Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#14251 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Naredne sezone će pola lige biti Hercegovci 
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14252 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne mozete? Tako da sta?
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14253 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mozel 5KM
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14254 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja i zaboravio na dug!
More, zavrsit' cu ti to sa Ajlom!
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14255 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- pepeljara
- Posts: 7364
- Joined: 22/08/2003 00:00
#14256 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako za kladionice igraju 2-1 
welkam tu Baznia
welkam tu Baznia
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14257 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Cini mi se da je velika razlika izmedju ovih ljudi u Posusju i onoh divkjaka u listici.Ovi mi u Posusju izgledaju onako fina raja bar po utakmicama koje sam pogledao.Ne znam kako je protivnickim navijacima dole
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14258 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
U odnosu na one divljake u lištici i afrička plemena izgledaju kao FGR. Davno je to Tito označio kao crnu rupu bivše Juge a bogami kako sad vidimo i cijele Evrope….
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14259 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Iznenadili su te
Krupa završila na prvoj poziciji, ali ništa od povratka izgleda.
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... bih-759116
U Federaciji još traje borba između Igmana i GOŠK-a.
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14260 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa od ovih kandidata za Premijer ligu niko ne ispunjava uvjete koje ovi debili traze.Je li ono ood moranje da imas reflektore a nema ih ni Rudar ni Leotar.Nekada je ova Sloboda imala odlican stadion ne znam u kakvom je sad stanju.Mladost odustaje zbog terena a i para se nema za Premijer.Od Igmana i Goska prije bi birao Igman ,cini mi se da imaju bolje uslove od Goska.Sumska ce jos malo ostati bez Premijer ligasa osim ovog jednog sto mora uci.Logovan wrote: ↑15/05/2022 21:35Iznenadili su te![]()
Krupa završila na prvoj poziciji, ali ništa od povratka izgleda.
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... bih-759116
U Federaciji još traje borba između Igmana i GOŠK-a.![]()
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14261 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://sportsport.ba/fudbal/takmicarsk ... are/425623
Cirkus "Embell Riva"
Sve dok mrtva glava ne padne susret ima da se nastavi- cetnicko-ustaska logika ala Vico i Co.
Cirkus "Embell Riva"
- Zlocin&Kazna
- Posts: 789
- Joined: 10/02/2009 15:44
#14262 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Savez poručuje klubovima, između redova, da se u sličnim situacijama napada sami snađu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pG_lfSbn_iE&t=60s[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pG_lfSbn_iE&t=60s[/youtube]
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14263 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da li ce kaznu dobiti i delegat koji je napisao da su dva igraca pogodjena casom (u jednini) i koji nije naveo da nije bilo doktora na stadionu?
Uglavnom, ocekivano.
Mozda sad bude suspendovan utakmicu duze nego inace, i to je to.
Ali nikad vise ne treba nastaviti poslije divljackih i fasistickih ispada.
Uglavnom, ocekivano.
Mozda sad bude suspendovan utakmicu duze nego inace, i to je to.
Ali nikad vise ne treba nastaviti poslije divljackih i fasistickih ispada.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14264 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Može li sada, onako taktički, da se sa navijačima dogovori izbacivanje protivničkih igrača? Obezbjediš im tvrde predmete i rafalaj. Što više protivničkih igrača izbaciš iz stroja to bolje. Utakmica ima da se nastavi
Cirkus, ali očekivan cirkus. Na Koševu kada na teren kroči lice koje nije službeno utakmica se prekida i ide 0:3 za protivnika. Uglavnom, svaki prekid koji se desio na našoj utakmici je registrovan za protivnika. samo jednom nije ako se dobro sjećam (Čelik čini mi se) i mi smo tada odlučili da igramo ponovljenu utakmicu.
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#14265 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znaci, Sarajevo moralo nastaviti utakmicu sa 9 igraca na terenu ni krivi ni duzni, a zato sto to nisu ucinili savez registrova utakmicu 3:0 za Siroki

-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14266 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Po logici (apsurdu i debilizmu) takmičarske komisije mozemo na svakoj bitnoj utakmici zakamenjati pola tima i taj tim mora nastaviti utakmicu (krvavi) ili da ne nastave. Ako nastave uzet cemo ih (gledati da nemaju vise izmjena) garant,ako ne izađu, ide 3:0 u našu korist, a rizikujes suspenziju.
Bravo debili,nadrealiste ste prevazisli.
Bravo debili,nadrealiste ste prevazisli.
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#14267 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Treba pisati UEFA-i da se odobri 8 izmjena za PLBiH. 5 ovih regularnih + 3 u slucaju razbijenih glava od raznih predmeta sa tribina.
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#14268 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14269 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo Hare 
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14270 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Radnik ispao, konačno.
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#14271 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sad ce Vico da prosiri ligu.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14274 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://faktor.ba/vijest/tuzla-city-obj ... ode/163556
Kako ljudi pametno ulazu novac i paze na svaku marku, a ne ko sarajevski klubovi
Kako ljudi pametno ulazu novac i paze na svaku marku, a ne ko sarajevski klubovi
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14275 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
40.000 KM mjesecno na platesime_cipol wrote: ↑17/05/2022 13:39 https://faktor.ba/vijest/tuzla-city-obj ... ode/163556
Kako ljudi pametno ulazu novac i paze na svaku marku, a ne ko sarajevski klubovi![]()
Velez manje od 70.000 KM mjesecno
Sarajevski klubovi rasipnici
