. na zalost sarajevo je u mikrokosmosu bosne i hercegovine ono sto su bili zvezda, partizan, dinamo i hajduk koji su sisali kvalitet iz malih i nikad im nisu dali da dodju na zelenu granu. ali jebaji ga, lova je lova.
ko sve ide s njim? jel ide i kodro?
Last edited by karanana on 01/06/2022 17:39, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14420 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

karanana wrote: 01/06/2022 17:35 ko sve ide s njim? jel ide i kodro?
I Kodro i Trnovac.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14421 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

karanana wrote: 01/06/2022 17:35
zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:31 Uprava Veleza pristala na sve Fedjine zahtjeve, ali ovaj ipak odlucio da ode :D

Fudbal je profesionalan sport, i ima pravo da ide. I Velez bi njemu dao otkaz da je imao lose rezultate. Tako je to.
Sretno i pomocnim trenerima, koji idu sa njim.

Ja mislim da je napravio gresku. U Velezu je mogao postici jos, jer sa par dobrih pojacanja i atmosferu u klubu, mogao je otici stepenicu gore, kako u evropi, tako i sljedece szone u ligi, ali ocigledno nije sam vjerovao u to.
Ako sam nije vjerovao u uspjeh, onda je donio mozda i dobru odluku, ali mislim da je trebao vjerovati.

U Velezu je imao igracki kadar kakav mu odgovara, plus podrsku navijaca i uprave. To samo moze sanjati u drugim klubovima, podrska uprave i navijaca nije kao u Velezu, a sto se tice igrackog kadra, nece imati igraci koji su svi igrali 1. ligu federacije, i koji su ginuli na terenu. Svi trkacki jaki, pa se mogao igrati fudbal koji je zelio Fedja. U Sarajevo to nece da ide :-D
Zivi bili pa vidjei....


Sto se Veleza tice, mislim da promjena ne dolazi u lose vrijeme,a ko naravno nadju dobru zamjenu. Nemoj samo nekog zakrzljalog trenera, koji jos fura fudbal iz 80-tih. Ako ikako mzoe da mu IQ nije ispod 80. Da barem zna sastaviti 2 recenice.... :-D

Ne stvarno, Velez je dosao do uspjeha sa mladim i nepznatim trenerom, i sa igracima koji su bili mladi i nedokazani. Treba nastaviti tim putem, sve drugo je pogresno.

Ako ce biti bal, neka bude i maskenbal, i daj nam Barbu da izginemo :D
da, fino receno.
ko sve ide s njim? jel ide i kodro?
Ide Kodro i kondicioni trener

Suska se da ce doci Musemic :-?
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14422 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Dobro, jebiga Sarajevo je stepenica vise u karijeri, tako da je odluka ocekivana.
Samo nisam optimistican, tjerali smo mi i mnogo bolje od njega.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14423 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Pa ako nas napusti 4-5 igraca, mislim da cemo imati kontinuitet.

Brandao, Ovcina, Peco i Salcin idu.
Mislim da je to prihvatljivo. kostur opet ostaje....Peco i Salcin su dosli ove sezone an posudbu.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#14424 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

zlajaBHF wrote: 01/06/2022 17:37
karanana wrote: 01/06/2022 17:35

da, fino receno.
ko sve ide s njim? jel ide i kodro?
Ide Kodro i kondicioni trener

Suska se da ce doci Musemic :-?
nisam za musemica. steta sto kodro ne ostaje, mozda bi on mogao biti solidna zamjena. ne znam jesu mu sta nudili i da li bi pristao da bude trener u seljackom velezu ili zamjenik trenera u gigantskom sarajevu.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14425 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Sto resetovasmo Veleza! :lol:
Haj' na fabricke.....
8-)
Post Reply