Ti bas budala ili se pravis lud?kakabanja213 wrote: ↑18/05/2022 15:25Pa ako Velez trosi na plate 800.000 a Sarajevo 6.000.000, ovjereno od strane porezne uprave a Sarajevo ima par bodova vise najlogicnija stvar bi bila zakljuciti da Sarajevo preplacuje igrace. Naravno ako ti imas dokaz, ne insinuacije u bilo sta drugo opleti. Pa cemo razmotriti.
Dodje igrac kakabanja, i oba kluba, Sarajevo i Velez mu ponude istu platu od 1000KM.
Samo, na tih 1000KM Sarajevo ce platiti njemu doprinose dok ce Velez njemu na racun platiti 400 a ostatak u kesu, ispod stola, pored Starog Mosta- kako god, samo da Velez ne plati pored drzavi, istoj onoj od koje je dobio 2.4m KM.
Jel sad razumijes?

