Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#14251 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Naredne sezone će pola lige biti Hercegovci :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14252 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 11/05/2022 20:58 Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da :roll:
Ne mozete? Tako da sta? :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70290
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14253 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 15/05/2022 17:06 BodEvi se moraju zaraditi!
Nema na lijepe oci nista! :mrgreen:
Mozel 5KM :mrgreen: , toliko sam kod tebe u pretplati
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14254 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 15/05/2022 17:26 Mozel 5KM :mrgreen: , toliko sam kod tebe u pretplati
:lol:
Ja i zaboravio na dug!
More, zavrsit' cu ti to sa Ajlom! 8-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70290
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14255 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 15/05/2022 17:17
plain vanilla wrote: 11/05/2022 20:58 Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da :roll:
Ne mozete? Tako da sta? :mrgreen:
Cajnoslu
Sjetili se da treba i igrati, napokon.
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#14256 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by pepeljara »

Kako za kladionice igraju 2-1 :)
welkam tu Baznia
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#14257 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Cini mi se da je velika razlika izmedju ovih ljudi u Posusju i onoh divkjaka u listici.Ovi mi u Posusju izgledaju onako fina raja bar po utakmicama koje sam pogledao.Ne znam kako je protivnickim navijacima dole
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14258 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

luckylaka wrote: 15/05/2022 18:35 Cini mi se da je velika razlika izmedju ovih ljudi u Posusju i onoh divkjaka u listici.Ovi mi u Posusju izgledaju onako fina raja bar po utakmicama koje sam pogledao.Ne znam kako je protivnickim navijacima dole
U odnosu na one divljake u lištici i afrička plemena izgledaju kao FGR. Davno je to Tito označio kao crnu rupu bivše Juge a bogami kako sad vidimo i cijele Evrope….
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14259 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 15/05/2022 17:41 Cajnoslu
Sjetili se da treba i igrati, napokon.
Iznenadili su te :D

Krupa završila na prvoj poziciji, ali ništa od povratka izgleda.
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... bih-759116

U Federaciji još traje borba između Igmana i GOŠK-a. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#14260 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Logovan wrote: 15/05/2022 21:35
plain vanilla wrote: 15/05/2022 17:41 Cajnoslu
Sjetili se da treba i igrati, napokon.
Iznenadili su te :D

Krupa završila na prvoj poziciji, ali ništa od povratka izgleda.
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... bih-759116

U Federaciji još traje borba između Igmana i GOŠK-a. :D
Pa od ovih kandidata za Premijer ligu niko ne ispunjava uvjete koje ovi debili traze.Je li ono ood moranje da imas reflektore a nema ih ni Rudar ni Leotar.Nekada je ova Sloboda imala odlican stadion ne znam u kakvom je sad stanju.Mladost odustaje zbog terena a i para se nema za Premijer.Od Igmana i Goska prije bi birao Igman ,cini mi se da imaju bolje uslove od Goska.Sumska ce jos malo ostati bez Premijer ligasa osim ovog jednog sto mora uci.
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14261 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

https://sportsport.ba/fudbal/takmicarsk ... are/425623

Cirkus "Embell Riva" :lol: Sve dok mrtva glava ne padne susret ima da se nastavi- cetnicko-ustaska logika ala Vico i Co.
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 789
Joined: 10/02/2009 15:44

#14262 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Zlocin&Kazna »

Savez poručuje klubovima, između redova, da se u sličnim situacijama napada sami snađu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pG_lfSbn_iE&t=60s[/youtube]
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14263 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Da li ce kaznu dobiti i delegat koji je napisao da su dva igraca pogodjena casom (u jednini) i koji nije naveo da nije bilo doktora na stadionu?

Uglavnom, ocekivano.
Mozda sad bude suspendovan utakmicu duze nego inace, i to je to.
Ali nikad vise ne treba nastaviti poslije divljackih i fasistickih ispada.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14264 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Može li sada, onako taktički, da se sa navijačima dogovori izbacivanje protivničkih igrača? Obezbjediš im tvrde predmete i rafalaj. Što više protivničkih igrača izbaciš iz stroja to bolje. Utakmica ima da se nastavi :lol: Cirkus, ali očekivan cirkus. Na Koševu kada na teren kroči lice koje nije službeno utakmica se prekida i ide 0:3 za protivnika. Uglavnom, svaki prekid koji se desio na našoj utakmici je registrovan za protivnika. samo jednom nije ako se dobro sjećam (Čelik čini mi se) i mi smo tada odlučili da igramo ponovljenu utakmicu.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14265 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Znaci, Sarajevo moralo nastaviti utakmicu sa 9 igraca na terenu ni krivi ni duzni, a zato sto to nisu ucinili savez registrova utakmicu 3:0 za Siroki :lol: :lol: :lol:
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#14266 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Po logici (apsurdu i debilizmu) takmičarske komisije mozemo na svakoj bitnoj utakmici zakamenjati pola tima i taj tim mora nastaviti utakmicu (krvavi) ili da ne nastave. Ako nastave uzet cemo ih (gledati da nemaju vise izmjena) garant,ako ne izađu, ide 3:0 u našu korist, a rizikujes suspenziju.
Bravo debili,nadrealiste ste prevazisli.
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#14267 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by shbc »

Treba pisati UEFA-i da se odobri 8 izmjena za PLBiH. 5 ovih regularnih + 3 u slucaju razbijenih glava od raznih predmeta sa tribina.
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#14268 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by shbc »

Ricken wrote: 14/05/2022 19:24
Anquilla wrote: 14/05/2022 19:22 Nema sanse da se registruje za Sarajevo, ali neka smo jednom odbili da nastavimo mec.
Ljudi godinama dole prave bas neprijateljsku atmosferu, nije ovo prvi put da gadjaju nase igrace. Ali je prvi put, koliko znam, da smo napokon zauzeli stav da ne nastavljamo.
Zasto ne bi registrovali za goste?
Evo vidis zasto
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14269 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Bravo Hare :D
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14270 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Radnik ispao, konačno.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#14271 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Sad ce Vico da prosiri ligu.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14272 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Logovan wrote: 16/05/2022 23:16 Radnik ispao, konačno.
:izet:
Napokon.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14273 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Anquilla wrote: 17/05/2022 09:13
Logovan wrote: 16/05/2022 23:16 Radnik ispao, konačno.
:izet:
Napokon.
Polako. Možda kakva komisija izbaci druge klubove umjesto ovih koji ispadaju :mrgreen:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14274 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

https://faktor.ba/vijest/tuzla-city-obj ... ode/163556

Kako ljudi pametno ulazu novac i paze na svaku marku, a ne ko sarajevski klubovi :oops:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14275 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

sime_cipol wrote: 17/05/2022 13:39 https://faktor.ba/vijest/tuzla-city-obj ... ode/163556

Kako ljudi pametno ulazu novac i paze na svaku marku, a ne ko sarajevski klubovi :oops:
40.000 KM mjesecno na plate :lol:
Velez manje od 70.000 KM mjesecno :lol:

Sarajevski klubovi rasipnici :D
Post Reply